PDA

View Full Version : چندتا مشکل با پروژه ثبت نامه

mohamad1370
جمعه 13 اردیبهشت 1392, 21:28 عصر
سلام
به پروژه ثبت نامه دارم طراحی می کنم ولی چندتا مشکل کوچیک باهاش دارم .ببخشید اگه سوالام ابتدایی هستند چون اولین باره دارم ب اکسس کار می کنم
1-وقتی پنجره رو بزرگ یا کوچک می کنم جای تمام اشیاء فرم بهم میریزه البته فعلا دکمه ها رو غیره فعال کردم
2-موقعی که صفحه رو می بندم می خوام یه رکورد جدید وارد کنم معمولا آخرین رکورد رو تووی فرم نشون میده که اگه چیزی رو تغییر بدم در واقع اون رکورد تغییر می کنه می خوام موقعی که پروژه رو باز و بسته می کنم فرم اماده قبول رکورد جدید باشه و رکورد قدیمی رو نشون نده .
3-با دکمه ثبت هم مشکل دارم بعضی موقعها ظاهرا کار نمی کنه
4-می خوام وقتی نیازه یه نامه رو که اسکن کردم و ضمیمه کردم حالا هر چند صفحه که باشه بتونم چاپ کنم .یعنی شماره نامه یا موضوع یه نامه رو که دادم اون نامه با همه صفحاتش رو چاپ کنم .البته یه صفحه گزارش گیری کلی هم دارم که اونو تعریف کردم ولی این یکی رو موفق نشدم
5-یه تقویم فارسی همینجا گرفتم ولی نمیدونم چطور ازش استفاده کنم اونم به پروژه اضافه کردم
6-راهی وجود داره از اسکنر به طور مستقیم استفاده کنه یعنی دکمه اسکن رو بیارم تووی فرم و بعد از اسکن فایل ها بهش اضافه بشن
7-وقتی فایل ها رو attach می کنیم تووی خود دیتابیس ذخیره میشن یا لینک داده میشن به دیتا بیس؟
فایل رو واسه درک بهتر سوالام ضمیمه کردم دوستان ممنون میشم کمک کنید

mohamad1370
شنبه 14 اردیبهشت 1392, 23:13 عصر
دوستان کسی راه حلی برای مشکلات ما نداشت مخصوصا شماره 2 :افسرده:

mhamedm2008
دوشنبه 16 اردیبهشت 1392, 02:00 صبح
شما باید حتما فیلدهاتون رو صورت به Unboundتعریف کنید در غیر اینصورت در دراز مدت و یا کاربرهای مبتدی با برنامه تون دچار مشکل می شوند.