PDA

View Full Version : سوال: Hook کردن زبان فارسی

barnamenevisjavan
پنج شنبه 12 اردیبهشت 1392, 09:20 صبح
سلام من یه کیلاگر نوشتم البته ن برای مقاصد جاسوسی!برای کنترل فرزندان برای والدین مشکلی که دارم این هست که برنامه زبان فارسی رو نمیتونه hook کنه و بجاش انگلیسی مینویسه راهی برای حل این مشکل هست؟

aradrobo
شنبه 21 اردیبهشت 1392, 18:36 عصر
سلام من یه کیلاگر نوشتم البته ن برای مقاصد جاسوسی!برای کنترل فرزندان برای والدین مشکلی که دارم این هست که برنامه زبان فارسی رو نمیتونه hook کنه و بجاش انگلیسی مینویسه راهی برای حل این مشکل هست؟

اگر امکانش هست این برنامه رو در اختیارم بگذارید .

morteza271
شنبه 21 اردیبهشت 1392, 18:44 عصر
اگر امکانش هست این برنامه رو در اختیارم بگذارید .
دوستان این aradrobo چند دقیقه پیش یه برنامه هکر گذاشته بودن که الکی گذاشته بودن که بچه ها گول بخورن و برنامه رو اجرا کنن.
برنامه هم که اجرا میشد تمام رمزهای ذخیره شده توی کروم و موزیلای کامپیوتر رو به ایمیل خودش ارسال میکرد.
نمیدونم چی شد که تایپیکش رو حذف کرد.
همه دوستانی که اونو دانلود کردن اصلا اجراش نکنن و حذفش کنن.
شک ندارم الانم این برنامه رو واسه یه همچین کاری میخواد...
می بینید چقد آدما .................................................. .......................... ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

aradrobo
شنبه 21 اردیبهشت 1392, 19:01 عصر
دوستان این aradrobo چند دقیقه پیش یه برنامه هکر گذاشته بودن که الکی گذاشته بودن که بچه ها گول بخورن و برنامه رو اجرا کنن.
برنامه هم که اجرا میشد تمام رمزهای ذخیره شده توی کروم و موزیلای کامپیوتر رو به ایمیل خودش ارسال میکرد.
نمیدونم چی شد که تایپیکش رو حذف کرد.
همه دوستانی که اونو دانلود کردن اصلا اجراش نکنن و حذفش کنن.
شک ندارم الانم این برنامه رو واسه یه همچین کاری میخواد...
می بینید چقد آدما .................................................. .......................... ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

دوست عزیز الکی بحث رو گنده نکن . اشتباه می کنی دوست خوب من .

morteza271
شنبه 21 اردیبهشت 1392, 19:25 عصر
دوست عزیز الکی بحث رو گنده نکن . اشتباه می کنی دوست خوب من .
آره جون خودت....
برنامه ای میذاری تا بچه ها دانلود کنن و رمزاشون واست بیاد بعد میگی .............

aradrobo
شنبه 21 اردیبهشت 1392, 20:03 عصر
آره جون خودت....
برنامه ای میذاری تا بچه ها دانلود کنن و رمزاشون واست بیاد بعد میگی .............

اگر می خواستم این برنامه رو بسازم . اسمشو هک نمی ذاشتم . یک بازی می ساختم که در حین بازی این کار برام انجام بشه . پس زیادی خیالاتی نباش .

morteza271
شنبه 21 اردیبهشت 1392, 20:17 عصر
باشه ما خیالاتی شما هم خیلی خیلی نابغه...
موفق باشی نابغه.

barnamenevisjavan
یک شنبه 22 اردیبهشت 1392, 10:02 صبح
لطفا اسپم ندید،این برنامه ب هیچکس داده نمیشود،شما هم انکار نکن !کسی نیس راهنمایی کنه؟

FastCode
یک شنبه 22 اردیبهشت 1392, 13:03 عصر
براتون PM کردم.اگر مشکلی هست فقط PM بدید.

@aradrobo:اگر من بودم الان توی افق محو شده بودم.چه رویی داری؟باور نکردنیه.
@aradrobo: البته اگر بتونی OpenGL رو تلفظ کنی