PDA

View Full Version : مبتدی: نمایش اطلاعات در data gride view

ffreydon
شنبه 07 اردیبهشت 1392, 14:07 عصر
یه دیتا بیس توی برنامم ساختم و یک data gride view که می خوام اطلاعات درون جدول را در آن نمایش دادخ بشه برای همین data source را اون جدول میذارم و برنامه را runمی کنم که exeption میزنه و پیغام زیر را میده

An unhandled exception of type 'System.Data.SqlServerCe.SqlCeException' occurred in System.Data.SqlServerCe.dll

Additional information: The specified password does not match the database password. [ Data Source = c:\users\win8\documents\visual studio 2010\Projects\WindowsFormsApplication3\WindowsForm sApplication3\bin\Debug\abc.sdf ]

private void Form1_Load(object sender, EventArgs e)
{
// TODO: This line of code loads data into the 'db1DataSet.tbl1' table. You can move, or remove it, as needed.
this.tbl1TableAdapter.Fill(this.db1DataSet.tbl1);

}

keyvan_s89
شنبه 07 اردیبهشت 1392, 14:46 عصر
کانکشن استرینگت رو بزار

h_assefi
شنبه 07 اردیبهشت 1392, 15:44 عصر
سلام
به نظر میاد که این خط کد را از جایی کپی کردید و توی برنامتون گذاشتید اگه اینطوره باید بگم که کارتون غلط هستش و این خط کد کاری براتون نمی کنه
اما اگه این کار را نکردید باید کل قیمت اتصال به بانکتون را بذارید تا بشه مشکل را تشخیص داد
موفق باشید

ffreydon
شنبه 07 اردیبهشت 1392, 15:55 عصر
کانکشن استرینگم اینه:
Data Source=C:\Users\win8\Documents\mydb.sdf

اون خط کد را هم کپی نکردم

mhsmity
شنبه 07 اردیبهشت 1392, 16:51 عصر
public MdfTableAdapters.tblmainTableAdapter tblmain = new MdfTableAdapters.tblmainTableAdapter();
dgv.DataSource = tblmain.MemberOnly();

ffreydon
شنبه 07 اردیبهشت 1392, 19:13 عصر
من مراحل کاری که انجام دادم را یک بار از اول میگم ببینید کجا اشتباه هستش
1- یه پروژه جدید ایحاد کردم
2- از قسمت server explore ک دیتا بیس ساختم
3-سپس یک دیتا گرید ویو گذاشتم روی فرمم و دیتا سورس را انتخاب کردم و add project data surce را انتخاب کردم و اون مراحل ویزارد را تا آخر تا اینکهبه مرحله آخر رسیدم که جدولم را انتخاب کردم
4- و تمام...
فقط بگین درسته یا نه؟

mhsmity
شنبه 07 اردیبهشت 1392, 22:09 عصر
من مراحل کاری که انجام دادم را یک بار از اول میگم ببینید کجا اشتباه هستش
1- یه پروژه جدید ایحاد کردم
2- از قسمت server explore ک دیتا بیس ساختم
3-سپس یک دیتا گرید ویو گذاشتم روی فرمم و دیتا سورس را انتخاب کردم و add project data surce را انتخاب کردم و اون مراحل ویزارد را تا آخر تا اینکهبه مرحله آخر رسیدم که جدولم را انتخاب کردم
4- و تمام...
فقط بگین درسته یا نه؟
خوب همه این کار ها که کردین لازم هستش و درست انجام دادین حالا اگه فایل دیتاست ( xsd) هم به پروزه تون اضافه شده حلا راحت می تونیی اطلاعات رو واکشی کنی به کد که قبلا برات گذاشتم دقت کن
یه متغیر از Mdf.xsd داخل پروژت کن و حالش رو ببر به همین سادگی