PDA

View Full Version : نظرتون در مورد کسب درآمد به دلار چیه؟

moalla
شنبه 07 اردیبهشت 1392, 17:14 عصر
سلام دوستان. من هم مثل اکثر شما کار طراحی سایت رو برای سفارهای اطراف خودم (داخل ایران)انجام میدم.
میخوام نظرتون رو در مورد انجام کارهای فرا ایرانی بدونم مخصوصا با توجه به قیمت دلار که هر چند ضررهای زیادی داشته اما خوب برای ما برنامه نویسها شاید تبدیل به منفعت زیاد بشه.
فرض کنید من حساب خارجی دارم و مشکلی هم برای تبدیل پولش به تومن وجود نداره (دوستانی اونطرف اب مشغول درس هستن و از خداشونه دلار به حسابشون بره و اینترنتی کارت به کارت بریزن به حساب من در ایران). حالا با این فرض میخوام نظرتون رو بدونم
البته نظرتون رو در مورد فضای کاریش هم بگین خیلی خوبه. فضای کاری که تو ذهنمه توسعه سی ام اس های موجوده. طراحی قالب و پلاگین و کامپوننت... خصوص این حیطه منظورم نیست ولی فعلا زمینه دندانگیر دیگه ای تو ذهنم نیست
فکر نکنم زیاد بشه روی سایتها لنسینگ حساب باز کرد.
امیدوارم دوستانی که جدیدا توی این زمینه کار کردن هم نظر بدن.
یکی از دوستان که با چندتا پلاگین مربوط به یه سی ام اس و گذاشتن در مارکت اون درامد نسبتا خوبی داشت. با توجه به اینکه این درامد ممکنه از هرکدوم از اون پلاگینها تا یکی دو سال اینده هم ادامه داشته باشه قضیه خیلی شیرین تر میشه

faghatman
شنبه 09 آذر 1392, 21:36 عصر
سلام چرا راه دور برین آخه یک سایت ایرانی که دوست خوب من طراحی و پیاده سازی کرده سایت و مطمئن هم هست چون هم تو سایت ساماندهی ثبت شده که مال وزارت ارشاده و هم نماد الکترونیک داره میگیره
http://www.iraniancoders.com که اگه تخصص خاصی مثل برنامه نویسی ترجمه و... دارین می تونین ازش کسب درآمد کنین که واقعا جالبه چون از نظر های امنیتی در سطح بالایی طراحی شده و از نظر طراحی و قدرت هم جالب هست
جدیدا راه اندازی شده ولی واقعا به دوست خوبم تبریک می گم
جالب اینه که تا چند وقت دیگه قراره نسخه اندورید این سیستم هم برای رفاه حال کاربران ایجاد بشه حتی جوری طراحی شده که در نسخه موبایل alarm میده وقتی پیام یا پیشنهاد جدیدی دریافت می کنی و یا پیشنهادت پذیرفته میشه نسخه مبایلش نمی دونم درست کی کامل راه اندازی میشه ولی الان خود سایت رو راه اندازی کردن