PDA

View Full Version : آموزش: ساخت منوی آبشاری داینامیک

hesamsalehnamadi
شنبه 07 اردیبهشت 1392, 04:54 صبح
سلام.. شاید خیلی ها این مشکل رو مثل خود من داشتیم که بخوایم منوی داینامیک آبشاری درست کنیم واسه خودمون.. من یدونه برای خودم درست کردم و خواستم اینجا به اشتراک بزارم تا اگه کسی لازم داشت استفاده کنه..
لازم به ذکر هست که هر دو منویی که پایین گذاشتم N سطحی هستن.

نمونه 2 جدولی :

104120
104116
نمونه خروجی : http://barnamenevis.org/showthread.php?395533#post1762182
جهت تغییر منو از افقی به عمودی فقط کافیه div id="smoothmenu1" رو به div id="smoothmenu2 " تبدیل کنید..

نمونه تک جدولی به درخواست دوستان

104119

104117
104118

با تشکر از همگی دوستان

bitcob589
دوشنبه 09 اردیبهشت 1392, 09:26 صبح
آیا منو دارای دو جدول دیتابیس دارد
در کدام فیلد جدول نام منو اصلی قرار می گیرد و در کدام فیلد نام زیر منو -منو مورد نظر قرار می گیرد
اگر امکان دارد اسکریپت دیتابیس را همراه با اطلاعات (نام منو -زیر منو )قرار دهید

hesamsalehnamadi
شنبه 14 اردیبهشت 1392, 19:24 عصر
بفرمایید اینم اسکریپت

safa.net
یک شنبه 15 اردیبهشت 1392, 17:09 عصر
سلام
از سورسی که گذاشتین تشکر میکنم.

می خواستم بدونم چطور میشه تو ms sqlserver 2008 این فایل رو ریستور کرد.

hesamsalehnamadi
دوشنبه 16 اردیبهشت 1392, 01:04 صبح
سلام
از سورسی که گذاشتین تشکر میکنم.

می خواستم بدونم چطور میشه تو ms sqlserver 2008 این فایل رو ریستور کرد.

اسکریپت رو گذاشتم کافیه new query بزنید سپس run کنید.. خودش ایجاد میشه .

موفق باشید

mirahsani
دوشنبه 16 اردیبهشت 1392, 10:03 صبح
ممنون از آموزش - اما این فقط تا یک مرحله پیش میره. ساخت منوی تو در تو تا n مرحله فقط یک table نیاز داره که این فیلدها را داره:
ID,Parent,Title
حالا فیلدهای دیگه هم میتونید به دلخواه اضافه کنید. ابزار استفادش هم منوی تلریکه که خودش آی دی و پرنت رو میخونه و منو را درست میکنه، بی درد سر

mehrab1387
دوشنبه 16 اردیبهشت 1392, 12:14 عصر
دوست عزیز من از کار خوبی که انجام دادید.
2 تا سوال دارم:
آیا منو شما قابلیت چند سطحی داره؟
اگر بخواهیم از یک جدول برای اینکار استفاده کنیم باید چکار کنیم.

متشکرم

hesamsalehnamadi
دوشنبه 16 اردیبهشت 1392, 22:50 عصر
ممنون از آموزش - اما این فقط تا یک مرحله پیش میره. ساخت منوی تو در تو تا n مرحله فقط یک table نیاز داره که این فیلدها را داره:
ID,Parent,Title
حالا فیلدهای دیگه هم میتونید به دلخواه اضافه کنید. ابزار استفادش هم منوی تلریکه که خودش آی دی و پرنت رو میخونه و منو را درست میکنه، بی درد سر

دوست عزیز شما امتحان نکرده چرا پست میزنید؟؟؟ این منو N سطحی هست.. ذاتا کوئری رو چک کنید میبینید جریان از چه قراره...(در صورت داشتن دانش کافی)

Select a.Category_ID, a.Parent_ID, c.Category_Name, b.totalSubCats from tbl_cat_rel as a LEFT OUTER JOIN
(SELECT Parent_ID, count(*) as totalSubCats
FROM tbl_cat_rel GROUP BY Parent_ID) as b
ON a.Category_ID = b.Parent_ID
LEFT OUTER JOIN tbl_cat as c
on a.Category_ID = c.Category_ID
ORDER BY a.Category_ID

شما یدونه N سطحی بسازید با یک جدول ما هم استفاده کنیم..

ابزار تلریک جای خود دارن ، این آموزش برا کسانی هست که علاقه دارن بدونن چه جوری ساخته میشه این منوها... حالا شما دوست داری تلریک استفاده کن ، بدون دردسر

hesamsalehnamadi
دوشنبه 16 اردیبهشت 1392, 22:53 عصر
دوست عزیز من از کار خوبی که انجام دادید.
2 تا سوال دارم:
آیا منو شما قابلیت چند سطحی داره؟
اگر بخواهیم از یک جدول برای اینکار استفاده کنیم باید چکار کنیم.

متشکرم

بله داره

ایشالا به زودی تغییرات رو اعمال میکنم که با یه جدول هم بشه انجام داد

hesamsalehnamadi
دوشنبه 16 اردیبهشت 1392, 23:02 عصر
این هم نمونه ای از ان سطحی که میگفتم ..

103801

mirahsani
دوشنبه 16 اردیبهشت 1392, 23:14 عصر
شما چه زود عصبانی میشید. این فقط یه نکته بود که خواستم به دوستان گفته باشم و ضرری به آموزش شما نمیزنه.
برای آقا مهراد عزیز بدون استفاده از تلریک:
table:
ID,Parent,Title
با فراخوانی یک تابع بازگشتی شما میتونید از جدول بالا به صورت بازگشتی تا n مرحله پیش بروید. به این صورت که هربار که تابع را فراخوانی می کنید با پرنت به عنوان ورودی تابع وارد می شوید و دومرتبه با پرنت آن به سطح پایین تر می روید.

hesamsalehnamadi
دوشنبه 16 اردیبهشت 1392, 23:52 عصر
شما چه زود عصبانی میشید. این فقط یه نکته بود که خواستم به دوستان گفته باشم و ضرری به آموزش شما نمیزنه.
برای آقا مهراد عزیز بدون استفاده از تلریک:
table:
ID,Parent,Title
با فراخوانی یک تابع بازگشتی شما میتونید از جدول بالا به صورت بازگشتی تا n مرحله پیش بروید. به این صورت که هربار که تابع را فراخوانی می کنید با پرنت به عنوان ورودی تابع وارد می شوید و دومرتبه با پرنت آن به سطح پایین تر می روید.

این شد سناریوی کار... نمونه کدبزارین تا هم من و هم بقیه استفاده کنن....منتظر نمونه کد و یا حتی نمونه کوئری واکشی از یک جدول با توضیحاتی که دادین هستم :چشمک:
ضمنا شما دارین کد منو توضیح میدین :چشمک::لبخندساده: جالبه

mehrab1387
سه شنبه 17 اردیبهشت 1392, 18:06 عصر
ممنون از راهنمایی شما دوستان گل
اگر لطف کنید و نمونه ازش بزارید هم برای افراد مبتدی مثل من خیلی خوب هست
البته تنبل نیستیم اما یه نمونه ذهن ادم رو باز تر میکنه
متشکر

hesamsalehnamadi
سه شنبه 17 اردیبهشت 1392, 20:14 عصر
نمونه؟؟؟؟ اون بالا هست دیگه.

hesam_a110
سه شنبه 17 اردیبهشت 1392, 23:12 عصر
سلام برای جدول منو شیوه های متفاوتی هست یکی اینه راهه که دوستمون گفتند راه دیگه که برای تک جدوله
name id_parent id
1 0 parent1
2 0 parent2
3 0 parent2
4 1 child1 parent1
5 1 child2 parent1
6 1 child3 parent1
7 1 child4 parent1
8 4 child1 child1 parent1
اینطور می تونید یه درخت بینهابت داشته باشید
بدست اوردنشم یه تابع بازگشتی یا توبه store procdure یا function انجام میشه :)

hesam_a110
سه شنبه 17 اردیبهشت 1392, 23:40 عصر
این یه نمونه کامله VB ,C# برای منو
http://www.arizonaitsolutions.com/10-steps-to-building-a-data-driven-navigation-menu-with-asp-net-c-vb-net/
این یکی یکم ساده تره :)
http://www.downloadfreetutorial.com/how-to-create-dynamic-menu-in-asp-net-4-5-using-database/#codesyntax_1

hesam_a110
چهارشنبه 18 اردیبهشت 1392, 14:59 عصر
این نمونه از مال من بهتر و بهینه تره ... ، مرسی حسام جان
خواهش می کنم :)

bitcob589
چهارشنبه 18 اردیبهشت 1392, 16:12 عصر
http://www.arizonaitsolutions.com/10-steps-to-building-a-data-driven-navigation-menu-with-asp-net-c-vb-net/
آموزشی که در لینک گذاشته شده بود آیا سمپل کد دارد

hesamsalehnamadi
چهارشنبه 18 اردیبهشت 1392, 18:23 عصر
آموزشی که در لینک گذاشته شده بود آیا سمپل کد دارد

اینم سمپلی که میخواستین ، نمونه تک جدولی با استفاده از همون منبع بالایی البته اینم بگم تو این نمونه از منوی خود دات نت استفاده شده ، ممکنه بعضیا خوششون نیاد برا همین پست شماره 39 نمونه تک جدولی رو هم آپلود کردم.میتونید اون رو هم دانلود کنید.

bitcob589
چهارشنبه 18 اردیبهشت 1392, 19:32 عصر
آیا می توان منوهای جی کوئری را بر روی سمپلی که در پست قبل گذاشته است پیاده سازی کرد

Zabi42
چهارشنبه 18 اردیبهشت 1392, 20:08 عصر
سلام دوستان
ممنون از برنامه خوبتون
منم یه منو تو همین سبک نوشتم یه مشکلی دارم
شما خاصیت href از تگ a رو مقدار دهی میکنید و با کلیک روی هر زیر منو به یه صفحه جدید میره حالا من می خوام جای تگ a یه linkbutton داشته یاشم تا وقتی رو زیر منو کلیک شد بتونه یه تابع تو codebehind همون صفحه رو اجرا کنه که این تابع وظیفه پر کردن listview وسط همون صفحه رو داره

شما چه پیشنهادی دارین؟؟؟؟

hesamsalehnamadi
چهارشنبه 18 اردیبهشت 1392, 22:07 عصر
سلام دوستان
ممنون از برنامه خوبتون
منم یه منو تو همین سبک نوشتم یه مشکلی دارم
شما خاصیت href از تگ a رو مقدار دهی میکنید و با کلیک روی هر زیر منو به یه صفحه جدید میره حالا من می خوام جای تگ a یه linkbutton داشته یاشم تا وقتی رو زیر منو کلیک شد بتونه یه تابع تو codebehind همون صفحه رو اجرا کنه که این تابع وظیفه پر کردن listview وسط همون صفحه رو داره
شما چه پیشنهادی دارین؟؟؟؟

شما به جای تگ href همون تگی که میگی رو بزار بعد از اینکه منوها لودش تموم شد سمت کد بیهایند Event هارو بایند کن به کنترلهات بعد برا هر کدوم خواستی کد بنویس..

و یا میتونی از کوئری استرینگ استفاده کنی و با هر بار کلیک مقدار رو به عنوان ورودی بفرستی به همون صفحه که در این مورد باید قوانین اینکریپشن رو هم رعایت کنی و دیگه لازم نیست لینک باتن استفاده کنی :چشمک:

تلاشتو بکن اگر نتونستی بگو بنویسم بزارم اینجا

hesamsalehnamadi
چهارشنبه 18 اردیبهشت 1392, 22:08 عصر
آیا می توان منوهای جی کوئری را بر روی سمپلی که در پست قبل گذاشته است پیاده سازی کرد

هر طور منوی جی کوئری میتونین با این روش استفاده کنید...

bitcob589
چهارشنبه 18 اردیبهشت 1392, 22:32 عصر
هر طور منوی جی کوئری میتونین با این روش استفاده کنید...
اگر امکان دارد نحوه پیاده سازی را با یک منو جی کوئری توضیح نمایید

hesamsalehnamadi
چهارشنبه 18 اردیبهشت 1392, 23:16 عصر
اگر امکان دارد نحوه پیاده سازی را با یک منو جی کوئری توضیح نمایید

دوست گرامی نمونه اولی با جی کوئری هست دیگه ... اونو وردار اونی که میخوایو بزار سره جاش.. کاره سختی نیست که..

mohsen22
پنج شنبه 19 اردیبهشت 1392, 09:22 صبح
103914

با تشکر من دیتابیس رو ایجاد کرده ام اما موقع اجرا این خطا رو میده . ممکنه منو راهنمایی کنید؟

safa.net
پنج شنبه 19 اردیبهشت 1392, 16:51 عصر
تشکر از راهنمایی خوبتون

saeed_sho
پنج شنبه 19 اردیبهشت 1392, 18:07 عصر
اگه برای ساخت منو از جی کوئری استفاده نکنیم چی میشه؟ بجاش از css استفاده کنیم
الان منوی من با سی اس اس طراحی شده و تا 9 لایه تو در تو رو پشتیبانی میکنه البته جدول و کوئری درسته
منظورم باز شدن زیرمنو با جاوااسکریپته
مگه کاربر چند تا زیرمنو میخواد؟ مگه میخواد چکار کنه؟
اکثره سایت ها نهایتش دیگه 4 تا لایه تو در تو دارن
بازم میگم سؤال من در مورد استفاده از جی کوئری در منو هستش
لطفا پاسخ منو بدین
ممنونم

Zabi42
پنج شنبه 19 اردیبهشت 1392, 18:19 عصر
شما به جای تگ href همون تگی که میگی رو بزار بعد از اینکه منوها لودش تموم شد سمت کد بیهایند Event هارو بایند کن به کنترلهات بعد برا هر کدوم خواستی کد بنویس..

و یا میتونی از کوئری استرینگ استفاده کنی و با هر بار کلیک مقدار رو به عنوان ورودی بفرستی به همون صفحه که در این مورد باید قوانین اینکریپشن رو هم رعایت کنی و دیگه لازم نیست لینک باتن استفاده کنی :چشمک:

مرسی از پاسخت
میشه از کوئری استرینگ استفاده کرد اما نمی خوام url تغییر کنه
اقا میتونی کمک کنی تا یه کنترل linkbutton یا hyperlink یا هر کنترل دیگه ای جای <a> بزاریم تا وقتی روش کلیک میشه مقدار مثلا ID زیر منومون ارجا بده به یه تابع که توی صفحه menu.aspx.cs هست مثلا کار اون تابع هم نمایش ID زیر منو توی یه textbox تو صفحه menu.aspx باشه
اگه این تغییر رو بدی ممنون میشم

hesamsalehnamadi
پنج شنبه 19 اردیبهشت 1392, 19:41 عصر
با تشکر من دیتابیس رو ایجاد کرده ام اما موقع اجرا این خطا رو میده . ممکنه منو راهنمایی کنید؟

فکر کنم مشکل از کانکشن استرینگتون هست ...

hesamsalehnamadi
پنج شنبه 19 اردیبهشت 1392, 19:47 عصر
اگه برای ساخت منو از جی کوئری استفاده نکنیم چی میشه؟ بجاش از css استفاده کنیم
الان منوی من با سی اس اس طراحی شده و تا 9 لایه تو در تو رو پشتیبانی میکنه البته جدول و کوئری درسته
منظورم باز شدن زیرمنو با جاوااسکریپته
مگه کاربر چند تا زیرمنو میخواد؟ مگه میخواد چکار کنه؟
اکثره سایت ها نهایتش دیگه 4 تا لایه تو در تو دارن
بازم میگم سؤال من در مورد استفاده از جی کوئری در منو هستش
لطفا پاسخ منو بدین
ممنونم

اولا من نمیدونم تا 9 لایه رو پشتیبانی میکنه یعنی چی !! خوب یه Css مینوسی و همه زیر منوهات از اون ارث میبرن...

تعداد زیر منو بسته به نیاز هست ممکنه خیلی بیشتر از 9 تا هم بشه ، برنامه باید طوری نوشته بشه که محدودیتی نداشته باشه (به نظر بنده البته)

من فکر کنم سوال شما رو دروست متوجه نمیشم... دوست گرامی در کل فقط شما کافیه کدهای پست 1 رو بنویسید و هر گونه Css و Jquery یا Jscripti که میخواین رو سوارش کنید.... نزدیک امتحانامه اینجا فرصت کردم حتما یه نمونه با یه جی کوئری دیگه میزارم تا شما هم مشکلتون حل بشه..

hesamsalehnamadi
پنج شنبه 19 اردیبهشت 1392, 19:48 عصر
مرسی از پاسخت
میشه از کوئری استرینگ استفاده کرد اما نمی خوام url تغییر کنه
اقا میتونی کمک کنی تا یه کنترل linkbutton یا hyperlink یا هر کنترل دیگه ای جای <a> بزاریم تا وقتی روش کلیک میشه مقدار مثلا ID زیر منومون ارجا بده به یه تابع که توی صفحه menu.aspx.cs هست مثلا کار اون تابع هم نمایش ID زیر منو توی یه textbox تو صفحه menu.aspx باشه

این تغییر رو در حال انجام دادن هستم ، تموم شد به روی چشم ، Share میکنم همه استفاده کنن.

bitcob589
پنج شنبه 19 اردیبهشت 1392, 20:00 عصر
دوست گرامی نمونه اولی با جی کوئری هست دیگه ... اونو وردار اونی که میخوایو بزار سره جاش.. کاره سختی نیست که..

اگر امکان دارد نحوه پیاده سازی منو جی کوئری بر روی سمپلی که در پست 20 گذاشته شده است نمایش دهید

hesamsalehnamadi
پنج شنبه 19 اردیبهشت 1392, 20:04 عصر
اگر امکان دارد نحوه پیاده سازی منو جی کوئری بر روی سمپلی که در پست 20 گذاشته شده است نمایش دهید

این پست به پیشنهاد دوست عزیزمون انجام شده و توش از منوی خود Asp.net استفاده شده.. بنده در این مورد هیچ نظری ندارم، ولی پست 1 برای خودم هست و اون رو میتونم هر تغییری روش اعمال کنم. :چشمک: و تا جایی که میدونم منوی asp.net رو فقط میتونی Css روش اعمال کنی.. اگر هم بیشتر از این باشه من بلد نیستم. به هر حال عجله نکنید تا نمونه تک جدولی با جی کوئری آماده بشه ، به محض آماده شدن share خواهم کرد..

با تشکر

kian1608
پنج شنبه 19 اردیبهشت 1392, 20:20 عصر

تلاشتو بکن اگر نتونستی بگو بنویسم بزارم اینجا

سلام. در مورد querystring اینکه چطوری باید تو این کد بکار ببرم به جای تگ href؟
مثلا من یکی از منوهام شهر است. که وقتی واردش میشم لیست شهرها رو نشون میده که با کد زیر میرم یه صفحه دیگه و اطلاعات کامل اون شهر رو نشون میده. حالا میخواستم واسه زیر منوی شهر هم اینجوری بشه. اینک کدی که بکار بردم:

<asp:HyperLink ID="HyperLink1" runat="server" ForeColor="#0099FF"
NavigateUrl='<%# Eval("code", "TourSharh.aspx?Codes={0}" ) %>'
Font-Names="BYekan">ادامه مطلب...</asp:HyperLink>

Zabi42
پنج شنبه 19 اردیبهشت 1392, 20:40 عصر
kian1608 جان
همون کدی که تو NavigateUrl گذاشتی رو باید بزاری تو خاصیت href تگ a مقدار code رو هم که از دیتابیس می خونی

hesamsalehnamadi
شنبه 21 اردیبهشت 1392, 02:30 صبح
سلام. در مورد querystring اینکه چطوری باید تو این کد بکار ببرم به جای تگ href؟
مثلا من یکی از منوهام شهر است. که وقتی واردش میشم لیست شهرها رو نشون میده که با کد زیر میرم یه صفحه دیگه و اطلاعات کامل اون شهر رو نشون میده. حالا میخواستم واسه زیر منوی شهر هم اینجوری بشه. اینک کدی که بکار بردم:

<asp:HyperLink ID="HyperLink1" runat="server" ForeColor="#0099FF"
NavigateUrl='<%# Eval("code", "TourSharh.aspx?Codes={0}" ) %>'
Font-Names="BYekan">ادامه مطلب...</asp:HyperLink>

تابع Create Menu رو به شکل زیر تغییر بده دیگه لازم به هایپر لینک نیست

private void createMenu(DataTable dt, int pID)
{
lt_navMenu.Text = lt_navMenu.Text + "<ul>";
for (int i = 0; i < dt.Rows.Count; i++)
{
if (Convert.ToInt32(dt.Rows[i]["Parent_ID"]) == pID)
{
lt_navMenu.Text = lt_navMenu.Text + "<li><a href=TourSharh.aspx?Codes=" + dt.Rows[i]["Category_ID"].ToString() + ">" +
dt.Rows[i]["Category_Name"].ToString() + "</a>";
if (dt.Rows[i]["totalSubCats"] != DBNull.Value)
this.createMenu(dt, Convert.ToInt32(dt.Rows[i]["Category_ID"]));
lt_navMenu.Text = lt_navMenu.Text + "</li>";
}
}
lt_navMenu.Text = lt_navMenu.Text + "</ul>";
}

hesamsalehnamadi
شنبه 21 اردیبهشت 1392, 04:27 صبح
و خوب همونطوری که قول داده بودم. ورژن جدید با یک جدول و ظاهر جدید... این یکی رو به صورت یوزر کنترل ساختم که اگه کسی خواست بتونه با پروژه های خودش مچ کنتش...

104013

kian1608
شنبه 21 اردیبهشت 1392, 10:51 صبح
تابع Create Menu رو به شکل زیر تغییر بده دیگه لازم به هایپر لینک نیست

private void createMenu(DataTable dt, int pID)
{
lt_navMenu.Text = lt_navMenu.Text + "<ul>";
for (int i = 0; i < dt.Rows.Count; i++)
{
if (Convert.ToInt32(dt.Rows[i]["Parent_ID"]) == pID)
{
lt_navMenu.Text = lt_navMenu.Text + "<li><a href=TourSharh.aspx?Codes=" + dt.Rows[i]["Category_ID"].ToString() + ">" +
dt.Rows[i]["Category_Name"].ToString() + "</a>";
if (dt.Rows[i]["totalSubCats"] != DBNull.Value)
this.createMenu(dt, Convert.ToInt32(dt.Rows[i]["Category_ID"]));
lt_navMenu.Text = lt_navMenu.Text + "</li>";
}
}
lt_navMenu.Text = lt_navMenu.Text + "</ul>";
}

این تغییری که گفتین اعمال کردم ولی باز به شکل قبلی عمل می کنه.

kian1608
شنبه 21 اردیبهشت 1392, 11:33 صبح
این تغییری که گفتین اعمال کردم ولی باز به شکل قبلی عمل می کنه.

آقا حسام،
اینو حلش کردم. یه چیز دیگه، من نمی خوام منوها مثل زیر منوها لینک داده بشه. یعنی منوها لینکاش ثابته، مثل index.aspx,about.aspx. اینو باید چیکار کنم؟ اگه کمکم کنید خیلی ممنون میشم.

یه مشکل دیگه هم دارم اینه که اون codes که تو لینک هست در واقع کد شهره که تو جدول city است. باید چه تغییراتی تو پروژه اعمال بشه.

hesamsalehnamadi
شنبه 21 اردیبهشت 1392, 15:56 عصر
دوست گرامی ، پست 39 رو دانلود کن هر دوش هست هم روش آدرس داینامیک و هم آدرس ثابت ...

Zabi42
شنبه 21 اردیبهشت 1392, 19:19 عصر

یه راه حلی هم برای مشکل ما پیشنهاد کنید!!!

hesamsalehnamadi
دوشنبه 23 اردیبهشت 1392, 05:53 صبح
آقا حسام،
اینو حلش کردم. یه چیز دیگه، من نمی خوام منوها مثل زیر منوها لینک داده بشه. یعنی منوها لینکاش ثابته، مثل index.aspx,about.aspx. اینو باید چیکار کنم؟ اگه کمکم کنید خیلی ممنون میشم.

یه مشکل دیگه هم دارم اینه که اون codes که تو لینک هست در واقع کد شهره که تو جدول city است. باید چه تغییراتی تو پروژه اعمال بشه.

دوست عزیز اشتباه آپلود کرده بودم ... :لبخند: مجددا از همان پست 39 دانلود کنید....شرمنده همگی

hesamsalehnamadi
دوشنبه 23 اردیبهشت 1392, 05:54 صبح
یه راه حلی هم برای مشکل ما پیشنهاد کنید!!!

فایل جدید رو دانلود کن.. هست اونجا

Zabi42
دوشنبه 23 اردیبهشت 1392, 12:42 عصر
خوب این روش کوئری استرینگ هستش

خوب علت این که می خواستم از یه کنترل دیگه بجای تگ a استفاده کنم تا بتونه یک تابع رو فراخوانی کنه این بود که نمی خواستم url تغییر کنه

به هر حال ممنون از زحمتی که کشیدید.

hesamsalehnamadi
چهارشنبه 25 اردیبهشت 1392, 05:06 صبح
دوستم چه فرقی داره ؟؟ چه بره صفحه بعد چه همین صفحه باز شه... شما آدرس رو وردار آدرس خودتو بزار سر جاش... مشکل شما با کوئری استرینگ چیه؟؟ میشه بگین

saeed_sho
سه شنبه 31 اردیبهشت 1392, 20:01 عصر
دوستان من از منوی پست 1 برای پروژم استفاده کردم و پروژم دو زبانه ست
از هر منو دو تا دارم یکی برای راست چین و یکی برای چپ چین
و در راست چینه هر پراپرتی که منو رو چپ چین میکرد رو برای راست چین تغییر دادم
حالا مشکل اینجاست که زیرمنوها به سمت چپ باز میشه ، فایل جاوااسکریپتو دیدم که اونم css اعمال میکنه فکر کنم اشکال از اونه
میشه برای راست چین شدن زیرمنوها کمک کنید

saeed_sho
چهارشنبه 01 خرداد 1392, 18:23 عصر
منوی پست 1 رو لازم دارم که راست چین بشه بجز css باید جاوااسکریپت هم تغییر کنه برای اینکار جای کلمه های چپ و راست رو در جاوااسکریپت عوض کردم تا حدودی درست شد اما دو تا مشکل داره
1- سایه منو رفته سمت راست صفحه و در واقع چسبیده به سمت راست
2- صفحه اسکرول افقی براش اومده
اینم فایل راست چین جاوااسکریپت
لطفا راهنمایی کنید

saeed_sho
چهارشنبه 01 خرداد 1392, 18:38 عصر
css هم هر چی چپ داشت راست کردم اما فکر کنم اونم مشکل داره
کلا فقط سایه زیر منو الان فقط سر جاش نیست
کسی میتونه کمک کنه تا منو رو راست چین کنیم

saeed_sho
پنج شنبه 02 خرداد 1392, 17:24 عصر
من افکت سایه رو هم در فایل استایل و هم در جاوااسکریپت کامنت کردم دیگه دیده نمیشه اما بازم باعث اسکرول خوردن افقی صفحه میشه

saeed_sho
جمعه 03 خرداد 1392, 12:17 عصر
لطفا راهنمایی کنید

saeed_sho
یک شنبه 05 خرداد 1392, 09:53 صبح
103914

دیتابیسو در کدوم درایو گذاشتید؟ نکنه که بیرون از درایو c گذاشتید

mohsen22
دوشنبه 06 خرداد 1392, 18:51 عصر
دیتابیسو در کدوم درایو گذاشتید؟ نکنه که بیرون از درایو c گذاشتید

خیر در پوشه app-dataداخل سورس برنامه اونم روی دسکتاپ گذاشته ام

soha_smb
دوشنبه 20 خرداد 1392, 20:29 عصر
اقا کسی میتونه این منو رو بجای jquery باcss درست کنه؟

ahmad.salimi
سه شنبه 09 اردیبهشت 1393, 14:40 عصر
سلام
من CSS را ينطوري تغيير دادم راست چين شد.118472