PDA

View Full Version : گفتگو: ایا شهر محل کار برای برنامه نویس مهمه؟

r_khan
دوشنبه 02 اردیبهشت 1392, 22:05 عصر
اکثر برنامه نویسان دوست دارند (البته شهرستانیا) دوست دارندبرای کار بیایند تهران یا بهشون تهران رو برای کار پیشنهاد میکنند .
ایا این حرف رو قبول دارید؟
توشهرستان نمیشه پیشرفت کرد؟

Alfred188
دوشنبه 02 اردیبهشت 1392, 23:02 عصر
سلام، به نظر من موضوع دوست داشتن نیست! من خودم شهرسانی هستم و هنوز تو شهر خودمم و تو این 2، 3 سالی که دارم کار نرم افزاری انجام می دم جز چندتا وبسایت و پروزه کوچیک و چندتا هم پروژه دانشجویی کار دیگه ای برای انجام دادن نداشتم
با دوستان هم که مشورت می کنم میگن بهترین جا واسه کار تهرانه، تو آگهی های استخدامی هم که برام به ایمیلم میاد 98% تو تهرانه
با این اوصاف می شه گفت بعضی ها مجبور هستن

r_khan
پنج شنبه 12 اردیبهشت 1392, 21:54 عصر
سلام، به نظر من موضوع دوست داشتن نیست! من خودم شهرسانی هستم و هنوز تو شهر خودمم و تو این 2، 3 سالی که دارم کار نرم افزاری انجام می دم جز چندتا وبسایت و پروزه کوچیک و چندتا هم پروژه دانشجویی کار دیگه ای برای انجام دادن نداشتم
با دوستان هم که مشورت می کنم میگن بهترین جا واسه کار تهرانه، تو آگهی های استخدامی هم که برام به ایمیلم میاد 98% تو تهرانه
با این اوصاف می شه گفت بعضی ها مجبور هستن
شما هم قصد رفتن دارید؟

++Hichkas
جمعه 13 اردیبهشت 1392, 19:33 عصر
سلام
به نظر من هم تهران بهتره از نظر کار و پروژه ها و در آمد
تو شهرستانها اصلا یه جوری حقوق میدن که نمیشه بهش گفت حقوق
مثلا میگم من خودم مثال میزنم
تو اصفهان کارها حقوقش پایین شرکتی که توش بودم و ادعا میکرد کارش عالیه asp کار می گرفت با حقوق پایه 450ت بدون بیمه
هوا هم که آلوده بود رفتیم سر کار و نابود شدیم
اونوقت یکی از اقوام تو تهران پشتیبانی انجام میده کار خاصیم نیست پایه حقوقش 450 با بیمه با تمام مزایای اداره کار اما هر ماه کمتر از 550 بهش ندادن
اونوقت مگه میشه تهران بهتر نباشه؟؟؟

Alfred188
شنبه 14 اردیبهشت 1392, 09:52 صبح
شما هم قصد رفتن دارید؟
فعلا دارم سبک سنگین می کنم، از یه طرف کارو زندگی تو تهران رو دوست ندارم از یه طرف هم بی کاری و درآمد پایین رو

r_khan
شنبه 14 اردیبهشت 1392, 16:25 عصر
فعلا دارم سبک سنگین می کنم، از یه طرف کارو زندگی تو تهران رو دوست ندارم از یه طرف هم بی کاری و درآمد پایین رو

منم دقیقا مشکل شمارو دارم زندگی تو تهران رو دوست ندارم ولی شهرستانم پول نیست:ناراحت:
این تهران خراب شه ما راحت شیم:بامزه: