PDA

View Full Version : دسترسی نداشتن و ندیدن برنامه توسط کاربر

mahdi.a.v
سه شنبه 03 اردیبهشت 1392, 15:38 عصر
سلام
من یه برنامه نوشتم(کیلاگر) که میخوام مثلا کاربر برنامه ماشین حسابی که به مقصد دادم وقتی اجرا شد اون (کیلاگر)
هم کار کنه ...
راستش من چیزی در مورد این برنامه ها نمیدونم !!!
وقتی ماشین حساب اجرا شد باید برنامه ی کیلا من کپی بشه و Hidden بشه و تو سیستم مقصد اجرا بشه ؟!
یا که ... !؟
اگه کسی میدونه لطفا کمک کنه !
ممنون

mahdi.a.v
سه شنبه 03 اردیبهشت 1392, 17:25 عصر
لطفا اگه میدونید بگید لطفا :اشتباه::افسرده::متعجب:

navidnkh
سه شنبه 03 اردیبهشت 1392, 17:27 عصر
ماشین حساب هم خودتون نوشتید

mahdi.a.v
چهارشنبه 04 اردیبهشت 1392, 12:19 عصر
شما برنامه ی ماشین حسابه منو نوشتید ؟!
خوب اگه میشه کمکم کنید :ناراحت:

mahdi.a.v
پنج شنبه 05 اردیبهشت 1392, 08:52 صبح
کسی نیست که کیلاگر ساخته باشه ؟

AliRezaBeytari
پنج شنبه 05 اردیبهشت 1392, 09:54 صبح
یه مقدار بیشتر توضیح بدید!

mahdi.a.v
پنج شنبه 05 اردیبهشت 1392, 10:56 صبح
من میخوام یه تروجان بسازم ...
خوب این یه برنامه ی جاسوسی هست و طبیعتا نباید کاربر از وجود اون با خبر بشه
خوب حالا من یه برنامه ای که خودم ساختمو(مثلا ماشین حساب) میدم به کاربر از فلش - حالا میخوام وقتی کاربر با ماشین حساب کار کرد برنامه ی تروجان من بره توی سیستم طرف و مخفی بشه یا ... (یعنی هر کاری که برنامه های جاسوسی میکنند) که من نمیدونم که چه جوری فایلمو روسیستم طرف کپی و بعد مخفی و بعد هم جوری که کاربر نفهمه اجراش کنم
همین بود منظورم

AliRezaBeytari
شنبه 07 اردیبهشت 1392, 21:53 عصر
اگر مشکلتون فقط کپی کردن فایل هست ، می توانید از دستور My.Computer.FileSystem استفاده کنید.

h_a_m_i_d
دوشنبه 09 اردیبهشت 1392, 23:33 عصر
سلام
1-برای کپی کردن همونطور که دوستمون گفتن برنامه رو در یک جای سیستم کپی میکنی بیشتر اینکارو تو درایوی که ویندوز روش نصب هست و مکان پوشه های حیاتی مانند system32 انجام بده تا کاربر به راحتی متوجه نشه
2-بعد برنامه باید از دید کاربر مخفی باشه که میری تو properties و show in taskbar رو false میکنی تو رویداد from load فرو رو هاید میکنی(me.hide) بعد سعی میکنی فرمت کوچیک کوچیک باشه opacity هم کم میکنی
3-در دفعه اول اجرا با برنامه وارد رجیستری میشی و برنامتو میذاری تو startup که هر دفعه کامپیوتر روشن شد برنامت اجرا بشه
4-دستورات برنامت هم که دیگه با خودت
5-تو ماشین حساب تروجان رو اجرا میکنی بعد کپی البته با دستور shell
6......:شیطان:
---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
تروجان شما اماده است
یادمه 2 تا ویروس نوشتم یکیش از deep freaz هم رد کرد خودم با بدبختی پاکش کردم
یکی دیگه هم از صفحه عکس بر میداشت بعد یک مدت اونو فشرده میکرد وقتی کاربر از سیستمش استفاده نمیکرد به طور خیلی محرمانه ایمیل میکرد عکس ها رو برام
البته این ویروس ها رو پخش نکردم جایی نگران نباشید :بامزه:
دیگه ویروس نویسی رو گذاشتم کنار:لبخند: