PDA

View Full Version : فراخوانی قسمت خاصی از فایل های راهنما CHM در C#

computer-mag
شنبه 07 اردیبهشت 1392, 08:28 صبح
سلام
من با استفاده از نرم افزار های مربوطه فایل CHM رو تولید کردم و با اساتفاده از کامپوننت Help Provider و تنظیمات اون با زدن دکمه F1 روی فرم اون فایل باز میشه ولی یه مشکلی هست:
مشکل: من میخام اگر از Form1 دکمه F1 باز شد تاپیک خاصی از فایل راهنمای من باز بشه و اگه از Form2 دکمه F1 رو زدم یک تاپیک دیگر از فایل راهنما به نمایش در بیاد. الان از هر دو فرم که F1 زده میشه فایل راهنما باز میشه ولی به یک حالت و در حال نمایش صفحه اصلی این فایل هستش.

نرم افزار ساخت فایل راهنما : Power CHM 2012
خیلی هم در برنامه نویس و اینترنت جستجو کردم ولی نتیجه ای که مشکل من رو حل کنه پیدا نشد.

saman-arsenal
شنبه 07 اردیبهشت 1392, 10:50 صبح
سلام
باید ایندکس اون قسمتی از فایل chm و که میخوای نشون بدی توو کدات بیاری ( هر topic توو chm دارای یک index هست که به احتمال زیاد باید از صفر شروع شده باشه امتحان کن به جواب میرسی)
موفق باشی

computer-mag
شنبه 07 اردیبهشت 1392, 10:53 صبح
سلام
باید ایندکس ا.ن قسمتی از فایل cdm و که میخوای نشون بدی توو کدات بیاری ( هر topic توو chm دارای یک index هست که به احتمال زیاد باید از صفر شروع شده باشه امتحان کن به جواب میرسی)
موفق باشی

ممنونم از جوابتون ، بله روش همینه اما انجام دادن اصل این کار چجوری هستش نمی دونم خیلی سعی کردیم ایندکس بدیم اما نشده . helpProvider یدونه helpnavigator داره که روی index ست شده و ایندکس هم بهش دادیم ولی انگار نه انگار! از 0 تا 1000 ایندکس دادم بهش ولی نشده آیا راه بهتری سراغ دارید یا اگه این کارو انجام دادین یه سمپل می تونین بزارین؟