PDA

View Full Version : امکان اجرا شدن برنامه های wpf بر روی شبکه اینترانت وجود داره ؟

hosseinrasouli
سه شنبه 03 اردیبهشت 1392, 13:29 عصر
آیا امکان اجرا شدن برنامه های Wpf بر روی بستر اینترانت بر روی مرورگر وجود داره ؟
من میخواهم برای یک سازمان که دارای شبکه اینترانت است برنامه ای بسازم . (نمیخواهم asp.net باشه بخاطر مشکلاتی که داره )
چون قابلیتی در wpf که با مرورگر باز میشه این سوال رو کردم. لطفا هر کی اطلاع داره پاسخ بده (خیلی فوررررری)

یعنی میخوام تمام شهرستانها با زدن ip در مرورگر به نرم افزار وصل بشن...

aghayex
چهارشنبه 04 اردیبهشت 1392, 07:13 صبح
بله داری wpf هیچ فرقی با زبان های برنامه نویس دیگه ای نداره بلکه توانایی هاش در بعضی مواقع بیشتره

hosseinrasouli
چهارشنبه 04 اردیبهشت 1392, 10:04 صبح
بله داری wpf هیچ فرقی با زبان های برنامه نویس دیگه ای نداره بلکه توانایی هاش در بعضی مواقع بیشتره
منظورم اینه که نه فقط اینکه روی مرورگر اجرا بشه . قابلیتهای برنامه های وبی رو هم داره . بتونم در اینترانت و بین سازمانی از برنامه با زدن ip روی مرورگر استفاده کنم (بخاطر پایه xaml) و یا اینکه اگر در وب قابلیت استفاده داشته باشه (بعید میدونم اینو داشته باشه:لبخندساده:)

hosseinrasouli
چهارشنبه 04 اردیبهشت 1392, 10:08 صبح
مهندسین عزیز منظور ایجانب با wpf browser است .

اصلاً wpf browser چه قابلیتی و ویژگی داره؟
(به غیر از اینکه بر روی browser اجرا میشه)

sia_2007
پنج شنبه 05 اردیبهشت 1392, 00:55 صبح
WPF بر روی Browser کماکان نیاز به نصب NET. داره که اون رو روی سیستم عامل های ویندوز محدود می کنه، فکر نکنید که طرف از روی اندروید می تونه برنامه رو اجرا کنه
موفق باشی

hosseinrasouli
جمعه 06 اردیبهشت 1392, 08:47 صبح
WPF بر روی Browser کماکان نیاز به نصب NET. داره که اون رو روی سیستم عامل های ویندوز محدود می کنه، فکر نکنید که طرف از روی اندروید می تونه برنامه رو اجرا کنه
موفق باشی

آیا میتونم در اینترانت و بین سازمانی از برنامه با زدن ip روی مرورگر استفاده کنم (بخاطر پایه xaml) و کاربران در شهرستان مختلف (از طریق شبکه اینترانت) بتونند استفاده کنند