PDA

View Full Version : سوال: نمایش اطلاعات درون دیتابیس بروی MenuStrip .

rayson
جمعه 13 اردیبهشت 1392, 20:20 عصر
با سلام و خسته نباشید .
من دارم Win App کار میکنم.
من اطلاعات را درون دیتا بیس ثبت کردم و میخوام این اطلاعات زمانی که ثبت میشوند درون MenuStrip نمایش داده شوند . ممکنه 100 تا داده ثبت شود و میخوام این اطلاعات زیر یک دیگر نمایش داده شود درون MenuStrip .
همچنین این اطلاعاتی که در menuStrip در حال نمایش هست میخوام به صورت لینک باشد و زمانی که برروی آنها کلیک میشود یک فرم جدید باز شود.
دوستان اگر امکانش هست راهنمایی کنید .
با تشکر.

کامبیز اسدزاده
جمعه 13 اردیبهشت 1392, 20:33 عصر
چرا مایلید اطلاعات رو تو منو نمایش بدین ؟!!؟! مدل جدیده ؟ این کار استاندارد نیست برای نمایش اطلاعات از Datagrid باید استفاده کنید و یا از فرمی با فیلد ها و کنترل های خاص خودش.

rayson
جمعه 13 اردیبهشت 1392, 20:55 عصر
سلام.
همانطور که در بخش دوم گفته هام در بالا بیان کردم میخوام داده ای که از دیتا بیس در منو نمایش داده میشود به صورت لینک باشد که با آن بتوانم به صفحه که میخوام برم.
داده های من در واقع سال هستند . مثلا سال 1390 را که در بخشی دیگر در دیتا بیس ثبت کردم در این منو به صورت لینک نمایش داده شود .

rayson
شنبه 14 اردیبهشت 1392, 12:06 عصر
کسی از دوستان در این رابطه نمیتونه من را راهنمایی کنه ؟

khokhan
شنبه 14 اردیبهشت 1392, 13:59 عصر
کسی از دوستان در این رابطه نمیتونه من را راهنمایی کنه ؟

درود بر شما

اتفاقا توی یکی از پروژه هام دارم از این قضیه استفاده می کنم

به این شکل که برای تمام آیتمهای ایجاد شده یک فرم مشخص با یک سری شی مشخص قرار داده ام وهر بار که کاربر بر روی یکی از آیتمها کلیک کرد اطلاعات مربوط به آیتم انتخابی روی اشیائ مقدار دهی بشه
اون قسمت از پروژه که ستون خاصی از جدول بانک sql رو به صورت آیتمهای منو نمایش میده رو براتون به صورت نمونه قرار می دم

البته رویداد کلیک آیتمها رو فرصت نکردم بنویسم

حالا شما هم یه نگاه بندازین شاید بتونه کمکی براتون بکنه:لبخند::چشمک: