PDA

View Full Version : چرا طرفداران Yii زیاد است؟

lmaghsoodi
سه شنبه 03 اردیبهشت 1392, 11:53 صبح
چرا در ایران طرفداران Yii زیادهستند؟

mojtaba.baghban
سه شنبه 03 اردیبهشت 1392, 12:03 عصر
چون تقریبا هر چیزی رو که نیاز یه برنامه‌نویس داره. از validation, ajax, client validation, form builder, query builder و ... رو داره.
افزونه‌های زیادی هم واسش نوشته شده

rezaonline.net
سه شنبه 03 اردیبهشت 1392, 12:38 عصر
در ایران cakephp که زیاد تره :بامزه:

lmaghsoodi
سه شنبه 03 اردیبهشت 1392, 12:47 عصر
من وقتی در آگهی های استخدام جستجو کردم . استخدام Yii کار ها را بیشتر دیدم . من می خواهم بین Zend، CakePhp ، Yii و Symfony یکی را انتخاب کنم خواهش می کنم من را راهنمایی کنید

Keramatifar
سه شنبه 03 اردیبهشت 1392, 14:10 عصر
ایده و طراحی yii رو آقای Qiang xue انجام داده، ایشون همون فردی است که Prado Framework رو طراحی و توسعه داده بود.
ایشون طبق گفته ی خودش، تا جایی روی Prado کار کرده که دیده دیگه بیشتر از این جا واسه پیشرفت نداره
به همین دلیل بعد از بررسی تمام فریم ورک های دیگه، yii رو به شکلی طراحی و پیاده سازی می کنه که مشکلات تمام فریم ورک های دیگه رو توش برطرف کرده باشه، همه ی امکانات مورد نیاز برنامه نویس رو هم ارائه می کنه
نکته ی بسیار مهم ترش هم این است که یادگیری و کار با این فریم ورک، نسبت به سایر فریم ورک ها، بسیار ساده و آسان است
البته هنوز جا واسه پیشرفت خیلی داره، ولی تا همینجا هم از بقیه بسیار جلوتره ...

lmaghsoodi
چهارشنبه 04 اردیبهشت 1392, 15:15 عصر
یکی از معایبی که Yii دارد این است که از Composer پشتیبانی نمی کند، می خواستم اگر ممکنه بدانم که Composer و Pyrus چیست؟لطفا در این رابطه به من کمک کنید.

Javidhb
چهارشنبه 04 اردیبهشت 1392, 16:00 عصر
چنجا پرسیدی!؟!

http://barnamenevis.org/showthread.php?395151-%D8%A7%D9%85%DA%A9%D8%A7%D9%86-Pyrus-%D9%88-Composer-%D8%AF%D8%B1-ZEND-%DA%86%DB%8C%D8%B3%D8%AA%D8%9F

plague
پنج شنبه 05 اردیبهشت 1392, 00:20 صبح
کیک و کدایگنایتر بیشترین طرفدار رو دارن تو ایران ... حداقل کاربرنشون بیشتره

JavaDeveloper
چهارشنبه 01 خرداد 1392, 07:19 صبح
سلام.
Yii بهترین ایده ها رو از فریم ورک های مختلف تو خودش جمع کرده . و فاکتور مهمی که داره سرعت تولید بسیار بالای برنامه هست . کد جنریتور yii فوق العاده قدرتمندی داره.