ورود

View Full Version : certificate

bftarane
یک شنبه 15 اردیبهشت 1392, 12:45 عصر
سلام. لطفاً لینک زیر رو ببینید
http://windows.microsoft.com/en-za/windows-vista/view-or-manage-your-certificates
اگه ممکنه در مورد کاربرد certificates توضیح بدید.
همچنین من شنیدم که خودمون می تونیم certificate ایجاد کنیم. لطفاً در مورد نحوه این کار توضیح بدید.

مبین رنجبر
یک شنبه 15 اردیبهشت 1392, 12:59 عصر
این بخش برای مدیریت سرتیفیکیت هایی هست که عموما به سرتیفیکیت های SSL مربوط میشه.این سرتیفیکیت ها توسط شرکت های قابل اعتماد و تایید شده ای نظیر VeriSign ساخته میشه که به طول پیشفرض توسط مرورگر ها از بخش سرتیفیکیت های تایید شده سیستم عامل شناسایی میشه و ارتباط امن شما با موفقیت در محیط وب شکل میگیره.شما اگر حتی بتونید یک سرتیفیکیت بسازید باز هم نمیتونید تاییده این سرتیفیکیت رو داشته باشید و پس از نصب مرورگر این سرتیفیکیت رو نامعتبر شناسایی میکنه.شرکت هایی هم در ایران هستند که سرتیفیکیت هایی رو برای استفاده داخلی تولید کرده اند که البته ارتباط امن تایید شده ای نخواهند داشت.

bftarane
یک شنبه 15 اردیبهشت 1392, 14:36 عصر
ممنون. عذر می خوام اولین باره در این تالار پست می زارم با 3 تا مرورگر امتحان کردم دکمه تشکر پیدا نکردم.

مبین رنجبر
یک شنبه 15 اردیبهشت 1392, 14:42 عصر
ممنون. عذر می خوام اولین باره در این تالار پست می زارم با 3 تا مرورگر امتحان کردم دکمه تشکر پیدا نکردم.

خواهش میکنم.فکر میکنم دکمه تشکر در این تالار غیرفعال هست.چون مدیر بخش دیگری هستم از کنترل من خارجه.