PDA

View Full Version : سوال: گزارش گیری با StimulSoft

hatam64
شنبه 14 اردیبهشت 1392, 07:57 صبح
سلام دوستان من با نرم افزار گزارش گیری StimulSoft کار میکنم مشکلی که دارم اینه که میخوام توی یک گزارش از چندتا دیتاست استفاده کنه و هربار با انتخاب یک Radio Button توی فرم ، محتویات گزارش از دیتاستی که کاربر انتخاب کرده بایند بشه. امیدوارم تونسته باشم منظورمو برسونم اگه ممکنه راهنمایی کنید.ممنون

csharpdoost
شنبه 14 اردیبهشت 1392, 08:41 صبح
به تعداد رادیوباتن میتونی if بنویسی و داخل هر if دیتاستهای مربوطه رو بنویسی و هر کدوم رو که کاربر انتخاب کرد بر اساس انتخاب کاربر ، دیتاست مربوطه اجرا بشه. این که خیلی ساده ست.

hatam64
شنبه 14 اردیبهشت 1392, 09:53 صبح
به تعداد رادیوباتن میتونی if بنویسی و داخل هر if دیتاستهای مربوطه رو بنویسی و هر کدوم رو که کاربر انتخاب کرد بر اساس انتخاب کاربر ، دیتاست مربوطه اجرا بشه. این که خیلی ساده ست.

باتشکر از پاسخ شما آره من توی ساختن دیتاست مشکلی ندارم،توی فایل stimul هم به تعداد رادیوباتنها دیتاسورس ساختم اما از اونجائیکه جدوال و ستونهام توی هر دیتاسورس متفاوت هست میخوام بهش بگم باتوجه به رادیو انتخابی دیتاسورس موردنظرم بایند بشه.من از این روش استفاده کردم هرجاش غلطه لطفاً راهنمایی کنید: 1-به تعداد دیتاسورسها توی استیمول page ساختم 2-Enable همه صفحات رو False کردم 3-توی فرم گفتم با توجه به آیتم انتخابی صفحه مورد نظر را True کن. مشکلی که دارم اینه که وقتی یکبار گزارش رو باز میکنم و میبندم واسه بار ردوم گزارشم هنوز دیتاست قبلی رو داره و به بارتی ریست نمیشه. از دستور Reset هم واسه استیمول استفاده کردم اما بازم همین مشکلو دارم. من تصویر فرمم رو هم میذارم تا بهتر متوجه منظورم بشید. سپاسگذارم

csharpdoost
شنبه 14 اردیبهشت 1392, 14:33 عصر
فکر کنم اینجوری بنویسی مشکلت حل بشه :

if (شرط1)
{
stiReport1.Load("Report.mrt");
stiReport1.RegData("DT1", dt1);
stiReport1.Show();
}
if (شرط2)
{
stiReport2.Load("Report2.mrt");
stiReport2.RegData("DT2", dt2);
stiReport2.Show();
...
}

hatam64
شنبه 21 اردیبهشت 1392, 09:25 صبح
مرسی از راهنماییتون من از چندتا گزارش استفاده کردم و به انتخاب هر آیتم گزارش مخصوص به اون رو لود کردم. بازم مرسی