PDA

View Full Version : سوال: استفاده از قفل سخت افزاری در برنامه

JaVa
یک شنبه 08 اردیبهشت 1392, 16:28 عصر
سلام و خسته نباشید.

من قصد استفاده از قفل سخت افزاری در برنامم رو داشتم ولی نحوه ی کار و استفاده و همچنین یک شرکت مطمئن در این زمینه رو که فعالیت می کنه رو نمی دونم لطفا راهنمایی کنید .

یه سئوال دیگه : دوستانی که از این قفل استفاده کردن میشه بیان بگن برای برنامه هایی که تحت شبکه هستن خرید یک عدد فلش(قفل سخت افزاری) (http://www.dedj.com/) کفایت میکنه یا اینکه باید برای هر کامپیوتر سرور و کلاینت یک قفل خریداری کرد ؟

لطفا راهنمایی کنید.

hessam2003
یک شنبه 08 اردیبهشت 1392, 16:48 عصر
سلام.
قاعدتا وقتی برنامه شما بر روی شبکه قابل اجرا باشد میتوانید از یک قفل سخت افزاری برای چندین برنامه اجرا کنید و پیکربندیش کنید البته فقط قابل اجرا بر روی سیستمهای است که برنامه شما برای یک بار بروی آنه اجرا شده باشد.
اما من یک پیشنهاد بهتری برای شما دارم.
شاید فهمیده باشید که اخیرا میشه فقل های سخت افزاری را زد و کد پیکربندیشو برداشت و بر روی قفل دیگه ای گذاشت و برنامه را اجرا کرد!
و یا اینکه اگر فردی این قفل را یک روز همرایش نباشه اون برنامه دیگه قابل اجرا نیست پس مشکل وجود همیشگی داره.

hessam2003
یک شنبه 08 اردیبهشت 1392, 16:53 عصر
من واسه خودم همین قفل را دورن یک عکسی پیاده سازی کردم.
میدونید که میشه داخل عکس کد نوشت و اونو اجرا کرد.
طبق یک الگوریتم خاص درون عکسی کدهای میذارم که اون کدا کاره قفل را میکنه.
و دیگر نیاز به هزینه نیست و اینکه امنیت این کار خیلی بیشتره و شما واسه خودتون یک کد سخت افزاری با روش پیکربندی خودتون دارید.
و اینکه اجرا قفل سخت افزاری بر روی شبکه خیلی دردسر داره که همون بهتره واسه هر سیستمی یک قفل بگیرید.

JaVa
یک شنبه 08 اردیبهشت 1392, 16:58 عصر
من واسه خودم همین قفل را دورن یک عکسی پیاده سازی کردم.

سلام.
میشه یه نمونه از این که میگید رو بزارید ؟

و اینکه اجرا قفل سخت افزاری بر روی شبکه خیلی دردسر داره که همون بهتره واسه هر سیستمی یک قفل بگیرید.

هزینش یه خورده زیاد میشه ؟!

پس اگه من یه قفل رو بگیرم می تونم توی شبکه به کامپیوتر سرورم وصل کنم و بقیه کلاینت ها ازش استفاده کنن.

با تشکر./

JaVa
یک شنبه 08 اردیبهشت 1392, 20:24 عصر
سلامی دوباره.

دوستان مثل اینکه این قفل های سخت افزاری Tiny در برنامه هلو استفاده شده بوده که قفلش کپی شده و دیگه قابل اعتماد نیست !

بنظرتون از قفل نرم افزاری استفاده بشه بهتر نیست اگه قفل سخت افزاری دیگه ای رو میشناسید که قابل اعتماد هست لطفا معرفی کنید/.

با تشکر

saeidpsl
دوشنبه 09 اردیبهشت 1392, 00:51 صبح
باید از طریق اینترنت رجستری بشه مثل برنامه قدرتمند Kaspersky دیگه هیچ بشری نمیتونه کرک کنه
روش کارش هم خیلی راحته