PDA

View Full Version : گفتگو: نظر سنجی در مورد قیمت نرم افزار دوستان لطفا همه شرکت کنید مدیران لطفا تاپیکو حذف نکنید به نتیجه برسه

mousa1992
شنبه 14 اردیبهشت 1392, 17:33 عصر
سلام دوستان
امروز به یکی از آموزشگاه ها پیشنهادی رو دادم وقراره قیمتو بهشون اعلام کنم
امکاناتی که قراره فراهم بشه

بخش دانش آموزان و تمامی کارهای مربوطه که دیگه شامل ثبت و حذفو ویرایش پرینت کارت عضویت و گزارش از لیست و اطلاعات
بخش مریبیان و ...
تعریف دوره و ها و ثبت نام در دوره و گزارش گیری های مربوطه
ثبت چک های دریافتی و کلا حساب کتاب های مالیشون (از خرید های انجام شده و در امدشون از برگزاری کلاس ها و هزینه های پرداختی به مربیان و ... همراه با گزارش ها)
اطلاع رسانی ها از طریق وبسرویس ها توسط نرم افزار و ارسال پیامک های زمانبندی شده
برنامه به صورت شبکه هست و روی چندین کلاینت نصب میشه
چت
انتقال فایل
مدیریت کاربران نرم افزار توسط ادمین

خب دوستان منتظر پیشنهادتون در مورد قیمت نرم افزار هستم

موفق باشید

Arash_janusV3
شنبه 14 اردیبهشت 1392, 17:58 عصر
از اونجایی که با درست کردن این نرم افزار شما می تونید به دیگر مراکز هم بفروشید
قیمت گذاری کنید
این برنامه مباحث حسابداری هم درگیر هستش و به همین دلیل به این زودی ها تموم نخواهد شد
ولی با در نظر گرفتن اینها 2.5 میلیون البته بدون پشتیبانی

mousa1992
شنبه 14 اردیبهشت 1392, 18:06 عصر
از اونجایی که با درست کردن این نرم افزار شما می تونید به دیگر مراکز هم بفروشید
قیمت گذاری کنید
این برنامه مباحث حسابداری هم درگیر هستش و به همین دلیل به این زودی ها تموم نخواهد شد
ولی با در نظر گرفتن اینها 2 میلیون البته بدون پشتیبانی
ممنونم بابت حضورتون و نظرتون
قبلا برنامه ای رو نوشتم و با مباحث حسابداری دست و پنجه نرم کردم
اموزشگاه شخصی نیست و پشتیبانش شرکت نفته ولی خب یکم مسئولینش ... تشریف دارن و درکشون نمیرسه به این چیزا
بابت پشتیبانی ازشون هزینه دریافت میکنم

کامبیز اسدزاده
شنبه 14 اردیبهشت 1392, 19:01 عصر
۲ ملیون ؟؟؟؟ !!!!!! دوس عزیز کار شما ارزشمند و از نظر هر برنامه نویس زحمتی که میکشید و خط به خط کد مینویسید از نظر من هر کد خط ۱۰۰ ملیون ارزش داره ولی این نرم افزار با این امکانات حد اکثر میتونه ۲۰۰ تومن باشه نه ۲ ملیون !!! والا با این وجود اگه من محصولاتم رو با این قیمت ها بدم مولتی ملیاردر میشم ! واقعا از این مشتریا که ۲ تومن برا یه برنامه بدن برا مهم معرفی کنید :))

نرم افزار شما خیلی خوب هست و قابل تحسین ولی سعی کنید قیمتی رو که میزارید قیمت عام باشه :) ما از نظر خودمون و زحمتی که میکشیم قیمتگذاری میکنیم ولی مشتری کاری با زحمت ما نداره امکانات رو نگا میگنه میگه آقا فلان قدر میدم...

mohammadsamadi1377
شنبه 14 اردیبهشت 1392, 19:09 عصر
یه چند تا عکس از برنامت بزار تا نظرم رو بگم

mousa1992
شنبه 14 اردیبهشت 1392, 19:21 عصر
۲ ملیون ؟؟؟؟ !!!!!! دوس عزیز کار شما ارزشمند و از نظر هر برنامه نویس زحمتی که میکشید و خط به خط کد مینویسید از نظر من هر کد خط ۱۰۰ ملیون ارزش داره ولی این نرم افزار با این امکانات حد اکثر میتونه ۲۰۰ تومن باشه نه ۲ ملیون !!! والا با این وجود اگه من محصولاتم رو با این قیمت ها بدم مولتی ملیاردر میشم ! واقعا از این مشتریا که ۲ تومن برا یه برنامه بدن برا مهم معرفی کنید :))

