PDA

View Full Version : حرفه ای: اضافه کردن usercontrol به صورت dynamiclly

ferankyy
جمعه 13 اردیبهشت 1392, 11:37 صبح
با سلام .
من یه وب سایت دارم که داخل یکی از صفحاتش یه button وجود داره که با هر بار کلیک یه usercontrol به صفحه اضافه میکنه .
هر usercontrol که اضافه میشه یه متد هم داره که فراخونی میشه واسه بایند کردن dropdownlist هاش .

هنگامی که کاربر به صورت معمول روی دکمه کلیک میکنه usercontrol هم به خوبی اضافه میشه و اطلاعاتش هم بایند میشه . اما اگر کاربر خیلی سریع روی دکمه چند بار کلیک کنه فقط Usercontrol آخر به خوبی اضافه میشه بقیه فقط اضافه میشوند ولی اطلاعاتشون بایند نمیشه و dropdownlist هاش خالی هستش ( برای مثال اگر کاربر 5 بار به صورت متاولی و سریع روی دکمه کلیک کنه 4 تای اول فقط اضافه میشن ولی اطلاعاتشون بایند نمیشه ولی آخری به خوبی لود میشه.:متفکر:

mehrzad_ali
جمعه 13 اردیبهشت 1392, 19:10 عصر
سلام
خوب اون دیگه مشکل کاربره

ferankyy
شنبه 14 اردیبهشت 1392, 00:56 صبح
سلام
خوب اون دیگه مشکل کاربره

واقعا ؟!!!!!!!؟

tree1371
شنبه 14 اردیبهشت 1392, 13:09 عصر
یعنی چی اون مشکل کاربره ؟ پس ماکروسافتم بیاد طوری کد بنویسه که تو پشت هم که کیبورد زدی کارت نشه بگه خوب اون مشکل کاربره .

عزیز شما چند تا راه دارید یکیش اینه به ازای هر کلیک در هر سشن یک شی جدید اول ایجاد کنی مثل یوزرکنترل 1 یا 2 یا سه بعد اجرا کنی تا بتونه تشخیص بده یا اینکه بین هر کلیکت تا اجرا شدن تمام مراحل دکمه غیر فعال شه .

ahmad156
شنبه 14 اردیبهشت 1392, 13:14 عصر
اگر از UpdatePanel استفاده میکنین میتونین از ProgressBar استفاده کرده و تا انجام کامل عمل صفحه رو غیرفعال کنین.

ferankyy
شنبه 14 اردیبهشت 1392, 17:50 عصر
یعنی چی اون مشکل کاربره ؟ پس ماکروسافتم بیاد طوری کد بنویسه که تو پشت هم که کیبورد زدی کارت نشه بگه خوب اون مشکل کاربره .

عزیز شما چند تا راه دارید یکیش اینه به ازای هر کلیک در هر سشن یک شی جدید اول ایجاد کنی مثل یوزرکنترل 1 یا 2 یا سه بعد اجرا کنی تا بتونه تشخیص بده یا اینکه بین هر کلیکت تا اجرا شدن تمام مراحل دکمه غیر فعال شه .
با تشکر از جوابتون
من داخل رویداد کلیک ابتدا میام دکمه رو غیر فعال میکنم و در انتها هم فعال میکنم اما بازم جند بار اجرا میشه !!!!!!

ferankyy
شنبه 14 اردیبهشت 1392, 17:51 عصر
اگر از UpdatePanel استفاده میکنین میتونین از ProgressBar استفاده کرده و تا انجام کامل عمل صفحه رو غیرفعال کنین.

دقیقا همین کارو هم دارم انجام میدم اما بازم چند بار اجرا میشه !!!!

ahmad156
شنبه 14 اردیبهشت 1392, 18:08 عصر
وقتی صفحه غیرفعال بشه چه جوری میتونه دوباره اجرا بشه؟