PDA

View Full Version : sendkeys

hamid-nice
شنبه 14 اردیبهشت 1392, 14:47 عصر
در استفاده از sendkyes چطور می توان عبارتی را که با ید این دستور بفرسته را مثلا از یک تکست باکس فراخوانی کرد ؟ (چون هرچی جلوش بنویسیم می فرسته )
خیلی ساده مثلا یم حرف تعریف کنیم یعنی : dim g as string سپس s=123 که می خوایم 123 را بفرستیم فقط می خوام به جای نوشتن

SendKeys"123"

از s استفاده کنم و 123 را به وسیله S به دستور sendkeys معرفی کنم

در زیر یک مقاله در مورد استفاده و حتی کاراکتر ها و نحوه استفاده اونها در استفاده ازدستور sendkeys هست :

http://sourcedaddy.com/ms-access/the-sendkeys-command.html
با تشکر

alirezabahrami
شنبه 14 اردیبهشت 1392, 18:27 عصر
در استفاده از sendkyes چطور می توان عبارتی را که با ید این دستور بفرسته را مثلا از یک تکست باکس فراخوانی کرد ؟ (چون هرچی جلوش بنویسیم می فرسته )
خیلی ساده مثلا یم حرف تعریف کنیم یعنی : dim g as string سپس s=123 که می خوایم 123 را بفرستیم فقط می خوام به جای نوشتن

SendKeys"123"

از s استفاده کنم و 123 را به وسیله S به دستور sendkeys معرفی کنم

در زیر یک مقاله در مورد استفاده و حتی کاراکتر ها و نحوه استفاده اونها در استفاده ازدستور sendkeys هست :

http://sourcedaddy.com/ms-access/the-sendkeys-command.html
با تشکر
سلام
نمیدانم برای چه منظوری میخواهی ؛ علی ایحال بصورت زیر استفاده کن ببین نتیجه میگیری!

Dim s As String
s = "123"
SendKeys s

موفق باشید

hamid-nice
شنبه 14 اردیبهشت 1392, 23:11 عصر
با سلام
دوست گرامی من می خوام پسورد را به یک دیتابیس دیگه بفرستم در ضمن می خوام پسورد را در دیتابیس اول encrypt کنم که می خوام encrypt شده پسورد را برابر s بذارم و به وسیله SendKeys بفرستمش چون جلوی SendKeys نمی شه encrypt شده را یا تابع را نوشت

در مورد دستورتون خیلی خوب بود فقط یک مشکل هنوز هست که پنجره دیتابیس باز می شه و 123 هم درونش درج می شه ولی enter نمیکنه چون ما به طور عادی می نوشتیم
SendKeys "123{Enter}"
و 123 فرستاده می شه و enter هم زده می شد و دیتابیس باز می شد ولی با این روش این مرحله enter را چه کنیم ؟
باتشکر

hamid-nice
شنبه 14 اردیبهشت 1392, 23:20 عصر
فهمیدم باید اینطور بنویسیم درست شد :
Dim s As String
s = "123{Enter}"
SendKeys s

خیلی از کمکتون ممنونم