PDA

View Full Version : باز کردن یک برنامه در cmd به تعداد دلخواه

amirfallah3301
پنج شنبه 12 اردیبهشت 1392, 11:30 صبح
سلام
کمک http://ashiyane.org/forums/images/smilies/20.gif

یه دستور میخوام که توی cmd بنویسم و یک برنامه ی خاص رو مثلا notpad رو به تعداد دلخواه باز کنه،یعنی با اجرای اون دستور 50بار برنامه ی نوت پد رو باز کنه

ممنون میشم اگه کسی راهش رو بگه

کامبیز اسدزاده
پنج شنبه 12 اردیبهشت 1392, 11:55 صبح
به به چشمم روشن ویروس نویسی از نوع مبتدی :D

این دستور رو بنداز تو یه حلقه ای چیزی ۱۰۰۰ بار باز کنه سیستم بسوزه بره پی کارش...

System.Diagnostics.Process proc = new System.Diagnostics.Process(); proc.EnableRaisingEvents=false; proc.StartInfo.EnvironmentVariables.Add("file", "c:\\text.txt"); proc.StartInfo.UseShellExecute = false; proc.StartInfo.FileName = "notepad"; proc.StartInfo.Arguments="%file%"; proc.Start(); proc.WaitForExit(); Console.WriteLine(proc.ExitCode);

amirfallah3301
پنج شنبه 12 اردیبهشت 1392, 12:26 عصر
به به چشمم روشن ویروس نویسی از نوع مبتدی :D

این دستور رو بنداز تو یه حلقه ای چیزی ۱۰۰۰ بار باز کنه سیستم بسوزه بره پی کارش...

System.Diagnostics.Process proc = new System.Diagnostics.Process(); proc.EnableRaisingEvents=false; proc.StartInfo.EnvironmentVariables.Add("file", "c:\\text.txt"); proc.StartInfo.UseShellExecute = false; proc.StartInfo.FileName = "notepad"; proc.StartInfo.Arguments="%file%"; proc.Start(); proc.WaitForExit(); Console.WriteLine(proc.ExitCode);

ایول داداش ، خوب متوجه شدی :قهقهه:
راستش من ویژوال استادیو ندارم که بنویسم ،برنامه نویسیم هم خوب نیست :افسرده:
دستور توی cmd اش رو می تونی بهم بگی؟ که یه فایل bat بسازم ازش؟
شرمنده به خدا ها

کامبیز اسدزاده
پنج شنبه 12 اردیبهشت 1392, 12:30 عصر
تو گووووگل به این بزرگی سرچ کن با این عنوان ‌: How to run notepad on CMD Command برات کورول کورول میریزه بیرون آقای ویروس نویس :))

amirfallah3301
پنج شنبه 12 اردیبهشت 1392, 12:32 عصر
خب مهندس ،این رو که میدونم ، چطوری حالا به تعداد دلخواهم باز کنم نرم افزار رو؟ مثلا میخوام 150 بار باز بشه
این تعدادش مهمه برام :(

کامبیز اسدزاده
پنج شنبه 12 اردیبهشت 1392, 12:39 عصر
یه حلقه بنویس براش !!! با FOR و اینم بنداز تو اون بزار بترکونه :)) دیگه اگه اینجاشم من بگم دیگه اسمت نمیشه ویروس نویس میشه مفت خور :D نویس !!!

amirfallah3301
پنج شنبه 12 اردیبهشت 1392, 12:42 عصر
خب الان من گناه دارم :افسرده:
حالا اگه راه داره برات بهم بگو
خب من کدش رو بلد نیستم بنویسم خب
شرمنده، دیگه مفت خور شدیم دیگه :(

کامبیز اسدزاده
پنج شنبه 12 اردیبهشت 1392, 12:45 عصر
:))) اینو ترجیح میدم خودت پیدا کنی !!! FOR سادست اونم میتونی سر بزنی !!!

تو انجمن ها سعی میکنیم روش کار رو بگیم نه خود کد رو !!!‌

amirfallah3301
پنج شنبه 12 اردیبهشت 1392, 12:53 عصر
به هر حال مرسی ، لطف کردی