PDA

View Full Version : پرینت چک

MAHDI.MALVERDI
سه شنبه 10 اردیبهشت 1392, 23:01 عصر
سلام دوستان من دارم روی یه پروژه کار می کنم که باید اطلاعات رو روی چک چاپ کنه اگه میشه کمکم کنید هیچ فکری به ذهنم نرسیده؟! کمممممممممممممممک:گیج:

MAHDI.MALVERDI
پنج شنبه 12 اردیبهشت 1392, 22:47 عصر
یکی جواب بده لطفا

matrix-program
چهارشنبه 08 خرداد 1392, 09:58 صبح
می تونی با استفاده از crystal report این کار را بکنی

AmirGhasemi
چهارشنبه 08 خرداد 1392, 11:36 صبح
سلام
عزيز من مشكل كريستال ريپورت نيست كه!! شا غير از كريستال هم مي توني چيز ديگه چاپ كني!!
اما مشكل اينجاست كه پرينترهايي كه ما داريم با خطا چاپ مي كنن و چك ها بايد دقيقا در جاي خود چاپ بشن
شما اول بايد پرنترت را مشخص كني كه يك پرينتر مختصات زن بايد باشد!! خيابان ايرانشهر تهران مركز فروش ماشين هاي اداري زياد از اين پرينترها هست!! البته معروف به فيشپرينتر هست اما بايد بگي براي چك مي خواهي وقتي پرنيتر را خريدي معمولا يك dll يا سي دي نصب دارن كه بهت كمك مي كنه
بعد مي توني بري سراغ كريستال ريپورت يا هر چيز ديگه

sh.eng
چهارشنبه 08 خرداد 1392, 12:40 عصر
سلام
با پرینترهای معمولی هم میتوانید این کار را بکنید. در برنامه ی خود یک قسمت برای ساخت یا دریافت نوع چک قرار بدید و مختصات چاپ را بر روی آن قرار بدید. مثلا شما برای بانک ملی: ابتدا از چک بانک ملی اسکن کنید و محل هایی که قراره نوشته های شما چاپ بشه را بر روی آن قرار بدید همچنین این امکان را برای کاربر نیز قرار بدید. فراموش نکنید که برای چاپ نیز امکان چاپ به اندازه چک وجود داشته باشد.

نمونه برنامه ای که از این روش استفاده میکنه:
http://parscenter.com/Product/18642
میتوانید از بخشی از قسمت هاش ایده بگیرید. البته جستجو کنید نسخه رایگان جهت دانلود آن هم وجود دارد :لبخندساده: موفق باشید.

aradrobo
چهارشنبه 08 خرداد 1392, 16:36 عصر
بله نیاز به پرینتر مخصوص ندارید . با کریستال ریپورت امکان پذیر می باشد.