PDA

View Full Version : حرفه ای: دانلود FCK_Editor با قابلیت آپلود عکس و ویدئو و ..... پیشنهاد میکنم از دست ندین

hesamsalehnamadi
شنبه 07 اردیبهشت 1392, 19:54 عصر
این ادیتور رو من خودم تو پروژه ها استفاده میکنم ، تا امروز به مشکلی بر نخوردم باهاش... به راحتی هم میتونین عکس ، ویدئو ، فایل فلش و هر چیز دیگه ای توش آپلود کنین...
بعد از آپلود یه پوشه ساخته میشه به اسم UserFiles و داده ها داخل اون ذخیره میشه...
امیدوارم برا همتون مفید واقع بشه...

دانلود از لینک زیر
http://uploadtak.com/images/w345_Ck_editor.rar

meisam3322
شنبه 07 اردیبهشت 1392, 20:24 عصر
با سلام ،

دوست عزیز آیا به کاربر هشدار میده که هنگامی که فایل upload شده هم نام یکی از فایلهای داخل پوشه بود و حالت replace پیش نیاد ؟
آیا فایلها رو لیست میکنه ؟

hesamsalehnamadi
شنبه 07 اردیبهشت 1392, 22:54 عصر
با سلام ،

دوست عزیز آیا به کاربر هشدار میده که هنگامی که فایل upload شده هم نام یکی از فایلهای داخل پوشه بود و حالت replace پیش نیاد ؟
آیا فایلها رو لیست میکنه ؟

بله ... ببینید

103406

Deutsch
یک شنبه 05 خرداد 1392, 12:03 عصر
این ادیتور رو من خودم تو پروژه ها استفاده میکنم ، تا امروز به مشکلی بر نخوردم باهاش... به راحتی هم میتونین عکس ، ویدئو ، فایل فلش و هر چیز دیگه ای توش آپلود کنین...
بعد از آپلود یه پوشه ساخته میشه به اسم UserFiles و داده ها داخل اون ذخیره میشه...
امیدوارم برا همتون مفید واقع بشه...

دانلود از لینک زیر
http://uploadtak.com/images/w345_Ck_editor.rar
با سلام . در لینکی که دادید ، ( در خود سایت uploadtak.com ) گفته که از مرورگر فایرفاکس استفاده کنید . من زمانیکه از همین مرورگر استفاده می کنم ، و به لینک ذکر شده شما می روم ، اصلا دکمه یا لینک دانلودی برای این ادیتور در صفحه نیست . لطف می کنید خودتان یک بار دیگر آدرس را چک کنید ؟ ( ضمنا من خودم در این سایت عضو هستم و حتی زمانیکه وارد می شوم ، باز هم لینک شما ، خالی است )
مرسی .

mehrab1387
یک شنبه 05 خرداد 1392, 12:17 عصر
سوالی دارم
امنیت این ادیتور چقدر هست؟
ایا یک هکر نمیتونه وارد قسمت فایل منیجر بشه از ادرس بار و فایل مخرب اپلود کنه مثلا در مورد ورژن قبلیش خودم اینکار رو کردم البته ورژن قدیمی بوده.
یا در مورد tinymce اگرببینید ادرس زیر رو چقدر فایل مخرب در قالب عکس یا تکست اپلود کردن و....
http://www.automatunin.com.pl/admin/js/tiny_mce/plugins/filemanager/InsertFile/insert_file.php
میشه کمک کنید برا افزایش امنیت فایل منیجر ادیتور ها و اینکه هکر نتونه به پشه دسترسی داشته باشه.
ممنون میشم

chakool_69
دوشنبه 13 خرداد 1392, 09:33 صبح
salam man taze shoro kardam be code zadam mikham bedonam az paye in editor chi hast?yani mesle telerik down load mikonimesh bad mesle ye tool dragesh mikonim toye safhe?hamin?

r_s1389@yahoo.com
دوشنبه 13 خرداد 1392, 11:32 صبح
آقا ببخشی تو لینکی که گذاشتین برای دانلود هیچی برای دانلود وجود نداره

mp2009
دوشنبه 13 خرداد 1392, 16:55 عصر
جا داره از زحمات دوستمون تشکر کنیم ولی دوستان حواستون به امنیتش باشه
صد در صد مشکل امنیتی داره . به راحتی میشه فایل آپلود کرد و این میتونه خطرناک باشه

mhasoft
سه شنبه 14 خرداد 1392, 00:02 صبح
سلام
من که از این لینک نتوستم فایلی دانلود کنم یعنی اصلا چیزی نیست اگه آپ کردید به ایمیلم هم لینکو ارسال کنید.
ممنون
mha.soft@yahoo.com

korosh00
پنج شنبه 30 خرداد 1392, 14:34 عصر
سلام
نحوی کار کردن با ادیتور چجوری ؟من که فایل را باز کردم اجرا کزدم ارور داد؟