PDA

View Full Version : مبتدی: لازمه ی C# برای طراحی Dynamic websites !??

niegrua
پنج شنبه 12 اردیبهشت 1392, 23:54 عصر
بچه ها ! برای یادگیری طراحی داینامیک وبسایت، آیا لازمه که C# رو بلد بود !؟
یا با ASP.NET و Visual Studio و SQL Server و html و CSS میشه داینامیک وب طراحی کرد؟؟؟ یک راهنمایی خوب میخوام ! ممنون میشم از شما بزرگوارا !

fakhravari
جمعه 13 اردیبهشت 1392, 00:08 صبح
بچه ها ! برای یادگیری طراحی داینامیک وبسایت، آیا لازمه که C# رو بلد بود !؟
یا با ASP.NET و Visual Studio و SQL Server و html و CSS میشه داینامیک وب طراحی کرد؟؟؟ یک راهنمایی خوب میخوام ! ممنون میشم از شما بزرگوارا !
asp بی این زبون خوب یعنی front page

niegrua
جمعه 13 اردیبهشت 1392, 00:27 صبح
منظور شما رو متوجه نمیشم !؟

asp بی این زبون خوب یعنی front page

fakhravari
جمعه 13 اردیبهشت 1392, 01:15 صبح
پست اول c# بود :بامزه: جا موند
میخواهید چه نتیجه ای بگیرید؟:متفکر:
فرض کنید C#‎‎ حذف!
با چی میخواهی به sql server وصل بشی؟ با css که نمیشه بهش وصل شد

arefba
جمعه 13 اردیبهشت 1392, 01:39 صبح
دقیقا تمام مواردی که بیان کردید لازمه ی راه اندازی یک وبسایت داینامیک هست

niegrua
شنبه 14 اردیبهشت 1392, 19:17 عصر
ای بابا C# رو هم پس افتادیم

hesamsalehnamadi
شنبه 14 اردیبهشت 1392, 19:39 عصر
ای بابا C# رو هم پس افتادیم

یه کم کار کنی اون یکی هارو بیخیال میشی دنبال یکی میگردی اونای دیگرو برات انجام بده ;)

niegrua
شنبه 14 اردیبهشت 1392, 19:49 عصر
دقیقا متوجه نشدم به چی اشاره می کنی !؟ علاقه پیدا کردن؟ یا خیلی سنگین و زیاد بودن سی شارپ، که فرصتی برای پیشبرد اون یکی ها نمیزاره؟ میشه روشن تر بگین لطفا.

یه کم کار کنی اون یکی هارو بیخیال میشی دنبال یکی میگردی اونای دیگرو برات انجام بده ;)

hesamsalehnamadi
شنبه 14 اردیبهشت 1392, 19:56 عصر
دقیقا متوجه نشدم به چی اشاره می کنی !؟ علاقه پیدا کردن؟ یا خیلی سنگین و زیاد بودن سی شارپ، که فرصتی برای پیشبرد اون یکی ها نمیزاره؟ میشه روشن تر بگین لطفا.

آره دقیقا همون علاقه مندیه که میگم... سی شارپ خیلی سنگین نیست کافیه یکم باهاش کار کنی... اون علاقه که به وجود میاد دیگه نه وقت داری واسه CSS و نه حوصله میکنی ... البته این نظر منه شاید یکی علاقه به طراحی داره و کاملا نظر متفاوتی با من داره. ولی سی شارپ یاد بگیری بهتره ، بیشتر به کارت میاد.

niegrua
شنبه 14 اردیبهشت 1392, 21:41 عصر
راستش من قبلش داشتم جاوا یاد می گرفتم که بعد از گذروندن دوره ی پایه یه جواریی زده شدم از بس که خشک بود ولی سی شارپ چون توی محیط ویژوال هم بکار میره خیلی منو علاقه مند کرده و الان در حال یادگیریش هستم. اگه فکر می کنی توی این مسیر می تونی بهم جهت دهی بدی و راجع به منابع و اطلاعاتی که کسب کردی، باعث بهبود من در یادگیریم شی، ممنون میشم بهم یک پیغام بدی، که باهات در ارتباط باشم.

آره دقیقا همون علاقه مندیه که میگم... سی شارپ خیلی سنگین نیست کافیه یکم باهاش کار کنی... اون علاقه که به وجود میاد دیگه نه وقت داری واسه CSS و نه حوصله میکنی ... البته این نظر منه شاید یکی علاقه به طراحی داره و کاملا نظر متفاوتی با من داره. ولی سی شارپ یاد بگیری بهتره ، بیشتر به کارت میاد.

mehrzad_ali
شنبه 14 اردیبهشت 1392, 22:20 عصر
http://how2learnasp.net/