PDA

View Full Version : روش مناسب برای طراحی گرافیک مناسب نرم افزارهای عمومی

maktab
چهارشنبه 04 اردیبهشت 1392, 23:45 عصر
سلام
من قصد دارم نرم افزاری طراحی کنم که مشتری های عمومی دارم. پس حرکت به عقب در این نرم افزار برای من سخته. به دلیل اینکه میخوام ظاهر کاملا گرافیکی داشته باشه دو راه مدنظرم هست:

1- استفاده از کامپوننت های آماده و رایگان
2- استفاده از WPF
3-... اگر روشی بهتر سراغ دارید بگید.

لطفا بگید که کدام کامپوننت ها را میتوانم استفاده کنم که رایگان یا کرک شده باشند و سرعت نرم افزار را پایین نیارن. در مورد روش دوم هم بگم که من تا به حال با WPF کار نکردم و قصدم از کار با آن فقط طراحی فرم با اونه و کد نویسی را بصورت معمولی با سی شارپ مینویسم. آیا این کار درسته؟

maktab
جمعه 06 اردیبهشت 1392, 09:36 صبح
دوستان کسی نظری نداره؟

barnamenevisjavan
جمعه 06 اردیبهشت 1392, 23:24 عصر
میتونید از Devexpress استفاده کنید.همچنین از عکس ها و آیکون های متنوع هم استفاده کنید

nima.sh
شنبه 07 اردیبهشت 1392, 05:55 صبح
سلام دوست عزیز....
اگه واقعا حال و حوصله داری،از نظر من WPF کار کن،خیلی کاربردیه ودستت خیلی بازتره....
اگه نه کامپوننت های تلریک خیلی عالیه،هم واسه WPF هست و هم واسه Win App...
موفق باشی...

maktab
شنبه 07 اردیبهشت 1392, 10:11 صبح
میتونید از Devexpress استفاده کنید.همچنین از عکس ها و آیکون های متنوع هم استفاده کنید
استفاده از عکس های زیاد باعث کندی برنامه میشهٰ Devexpress و... چطور؟ لود برنامه را پایین نمیاره؟ بعدا با مشکل روبرو نمیشم؟

اگه واقعا حال و حوصله داری،از نظر من WPF کار کن،خیلی کاربردیه ودستت خیلی بازتره....

با توجه به پست اولم، من از WPF فقط میخوام برای طراحی دیزاین استفاده کنم. تا جایی که میدونم در آن تکنیک های خاص برنامه نویسی وجود داره که به دلیل نا آشنا بودن با آن، من مجبورم بصورت Win App کدنویسی کنم. آیا این کار درسته؟

aloneman2005
شنبه 07 اردیبهشت 1392, 11:02 صبح
میتونی از Flash ، html استفاده کنی.
فلش که fscommand داره .
html همه که می تونی توابع رو اجراع کنی.

maktab
شنبه 07 اردیبهشت 1392, 15:09 عصر
میتونی از Flash ، html استفاده کنی.
فلش که fscommand داره .
html همه که می تونی توابع رو اجراع کنی.

میشه بیشتر توضیح بدید؟ منظورتان به همراه WPF هست؟

nima.sh
شنبه 07 اردیبهشت 1392, 15:48 عصر
استفاده از عکس های زیاد باعث کندی برنامه میشهٰ Devexpress و... چطور؟ لود برنامه را پایین نمیاره؟ بعدا با مشکل روبرو نمیشم؟

با توجه به پست اولم، من از WPF فقط میخوام برای طراحی دیزاین استفاده کنم. تا جایی که میدونم در آن تکنیک های خاص برنامه نویسی وجود داره که به دلیل نا آشنا بودن با آن، من مجبورم بصورت Win App کدنویسی کنم. آیا این کار درسته؟
باید با xaml آشنایی داشاه باشی...
زیاد سخت نیست،اگه کار کنی...
موفق باشی...