PDA

View Full Version : برنامه آزمایشی ثبت بازدید از اماکن تهیه و توزیع مواد غذایی

mehdiqwerty
جمعه 06 اردیبهشت 1392, 22:25 عصر
سلام دوستان خوبم
در برنامه پیوستی که به صورت آزمایشی شروع کردم چند تا مشکل دارم
1- وقتی روی دکمه بازدید جدید کلیک میکنیم یه پیغام yes و no میده که اگه روی no کلیک کنیم مجدد رکورد جدید ایجاد میشه و من میخوام که اینجور نباشه و فقط اگه روی yes کلیک شد رکورد جدید ایجاد بشه
2- وقتی در قسمت نوع صنف مثلا نانوایی انتخاب شد گزینه لوله کشی آب غیر فعال بشه و گزینه درب ویترینی فعال بشه(البته اینا به صورت تست هستش)
3- میخوام یه کوئری ایجاد کنم که فقط از آخرین بازدید ثبت شده در برنامه یه گزارش کامل بهمون بده
مثلا ما ده تا مغازه داریم که هر ماه میریم بازدید اونا و نتایج رو ثبت میکنیم.
حالا من میخوام که ببینم از این ده تا مغازه مثلا چند تاشون در آخرین بازدید دارای دماسنج هستند

ممنون میشم اگه از دوستان راهنمایی کنه
با احترام

mehdiqwerty
شنبه 07 اردیبهشت 1392, 18:16 عصر
سلام دوستان خوبم
1- وقتی روی دکمه بازدید جدید کلیک میکنیم یه پیغام yes و no میده که اگه روی no کلیک کنیم مجدد رکورد جدید ایجاد میشه و من میخوام که اینجور نباشه و فقط اگه روی yes کلیک شد رکورد جدید ایجاد بشه
2- وقتی در قسمت نوع صنف مثلا نانوایی انتخاب شد گزینه لوله کشی آب غیر فعال بشه و گزینه درب ویترینی فعال بشه(البته اینا به صورت تست هستش)
3- میخوام یه کوئری ایجاد کنم که فقط از آخرین بازدید ثبت شده در برنامه یه گزارش کامل بهمون بده
حالا من میخوام که ببینم از این ده تا مغازه مثلا چند تاشون در آخرین بازدید دارای دماسنج هستند

با احترام
دوستان کسی نیست راهنمایی کنه؟
خیلی برام ضروری هستش
اون قدیما خوب سریع یه سوالها جواب داده میشد

mehdiqwerty
سه شنبه 10 اردیبهشت 1392, 14:07 عصر
آقایون مدیران کسی نیست راهنمایی کنه؟

mehdiqwerty
شنبه 14 اردیبهشت 1392, 12:47 عصر
از یه هفته بیشتر شد کسی جوابو نداد

alirezabahrami
دوشنبه 16 اردیبهشت 1392, 23:45 عصر
سلام دوستان خوبم

با احترام
سلام
فایل اصلاح شده راملاحظه بفرما!
موفق باشید

mehdiqwerty
سه شنبه 17 اردیبهشت 1392, 13:29 عصر
ممنون از شما
همون هست که میخواستم
بالا خره یه با معرفت پیدا شد جواب ما رو داد.
مجدد روش کار میکنم و اگه مشکلی بود مطرح میکنم
با احترام