PDA

View Full Version : گفتگو: ایجاد فایل اندیکارو در اکسس

Shahram_12
پنج شنبه 12 اردیبهشت 1392, 10:26 صبح
با سلام

من میخواستم برای انجام اندیکاتور نامه ها در اکسس فایلی رو ایجاد کنم برای همین با توجه به دفتر اندیکاتورهای مورد استفاده در بازار فایل پیوست رو ایجاد کردم

اما میخواستم بدونم راه بهتری برای اون هست چون تو این روش جستجو و یافتن نامه ها با مشکل رو برو میشه

یعنی حتماً باید شماره نامه یا تاریخ اون رو بدونی و از متن به راحتی نمیشه اون رو پیدا کرد

ممنون از همکاریتون

Shahram_12
پنج شنبه 12 اردیبهشت 1392, 12:14 عصر
با سلام مجدد

من برنامه رو به سه بخش نامه های وارده نامه های صادره و کلاسمان نامه ها تقسم کردم حالا با مشکلی روبرو شدم

در بخش نامه های صادر و یا نامه های وارده بخشهایی به نام کلاسمان و پیش کد نامه ها وجود داره که من میخوام اطلاعاتشون رو از جدول کلاسمان نقل کنم

یعنی به این صورت که وقتی کلاسمانهای نامه هامون مربوط به پروژه های مختلف در بخش کلاسمان تعیین میشه اطلاعات اون به جدول نامه های وارده و یا صادره منتقل بشه ووقتی میخوام نامه ای رو ثبت کنم این اطلاعات به صورت یک کمبو باکس نشون داده بشه و من بتونم از اون نوع پروژه رو انتخاب کنم همینطور برای پیش کد نامه ها که برای هر پروژه متفاوت هست بعد از مشخص شدن کلاسمان اون پیش کد برای نامه منظور بشه

ممنون میشم راهنمایی کنید

Shahram_12
جمعه 13 اردیبهشت 1392, 02:55 صبح
با سلام به تمامی دوستان

با این همه بازدید انجام شده نظری برای این مشکل وجود نداره

ممنون میشم نظری بدین

Shahram_12
شنبه 14 اردیبهشت 1392, 19:25 عصر
با تشکر از همه دوستان که بازدید کردن

اما میتوم یک خواهشی بکنم نظر اشکالی یا صحبتی داشته باشیم که بدونم چی شد؟

mehdi_fiz
دوشنبه 16 اردیبهشت 1392, 00:46 صبح
سلام دوست عزیز

یک اشکال بزرگ در طراحی شما وجود دارد آن هم استفاده از نام فارسی در نام جداول و فیلد ها حتما از نام انگلیسی استفاده کنید و کپشن آن ها را فارسی استفاده کنید

موفق باشید

Shahram_12
دوشنبه 16 اردیبهشت 1392, 13:40 عصر
ممنون دوست خوب

من در فایل دومم نام فیلدها رو تغییر دادم و نام جداول رو هم تغییر میدم اما نظرت راجب جداول چیه

خوب بد ؟ یا راه بهتری براش وجود داره

ممنون

Shahram_12
چهارشنبه 18 اردیبهشت 1392, 15:30 عصر
مرسی به این همه نظرات خوب

با توجه به میزان بازدید انجام شده واقعاً دست همگی درد نکنه از این همه همکاری