PDA

View Full Version : گفتگو: آپلود سنتر تحت ویندوز اِآر سافتور

kenman
یک شنبه 08 اردیبهشت 1392, 11:42 صبح
با سلام . دوستان و برنامه نویسان عزیز من یه برنامه نوشتم میخواستم معایب نرم افزار و اگر به نظرتون چیزی اضافه کنم به برنامه رو توی این تاپیک بگین تا بتونم اینو قوی تر کنم . لطفا نظرتون رو هم برباره برنامه بگین . مدیران هم لطفا نظر بدن . خیلی خیلی ممنون

لینک دانلود (http://mrsoftware.ir/up/file/UploadCenter_Full.exe)

mohammadsamadi1377
یک شنبه 08 اردیبهشت 1392, 13:48 عصر
آپ نمیکنه ( آپ میشه آدرس فایل رو نمیده )

aliasghar2
یک شنبه 08 اردیبهشت 1392, 14:35 عصر
سلام
امیدوارم از کاری که کردم ناراحت نشده باشی
برنامه ای که گذاشتی صرفا جهت تبلیغات بوده
در ضمن وقتی بحث اطلاعات افراد بوجود میاد باید امنیت در درجه ی اول باشه بعد زیبایی برنامه
بهتره تو روش کارت تجدید نطر کنی
این عکس رو هم گذاشتم تا بفهمی تا کجا پیش رفتم
103424

kenman
دوشنبه 09 اردیبهشت 1392, 00:01 صبح
با سلام اقا علی من دنبال کسی میگشتم بهم توی امن کردن نرم افزار کمک کنه . میتونم روی شما حساب کنم؟

aliasghar2
دوشنبه 09 اردیبهشت 1392, 19:10 عصر
سلام

با سلام اقا علی من دنبال کسی میگشتم بهم توی امن کردن نرم افزار کمک کنه . میتونم روی شما حساب کنم؟ خیلی ممنون که بهم اعتماد کردی

برنامه ای که گذاشتی صرفا جهت تبلیغات بوده فکر کنم در این مورد یکم زیاده روی کردم

خب بریم سراق امنیت
می خوام اول از هرچیزی روش دسترسی به سرورت رو بهت بگم که بسیار ساده بود با برنامه reflector به سورس کدت دسترسی پیدا کردم وتوی دکمه upload یوزر ورمز ftp بود و خیلی راحت ازش استفاده کردم

در مورد جلوگیری از این کار پروتکتور هایی هست تا کد رو نامفهوم کنه تا به این راحتی ها نشه کد رو خوند ولی بازم کار نشد نداره پس باید کلا روش رو عوض کنی و دسترسی مستقیم رو به سرور از بین ببری اینکه بخواهیم از ftp استفاده کنیم روش بسیار خطرناکی هست و نیاز به مدیریت سنگین تری دارد
خب روشی که توی ذهن من هست استفاده از وب سرویس هست که واسط بین سرور و نرم افزار هست