PDA

View Full Version : آموزش: نحوه اتچ کردن دیتابیس در کنترل پنل پلسک

phonixone2
سه شنبه 10 اردیبهشت 1392, 14:03 عصر
دوستان من یه چن روزی با اتچ کردن دیتابیس روی پلسک مشکل داشتم که با یاری خدا الان مشکلم حل شد اگر از دوستان کسی در این رابطه مشکلی داشتن تو همین تایپیک عنوان کنن تا کمکشون کنم خوشحال میشم:چشمک:

sh-eng
سه شنبه 10 اردیبهشت 1392, 14:07 عصر
اگه سخته می تونستید آموزشش رو یا راهنمایی هاش رو بزارید

phonixone2
سه شنبه 10 اردیبهشت 1392, 14:30 عصر
اولش خیلی دردسر داشت ولی الان متوجه شدم که زیادم سخت نیست در ابتدا باید یه دیتابیس در پنل درست کنین و به آن یوزر پسورد بدین سپس با Sql Server Management باید موقع لاگین کردن در قسمت سرور آدرس سایت خود را نوشته و در قسمت یوزر پسورد همون یوزر پسوردی رو که موقع ایجاد دیتابیس دادین وارد کنین بعد میتونین دیتابیس خودتونو ببینین و آن را مدیریت کنین:لبخندساده:

saeid_eiv
چهارشنبه 26 تیر 1392, 02:44 صبح
سلام
ببخشید منم چند ساعتیه که دارم با این مشکل دست و پنجه نرم میکنم!
یعنی وقتی که با sql managment لاگین می کنم و می خوام دیتابیس ام رو اتچ کنم با خطای 916 روبرو می شم.
لطفا زودتر راهنمایی ام کنین وقت ندارم باید سایت رو زود تحویل بدم.

M_Tavakoli_70
چهارشنبه 26 تیر 1392, 09:17 صبح
دو حالت وجود داره که تو به این خطا بر می خوری،
حالت اول : سرور دسترسی به db را به تو نداده باشه و یا کلا دسترسی به کلاینت نداده باسد.
حالت دوم : سرور پورت خاصی را باز گذاشته که تو باید بعد از اسم سرورت کاما بزاری و پورت را بنویسی مثل :
x1\sql2012,2012

محمدجواد67
چهارشنبه 26 تیر 1392, 10:59 صبح
سلام
ببخشید منم چند ساعتیه که دارم با این مشکل دست و پنجه نرم میکنم!
یعنی وقتی که با sql managment لاگین می کنم و می خوام دیتابیس ام رو اتچ کنم با خطای 916 روبرو می شم.
لطفا زودتر راهنمایی ام کنین وقت ندارم باید سایت رو زود تحویل بدم.

سلام
شما باید ip پایگاه داده ی کنترل پنل سایت رو همراه با user و password داخل sql وارد کنی بعد به راحتی متصل میشه .
البته بستگی به کنترل پنل هم داره
من با WebPanel امتحان کردم جواب داده

saeid_eiv
چهارشنبه 26 تیر 1392, 17:49 عصر
دو حالت وجود داره که تو به این خطا بر می خوری،
حالت اول : سرور دسترسی به db را به تو نداده باشه و یا کلا دسترسی به کلاینت نداده باسد.
حالت دوم : سرور پورت خاصی را باز گذاشته که تو باید بعد از اسم سرورت کاما بزاری و پورت را بنویسی مثل :
x1\sql2012,2012

M_Tavakoli_70 ممنون از جواب ات من با پشتیبانی هاست تماس گرفتم گفتن که باید با پورت 1434 وارد بشی ولی اینطوری اصلا وارد نشد.
میشه بنوسین که به جای نام سرور دقیقا چی بنویسم.

M_Tavakoli_70
پنج شنبه 27 تیر 1392, 09:40 صبح
وارد سیستم مدیریت هاست که میشی یک ip اون بالا نوشته شده که می تونی اون را بنویسی و یا اسم سایت خودت را بنویسی مثلا برای شرکت آکان این دو مدل جواب میده :
mssql.arax-sms.ir\sql2012,2012
arax-co.ir\sql2012,2012

که arax-sms نام سایت ، sql2012 مدل sqlserver ، و 2012 شماره پورت مورد نظر .
بازم بسته به شرکت فروشنده هاست نام سرور متغیر است.
راستی یادت باشه حتما داخل هاست یک user برا login کردن بسازی مثل شکل زیر

107456