PDA

View Full Version : نمایش مقدار محاسبه شده توسط ماشین حساب ویندوز در یک تکست باکس

13601360
سه شنبه 10 اردیبهشت 1392, 23:04 عصر
سلام دوستان
یه سوالی از خدمت شما داشتم
چطور میشه مقداری که توسط ماشین حساب ویندوز محاسبه شده رو بعد از بستن اون در داخل یک تکست باکس نمایش داد.
یعنی فرض کنید من مقداری رو در ماشین حساب ویندوز محاسبه کردم، برنامه من هم شامل یک فرم با یک تکست باکس هست که در حال اجرا هست
حالا می خوام بعد از اینکه ماشین حساب ویندوز رو بستم، مقدار محاسبه شده اون، در تکس باکس برنامه من نمایش داده بشه

arash691
سه شنبه 10 اردیبهشت 1392, 23:22 عصر
این چه سوالی بود پرسیدی .. الان 20 دیقس اینطوریم :متفکر:

13601360
سه شنبه 10 اردیبهشت 1392, 23:42 عصر
این چه سوالی بود پرسیدی .. الان 20 دیقس اینطوریم :متفکر:

:لبخند:
من یکم بیشتر هست که اینجوری ام :متفکر:

ali.bahrami
چهارشنبه 11 اردیبهشت 1392, 00:07 صبح
:افسرده:
قضیه جالب شد منم اینجوری شدم
جدای از شوخی موضوع جالیبه اگر کسی میدونه جوابی بده !!!

esafb52
چهارشنبه 11 اردیبهشت 1392, 01:20 صبح
apiفکر کنم!!! البته اگه مقدار آخر رو کپی کنم با کلاس کلیپبورد فکر کنم بهش دسترسی داریم!!

khayyams.votary
چهارشنبه 11 اردیبهشت 1392, 13:51 عصر
api درسته ولی در صورتی که کاربر بعد از محاسباتش جواب رو کپی کنه و بعدش هم شما در داخل برنامه در بخش onActive فرمت همش منتظر باشی که بعد از اینکه ماشین حساب بسته شد و فکوس به فرم شما برگشت اون رو از کلیپبورد بخونی و نمایش بدی
که اینطوری اگه حر دفه طرف به فرمی بره یا بخواد در جای دیگه کلیک کنه و برگرده به برنامه شما یه عدد از یه جای کلیپبورد بهش نمایش میدی که درست نیست. مگه بشه دقیقا فهمید برنامه ی که بسته شده ماشین حساب هست!!!!
من که اینو نمی دونم؟؟؟!!!!!
به نظر من قابل اجرا نیست چون اون برنامه یه چیزه مجزا هست و پل ارتباطی باهاش گذاشته نشده.