PDA

View Full Version : آموزش: ارسال ایمیل بدون دنگ و فنگ ( با یاهو و گوگل تست شده ) :D

mousa1992
چهارشنبه 11 اردیبهشت 1392, 01:26 صبح
سلام
خواستم عنوان جذاب بذارم دوستان مشتاق بشن :بامزه:
فقط کافیه ای دی و پس گوگل و یاهوتونو وارد کنین و تضمینی ایمیل ارسال کنید :D

فقط این نکته رو بگم ک ای دی گوگل رو کامل باید بنویسین برا نمونه : googleid@gmail.com

برا یاهو نیاز نیست کامل بنویسید

موفق باشید

کامبیز اسدزاده
چهارشنبه 11 اردیبهشت 1392, 12:13 عصر
بله ما هم ۱۰۰٪ وارد خواهیم کرد آید و پسور رو چشم :لبخندساده: !!!

mousa1992
چهارشنبه 11 اردیبهشت 1392, 12:47 عصر
بازم عذر میخوام
فایل ضمیمه شد

موفق باشید

علی اکبر
جمعه 13 اردیبهشت 1392, 17:48 عصر
سلام
متاسفانه سرور که در اختیارم هست سایتهای خارجی مثل یاهو را نمی تونه ببینه وفقط از سایت ایران می تونم امیل بفرستم
میشه مثال از ارسال ایمیل از این سایت بدید
باتشکر

mousa1992
یک شنبه 15 اردیبهشت 1392, 19:50 عصر
سلام
متاسفانه سرور که در اختیارم هست سایتهای خارجی مثل یاهو را نمی تونه ببینه وفقط از سایت ایران می تونم امیل بفرستم
میشه مثال از ارسال ایمیل از این سایت بدید
باتشکر

سلام دوست عزیز
باید با سایت ها تماس بگیرید و یا به نحوی مطمئن بشید که این سرویسو ارائه میکنن ( بعضی سایت ها بابت سرویس های smtp از شما هزینه میگیرند) و اگه وجود داشت سایتی روش ارسال ایمیل همینه - شاید پورتش فرق کنه

موفق باشی

aradrobo
شنبه 21 اردیبهشت 1392, 17:25 عصر
جواب نداد واسه یاهو

aradrobo
شنبه 21 اردیبهشت 1392, 19:07 عصر
بارها با یاهو و گوگل تست کردم و مشکلی نداشت
چه خطایی میگیره

من چندین بار دارم ارسال می کنم . خطا می دهد . متن خطا :

System.Net.Mail.SmtpException: Failure sending mail. ---> System.Net.WebException: Unable to connect to the remote server ---> System.Net.Sockets.SocketException: A connection attempt failed because the connected party did not properly respond after a period of time, or established connection failed because connected host has failed to respond 98.139.211.125:25
at System.Net.Sockets.Socket.DoConnect(EndPoint endPointSnapshot, SocketAddress socketAddress)
at System.Net.ServicePoint.ConnectSocketInternal(Bool ean connectFailure, Socket s4, Socket s6, Socket& socket, IPAddress& address, ConnectSocketState state, IAsyncResult asyncResult, Int32 timeout, Exception& exception)
--- End of inner exception stack trace ---
at System.Net.ServicePoint.GetConnection(PooledStream PooledStream, Object owner, Boolean async, IPAddress& address, Socket& abortSocket, Socket& abortSocket6, Int32 timeout)
at System.Net.PooledStream.Activate(Object owningObject, Boolean async, Int32 timeout, GeneralAsyncDelegate asyncCallback)
at System.Net.PooledStream.Activate(Object owningObject, GeneralAsyncDelegate asyncCallback)
at System.Net.ConnectionPool.GetConnection(Object owningObject, GeneralAsyncDelegate asyncCallback, Int32 creationTimeout)
at System.Net.Mail.SmtpConnection.GetConnection(Strin g host, Int32 port)
at System.Net.Mail.SmtpClient.Send(MailMessage message)
--- End of inner exception stack trace ---
at System.Net.Mail.SmtpClient.Send(MailMessage message)
at send_mail_test.Form1.button2_Click(Object sender, EventArgs e) in C:\Users\talia\Downloads\Compressed\send mail test\send mail test\Form1.cs:line 75

در ضمن ، برای ارسل خیلی طول می کشد و بعد این پیغام ظاهر می شود .

aradrobo
شنبه 21 اردیبهشت 1392, 20:00 عصر
از فیلتر شکن هم استفاده کردم ، ولی باز هم فایده ای نداشت . از پرت های معتبر هم استفاده کردم ولی باز هم نشد . خودم برای ارسال ایمیل از راه دیگری استفاده می کنم . ولی چون برای شما fake داشت می خواستم از روش شما استفاده کنم . ولی امکان پذیر نیست .