PDA

View Full Version : طراحی پنل

rm.manesh
چهارشنبه 04 اردیبهشت 1392, 22:38 عصر
با سلام خدمت همه دوستان
بوسیله explorer bar دات نت بار پانلی ساخته و داخل آن تقویمی ساخته ام 103284103285. حال وقتی پانل را مینیمایز میکنم label های تقویم به همراه پانل مخفی نمیشود و در برنامه دیده مشود (شکل 2)لطفا راهنمایی کنید که چگونه میشود این مشکل را بر طرف کرد

SHD.NET
چهارشنبه 04 اردیبهشت 1392, 23:50 عصر
سلام
فک می کنم شما لیبل ها رو به از تولباکس روی اکسپلورربار قرار دادین و اون ها به عنوان زیر مجموعه اکسپلورربار شناخته نمیشن، برای اضافه کردن آبجکت، روی اکسپلورربار راست کلیک کینید و آیتم مورد نظرتون رو ادد کنید

**موفق باشید//

rm.manesh
پنج شنبه 05 اردیبهشت 1392, 11:12 صبح
با سلام طبق گفته شما عمل نموده ولی نتیجه ای نداد وقتی راست کلیک کرده و لیبل را اد میکنیم به عنوان ساب آیتم شناخته میشود و در در روی تصویر تقویم قرار نمیگیرد

alimanam
پنج شنبه 05 اردیبهشت 1392, 13:03 عصر
با سلام

برای حل مشکل بهتره در ابتدا یک Panel به Explorer Bar دات نت بار کنترل خودتون اضافه کنین و بعد کنترل های لیبل خودتون رو به اون پنل اضافه کنین .

موفق باشید./

rm.manesh
پنج شنبه 05 اردیبهشت 1392, 20:07 عصر
با سلام
در صورت امکان بیشتر توضیح دهید
خلاصه انجام کار من در ساخت پنل:
ابتدا explorer bar دات نت بار را روی فرم اد کرده سپس از اسمارت تگ create groupرا کلیک کرده و روی new group راست کلیک کرده و سپس باتن را انتخاب کرده وسایز باتن را تغییر داده و به آن تصویر تقویم اضافه کرده و سپس لیبل ها را اد کردم و بعد کد نویسی تقویم را انجام دادم
با تشکر

rm.manesh
جمعه 06 اردیبهشت 1392, 20:33 عصر
با سلام
اگر دوستی مشکل من رو جواب بده ممنون میشم

rm.manesh
یک شنبه 08 اردیبهشت 1392, 18:55 عصر
سلام لطفا راهنمایی کنید