PDA

View Full Version : سوال: مشكل ستاپ سازي در پروژه هايي كه كريستال ريپورت دارن

mostafa.parsaee
یک شنبه 15 اردیبهشت 1392, 13:52 عصر
سلام دوستان
من برنامه اي ساختم در vs2010 داراي كريستال ريپورت هستش و از دات نت 4 استفاده كردم .وقتي پروژه ستاپ ازش مي سازم و همه موارد لازم را در گزينه prerequisites تيك مي زنم ولي بازم به كريستال ريپورتش گير ميده و بيلد نميكنه
اينم پيامي كه ميده البته چندتا از اين هست كه چون مشابه هستن يكيشو مي ذارم
Error 4 The install location for prerequisites has not been set to 'component vendor's web site' and the file 'Crystal Reports for .NET Framework 4.0\CRRuntime_32bit_13_0_5.msi' in item 'SAP Crystal Reports Runtime Engine for .NET Framework' can not be located on disk. See Help for more information.
اينم مي ده كه يك وارنينگ هستش:
Warning 2 The 'SAP Crystal Reports Runtime Engine for .NET Framework' item selected requires 'Microsoft.Data.Access.Components.2.8'. Select the missing prerequisite in the Prerequisites Dialog Box or create a bootstrapper package for the missing prerequisite.
اگه ممكنه كمك كنين
با سپاس

swallow.pa
پنج شنبه 19 اردیبهشت 1392, 17:00 عصر
اين فايل رو بايد توي مسيرها CRRuntime_32bit_13_0_5.msi ويندوز كپي كني انجين كريستاله

kordestan
شنبه 28 اردیبهشت 1392, 20:03 عصر
ببخشید دقیقا میشه بگید باید کجا کپی کنم؟

swallow.pa
چهارشنبه 15 خرداد 1392, 13:46 عصر
اينجا كپي كن
C:\\Program Files\Microsoft SDKs\Windows\v7.0A\Bootstrapper\Packages\Crystal Reports for .NET Framework 4.0\

kordestan
پنج شنبه 16 خرداد 1392, 22:50 عصر
اينجا كپي كن
C:\\Program Files\Microsoft SDKs\Windows\v7.0A\Bootstrapper\Packages\Crystal Reports for .NET Framework 4.0\
سلام
آدرسی که گفتید برای من که اینطوریه ؟
C:\Program Files\Microsoft SDKs\Windows\v8.0A\Bootstrapper\Packages\Crystal Reports for .NET Framework 4.0
آدرسی که شما تو پوشه ی v7.0A داید برای من Bootstrapper به بعد را نداره و لی آدرس بالا همه ی مسیر رو داره فقط تو پوشه ی v8.0A ,[,n nhvi
مشکلی نداره؟

ali_md110
پنج شنبه 16 خرداد 1392, 23:21 عصر
سلام دوست من
ورژن های مختلف دات نت نیازمندیهای خاص خودش رو نیاز داره اگر ویژوال استودیون 2010 نصب کرده باشید با فریممورک 4 یک دایرکتوری دارید در مسیر زیر
C:\Program Files (x86)\Microsoft SDKs\Windows\v7.0A
اگر ویژوال استودیو 2008 نصب کردید با دات نت 3.5 بجای v7.0A یک پوشه دیگه هم توی همین مسیر دارید بنام v6.0A
C:\Program Files (x86)\Microsoft SDKs\Windows\v6.0A

درون هرکدام از پوشه ها 4 پوشه دیگه باید باشه یکیشونBootstrapper هست اگر نبود اشکال از نصب ویژوال استودیو و دات نت فریموورکتون هست

kordestan
جمعه 17 خرداد 1392, 01:44 صبح
سلام دوست من
ورژن های مختلف دات نت نیازمندیهای خاص خودش رو نیاز داره اگر ویژوال استودیون 2010 نصب کرده باشید با فریممورک 4 یک دایرکتوری دارید در مسیر زیر
C:\Program Files (x86)\Microsoft SDKs\Windows\v7.0A
اگر ویژوال استودیو 2008 نصب کردید با دات نت 3.5 بجای v7.0A یک پوشه دیگه هم توی همین مسیر دارید بنام v6.0A
C:\Program Files (x86)\Microsoft SDKs\Windows\v6.0A

درون هرکدام از پوشه ها 4 پوشه دیگه باید باشه یکیشونBootstrapper هست اگر نبود اشکال از نصب ویژوال استودیو و دات نت فریموورکتون هست
ممنون دوست عزیز...بنده ویژوال 2012 دارم...و کل مسیری که گفته شد همرا با پوشه ها درون V8.0A قرار داره