نرم افزار شما خیلی خوب هست و قابل تحسین ولی سعی کنید قیمتی رو که میزارید قیمت عام باشه :) ما از نظر خودمون و زحمتی که میکشیم قیمتگذاری میکنیم ولی مشتری کاری با زحمت ما نداره امکانات رو نگا میگنه میگه آقا فلان قدر میدم...
یه چند تا عکس از برنامت بزار تا نظرم رو بگم سلام به همه دوستان و ممنون از حضور گرمتون
برنامه هنوز ننوشتم و قبل از شروع کار میخوام قیمتو بدم
و 2 میلیون بابت فروش عمومی و نرم افزار اماده نیست قراره وقتمو بذارم و سفارشی برنامه بنویسم و من هرجا که میرم مشتریمو اگاه میکنم که نرم افزاری که من برات مینویسم تخصصیه و رد کار خودتون و حتی اگه نرم افزارهایی رو بلد باشم معرفی میکنم و میگم که با قیمت 200 تومن میتونین نرم افزار بگیرید با کلی امکانات بیشتر ولی رد کارتون نیست - انتخاب دیگه با خودشونه - ادم بی انصافی نیستم

بازم منتظر نظراتتون هستم

کامبیز اسدزاده
شنبه 14 اردیبهشت 1392, 19:43 عصر
خب اگر شما سفارشی و درواقع انحصار برای یک شرکت یا موسسه این پروژه رو کار خواهید کرد قیمت تایین شده مناسب هست و بهتره قرارداد و قیمت جداگانه هم در رابطه با پشتیبانی تایین کنید.

به هر حال آرزوی موفقیت میکنم براتون.

mousa1992
شنبه 14 اردیبهشت 1392, 19:57 عصر
خب اگر شما سفارشی و درواقع انحصار برای یک شرکت یا موسسه این پروژه رو کار خواهید کرد قیمت تایین شده مناسب هست و بهتره قرارداد و قیمت جداگانه هم در رابطه با پشتیبانی تایین کنید.
بازم ممنون بابت حضورتون و راهنماییهاتون
موفق باشید دوست خوبم

BehinAfzar
شنبه 14 اردیبهشت 1392, 21:35 عصر
سلام
چون مباحث حسابداری خودش یه پروژه میشه و شما اختصاصی اون آموزشگاه مینویسین من فکر میکنم بین 3 تا 4 میلیون خوبه
موفق باشید

mousa1992
یک شنبه 15 اردیبهشت 1392, 18:48 عصر
سلام خوبان

عذر میخوام که دوباره اینجا پست میزنم و بازهم قانون شکنی
ممنون از توجهتون

راستش اولین باری هست که میخوام پروژه ی سایت نویسی رو میخوام انجام بدم! برای اموزشگاه هست

سایتی که میخوام باید به صورت زیر باشه:

پویا باشه (پنل مدیریتی براشون ایجاد کنم و بتونن پست مطلب به سبک هایی که خواستن رو وارد کنن و ...)
بتونن نمرات دانش اموزانشونو وارد کنن
اطلاعیه ای اخباری هرچیزی که باشه و دیگه والا بیشتر نمیدونم :D
عذر میخوام خیلی بد توضیح دادم اخه اولین باره میخوام سایت بنویسم و با asp.net کار میکنم و دیتابیس sql

خب از دوستان دوتا درخواست دارم اینکه هر نظری پیشنهادی در مورد امکانات سایت دارن و نظرتون رو در مورد قیمت هم اعلام کنید

با تشکر

mousa1992
یک شنبه 15 اردیبهشت 1392, 19:38 عصر
دوستانی که تو این زمینه تجربه دارند لطفا کمک کنید
قراره قیمت بدم

متشکرم

نیما حتمی
یک شنبه 15 اردیبهشت 1392, 21:25 عصر
دوست عزیز برنامه شما چندین مبحث رو داره ساپورت میکنه از جمله حسابداری و پیامک.بدون هیچ استرسی بهشون 3 به بالا بگو البته برنامه با کیفیت عالی.سرعت بالا-زیبایی-سهولت کار.در گزارشاتت حتما سرعت رو مد نظر داشته باش.

mhdhp86
یک شنبه 15 اردیبهشت 1392, 21:31 عصر

200 تومن؟ دیگه یه برنامه چیپ ثبت داده کمتر از 300 نیست!

قیمت به میزان تخصصی بودن کار هم داره. وقتی هنوز نوشته نشده و ما نمی دونیم شما تو چه سطحی میخوای بنویسیش قیمت گذاریش کار سختیه.

hessam2003
یک شنبه 15 اردیبهشت 1392, 21:37 عصر
سلام.
برنامتون چندتا جدول داره و چندتا زیر روال؟
برنامتون چند تا فرم داره؟ چندتا از فرماتون محاسباتی است؟
چند فرم گزارشگیری داره؟
اطلاعات را بدید تا قیمت اصولیش را بهتون بگم.

mousa1992
یک شنبه 15 اردیبهشت 1392, 23:27 عصر
سلام دوستان خوبم
ممنون از حضورتون و نظراتتون
این آموزشگاه زیر نظر شرکتی است که نظر آموزشگاهو جلب کردم و بشدت مشتاق شدن ولی مشکل اینجاست که بخش IT شرکت و مسئولین باید تایید کنن که متاسفانه همونطور که گفتم درکی ندارن به این مسائل ( وقتی شایسته سالاری باشه همینه دیگه :| ) قیمت توافقی رو حتما بهتون اعلام میکنم
دوستان لطفا پست شماره 10 رو توجه کنید که ازتون در مورد پروژه ای دیگه نظرخواهی کردم
موفق باشید