PDA

View Full Version : سوال: مشکل در نصب ویژوال استدیو 2012

mojtaba5
جمعه 13 اردیبهشت 1392, 20:28 عصر
موقع نصب این پیغام رو میده:

کامبیز اسدزاده
جمعه 13 اردیبهشت 1392, 20:36 عصر
بررسی کنید منبع نصب رو !!! اگر DVD هست شاید مشکل داره یا اگر از روی هارد نصب میکنید شاید فایل هاتون مشکل دارند... خلاصه این خطا مربوط به ناتوانی در خواندن فایل های نصب و کپی اون در مسیر مورد نظر هست.

mojtaba5
جمعه 13 اردیبهشت 1392, 20:49 عصر
بررسی کنید منبع نصب رو !!! اگر DVD هست شاید مشکل داره یا اگر از روی هارد نصب میکنید شاید فایل هاتون مشکل دارند... خلاصه این خطا مربوط به ناتوانی در خواندن فایل های نصب و کپی اون در مسیر مورد نظر هست.
فایل روی هارد هست و ایزو بوده.

کامبیز اسدزاده
جمعه 13 اردیبهشت 1392, 21:01 عصر
به احتمال زیاد مشکل از طرف فایل ISO شما باید باشه... من چند بار با این مشکل مواجه شدم... تا آخر مستقیم از خود Microsoft دریافت کردم و بدون مشکل نصب کردم... سعی کنید یک فایل دیگرو آزمایش کنید و یا همین فیال ISO رو روی سیستم دیگری برای اطمینان خاطر تستش کنید.

mojtaba5
جمعه 13 اردیبهشت 1392, 22:23 عصر
به احتمال زیاد مشکل از طرف فایل ISO شما باید باشه... من چند بار با این مشکل مواجه شدم... تا آخر مستقیم از خود Microsoft دریافت کردم و بدون مشکل نصب کردم... سعی کنید یک فایل دیگرو آزمایش کنید و یا همین فیال ISO رو روی سیستم دیگری برای اطمینان خاطر تستش کنید.
میشه لینک دانلود خود مایکروسافت رو بدید؟ نسخه اش چه مدت کار میکنه؟

مهدی اسماعیلی
جمعه 13 اردیبهشت 1392, 22:28 عصر
من همین نیم ساعت پیش از soft98 دانلود کردم و نصب کردم
به همراه update 2 ، هیچ مشکلی نداره و نصب میشه . . .

kordestan
شنبه 14 اردیبهشت 1392, 01:10 صبح
سلام..من هم دقیقا همین مشکل رو داشتم..مشکل شما باید مربوط به فایل .msi درون پوشه ی windows_sdk باشه...اگه brows كردی و فایلی که درون اون پوشه هستش رو بهش دادی قبول نکرد مشکل تو فایلا هستش..من چون دو نسخه از ویژوال 2012 رو داشتم فایل های درون اون پوشه رو کلا تو نسخه دیگه کپی کردم و از اول عملیات نصب رو شروع کردم خوشبختانه مشکلم حل شد...شما محتویات داخل اون پوشه رو از نسخه های دیگه(دوستی،اشنایی)برای خودت تو اون مسیر کپی کن مشکلت حل میشه

موفق باشی

mojtaba5
شنبه 14 اردیبهشت 1392, 08:05 صبح
سلام..من هم دقیقا همین مشکل رو داشتم..مشکل شما باید مربوط به فایل .msi درون پوشه ی windows_sdk باشه...اگه brows كردی و فایلی که درون اون پوشه هستش رو بهش دادی قبول نکرد مشکل تو فایلا هستش..من چون دو نسخه از ویژوال 2012 رو داشتم فایل های درون اون پوشه رو کلا تو نسخه دیگه کپی کردم و از اول عملیات نصب رو شروع کردم خوشبختانه مشکلم حل شد...شما محتویات داخل اون پوشه رو از نسخه های دیگه(دوستی،اشنایی)برای خودت تو اون مسیر کپی کن مشکلت حل میشه

موفق باشی
اصلا همچین فایلی که میخواید توی اون پوشه نیست.

kordestan
شنبه 14 اردیبهشت 1392, 12:45 عصر
از طریق Brows به مسیر نرو...اون مسیر رواز طریق my computer باز کن ببین محنتویاتی که ازت خواسته درون پوشه هست یا نه..اگه بود مشکل همونه اگرم نبود بازم میتونی به همون روشی که گفتم میتونی عمل کنی