PDA

View Full Version : سوال: احتیاجات سخت افزاری و نرم افزاری اجرای برنامه نوشته شده با wpf

afshines
سه شنبه 03 اردیبهشت 1392, 19:35 عصر
من یه سوال دارم اونم اینه که یه برنامه ای نصبتا ساده و گرافیکی (lمشخصات -- چند رسانه ای __ wpf _ c#.net4 with telerik) طراحی کردم ولی از کامپیوتر مشتری خبر ندارم که چه سخت افزار و نرم افزاری نصب کرده
مثلا نصب .net4.5 به جایه .net 4 مشکلی ایجاد میکنه یا در ویندوز xp.sp2 مشکلی fبه وجود میاد .

برای تغییر گرافیک تا حدی که تو کامپیوتر های با گرافیک پایین هم مشکلی نداشته باشه چه تغییراتی تو سورس باید بدم

و کلا توری باشه که تو سیستمهای دیگه تا حد ممکن مشکل نداشته باشه راستی آیا نیازی به نصب آپدایت کارت گرافیک طرف هست؟

چه نسخه ای از دایرت اکس باید تو مقصد نصب باشه؟

خیلی ممنون از کمکتون مهندس های عزیز

رضا عربلو
چهارشنبه 04 اردیبهشت 1392, 07:35 صبح
1- ورژن دات نت بستگی به ورژنی که با آن برنامه تان را بیلد کرده اید دارد. اگر از ویژوال استودیو 2010 استفاده می کنید بایستی .NET Framework 3.5 SP1 به بالاتر باشد.
2-برای کامپیوتر های با گرافیک پایین حتی الامکان سعی کنید از افکت های نظیر انیمیشن و ... استفاده نکنید.
3- سعی کنید درایور کارت گرافیک درست نصب شده باشد. هر نسخه ای از دایرکت ایکس 9 به بالا نصب شده باشد کافی است.

sia_2007
پنج شنبه 05 اردیبهشت 1392, 00:50 صبح
با سلام، هر چند که استفاده از آخرین نسخه Direct X و به روز رسانی درایور کارت گرافیک، سرعت اجرای سیستم رو بالاتر می بره، لکن نگرانشون نباش

برنامه تون رو با NET. 4 بنویسید، و تنظیم این که روی 4.5 هم کار کنه رو هم بزنید

PetekDincos
پنج شنبه 05 اردیبهشت 1392, 10:24 صبح
با سلام

برنامه تون رو با NET. 4 بنویسید، و تنظیم این که روی 4.5 هم کار کنه رو هم بزنید

این رو چطور انجام می دن تو فایل App.Config این کار رو انجام می دیم لطفا بیشتر توضیح بدید . با تشکر

afshines
پنج شنبه 05 اردیبهشت 1392, 21:29 عصر
من این مشکل داشتم

afshines
پنج شنبه 05 اردیبهشت 1392, 21:30 عصر
فرق .net 4 با client .net4 چی هست؟

afshines
پنج شنبه 05 اردیبهشت 1392, 21:34 عصر
<startup useLegacyV2RuntimeActivationPolicy="true" > <supportedRuntime version="v4.0.30319" sku=".NETFramework,Version=v4.0" /> <requiredRuntime version="v4.0.30319" /> </startup>

منظورتان این بود

این نوع مشکلات دیگر می توند چه باشد؟

دیگر به چه تنظیماتی احتیاج است؟

afshines
شنبه 28 اردیبهشت 1392, 17:40 عصر
کسی نمیدونه