PDA

View Full Version : سوال: چه جوری میشه کدهای برنامه رو از دیدکاربران مخفی کرد(تو وب سایت)؟کسی نتونه کد برنامه رو دستکاری کنه؟

bahman1366
شنبه 07 اردیبهشت 1392, 12:01 عصر
من یه سایت برا دوستم نوشتم ولی نمیخوام کدش رو تغییر بده یا نتونه کدش رو ببینه؟هم چین کاری میشه انجام داد؟لطفا اگه کسی بلده یا اطلاعاتی دارده راهنماییم کنه ممنون.

mehrdad1991h
شنبه 07 اردیبهشت 1392, 12:22 عصر
من یه سایت برا دوستم نوشتم ولی نمیخوام کدش رو تغییر بده یا نتونه کدش رو ببینه؟هم چین کاری میشه انجام داد؟لطفا اگه کسی بلده یا اطلاعاتی دارده راهنماییم کنه ممنون.

با برنامه ی SmartAssembly کار کن !!!!
و یه سری برنامه ی دیگه شبیه به این
البته اگه کرکر حرفه ای باشه از هر روشی بری اخرش یه روزی کرک میشه :) ولی روند کند میشه بالاخره !!!
موفق باشید

bahman1366
شنبه 07 اردیبهشت 1392, 12:45 عصر
با برنامه ی SmartAssembly کار کن !!!!
و یه سری برنامه ی دیگه شبیه به این
البته اگه کرکر حرفه ای باشه از هر روشی بری اخرش یه روزی کرک میشه :) ولی روند کند میشه بالاخره !!!
موفق باشید

چه جوری من بلد نیستم میشه راهنماییم کنید.
من برنامم رو به زبان سی شارپ نوشتم چه جوری با برنامه ای که گفتین کار کنم،شرمنده من مبتدی هستم.

mehrdad1991h
شنبه 07 اردیبهشت 1392, 12:51 عصر
چه جوری من بلد نیستم میشه راهنماییم کنید.
من برنامم رو به زبان سی شارپ نوشتم چه جوری با برنامه ای که گفتین کار کنم،شرمنده من مبتدی هستم.

عزیز شما برنامه را دانلود کن بازش کن همه چیش مشخصه
اول پروژه که ساختی فایل نهاییش را به عنوان ورودی میدی به برنامه
بعد مکانی که قراره فایل خروجی جدید را بهت بدهد مشخص میکنی
و نهایتا تنظیمات مشخص میشه و شما مطابق با خواسته ای که داری تنظیماتی که مد نظرته را انجام میدی و پروژه را دوباره build میکنی
اگر مشکلی پیش بیاد اروری باشه و... بهت نشون میده
پروژه خروجی را میتونی ازش استفاده کنی و بدی به دوستت

بازم میگم این خیلی حرفه ای نیستا روشیه که همه بلدن و یکمی جلوی دیکد شدن را میگیره
برای روش های حرفه ای تر و بهتر خودتون سرچ کنید لطفا
امیدوارم کمکی کرده باشه
موفق باشید