PDA

View Full Version : استفاده از spring IOC در Spring DM ?

F.zeinali
سه شنبه 10 اردیبهشت 1392, 16:10 عصر
سلام به همگی

من از spring IOC می خوام داخل spring DM استفاده کنم و کارهای زیر رو انجام میدم

1)کتابخونه مربوط به spring IOC رو add میکنم
2)ی فایل spring.xml که spring رو configure میکنه در دایرکتوری META-INF/spring میسازم
3)پروژه رو کامپایل می کنم و بعد تمام پوشه META-INF رو در کنار byteCodeهای تولید شده کپی میکنم و سپس jar فایل رو می سازم
4) ی کلاس activator دارم که ی متد start و ی متد stop داره ، در متد start با استفاده از اینترفیس ApplicationContext میام bean مربوطه رو دریافت می کنم
5) bundle ساخته شده رو در osgi container نصب می کنم
حالا وقتی که میام start می کنم Execption میده که نمیتونه فایل spring.xml که در دایرکتوری META-INF/spring هست رو باز کنه چون این فایل موجود نیست !!!!
راه حل چیه ؟ کجای کارم اشتباه هستش ؟
اینم Execptionای که میده :

Caused by: org.springframework.beans.factory.BeanDefinitionSt oreException: IOException parsing XML document from class path resource [META-INF/spring/spring.xml]; nested exception is java.io.FileNotFoundException: class path resource [META-INF/spring/spring.xml] cannot be opened because it does not exist

javaphantom
سه شنبه 10 اردیبهشت 1392, 20:50 عصر
این خطا داره می گه من فایلی به نام spring.xml رو توی مسیر META-INF/spring/spring.xml پیدا نمی کنم. هیچ ربطی هم به spring یا OSGI یا هر چی که فکر می کنی نداره

F.zeinali
چهارشنبه 11 اردیبهشت 1392, 20:22 عصر
این خطا داره می گه من فایلی به نام spring.xml رو توی مسیر META-INF/spring/spring.xml پیدا نمی کنم. هیچ ربطی هم به spring یا OSGI یا هر چی که فکر می کنی نداره

ممنون
ولی خودم می دونم میگه نمی تونم این فایلو پیدا کنم مشکل من اینجاس که این فایل تویه این دایرکتوری هستش و حتی وقتی jar فایل رو extract می کنم این فایل دقیقا تویه این دایرکتوری هستش ، ولی تعجی من اینجاس که چرا نمی تونه پیداش کنه !

javaphantom
چهارشنبه 11 اردیبهشت 1392, 21:11 عصر
ممنون
ولی خودم می دونم میگه نمی تونم این فایلو پیدا کنم مشکل من اینجاس که این فایل تویه این دایرکتوری هستش و حتی وقتی jar فایل رو extract می کنم این فایل دقیقا تویه این دایرکتوری هستش ، ولی تعجی من اینجاس که چرا نمی تونه پیداش کنه !

داری با maven کار می کنی؟ سروس پروژه رو بزار ببینم