PDA

View Full Version : سوال: سیستم نوبت دهی پزشکی

arlvl4n.z3r0
یک شنبه 15 اردیبهشت 1392, 13:52 عصر
سلام دوستان عزیز
خسته نباشید
میخوام یک سیستم نوبت دهی پزشکی درست کنم که اینجوریه

من یه جدول در دیتابیسم دارم در محیط php my admin که چهارتا فیلد داره یکی اسم ودیگری روزهای هفته و دیگری زمان که فیلد زمان از نوع time که اینجوریه 5:15 و5:30 و5:45 و 6:00 همین جور تا 8یعنی شنبه از 5 تا 8 و یکشنبه 5 تا 8 وتا پنجشنبه که زمان ها به فاصله ریع ساعت هستن . میخوام فیلد زمان وفیلد روزای هفته رو به کاربر نشون بدم همراه با چک باکس کنارش.
که تا اینجاشو انجام دادم از این به بعدشو میخوام....

که زمانی که کاربر یکیشو تیک میزنه وبعدش submit و زد یک صفحه یا یک کادر براش باز شه اسم و فامیلشو بگیره و تو دیتابیسم ذخیره شه

چه جوری باید ذخیره بشه؟ که من بدونم چه کسی چه روز و ساعتی رو نوبت گرفته؟

ایا اون فیلد زمان در دیتابیس با ید از نوع time باشه؟؟؟

value چک باکس باید زمان بزارم یعنی هر چک باکس یک value داره مثلا 5:15 و دیگری 5:30 و.. ایا این درسته؟؟؟؟؟؟

خواهشا راهنماییم کنید؟؟؟؟

arlvl4n.z3r0
یک شنبه 15 اردیبهشت 1392, 14:02 عصر
کسی نیست راهنمایی کنه ؟

morudi
یک شنبه 15 اردیبهشت 1392, 17:44 عصر
شما باید سه تا صفحه ایجاد کنید و در یکی از صفحه چک باکس رو قرار بدید در صفحه بعد نام رو قرار بدید و یک صفحه اخر برای نمایش اطلاعات و تایید در صفحه اول خاصیت name چک باکس رو برای مثال mk بدید و خاصیت name نام رو برای مثال na قرار بدید و بعد از هر صفحه یک سشن ایجاد کنید با نام های متفاوت و مقادیر چک باکس و غیره در بعد از صفحه اخر یک foreach قرار بدید و مقادیر ذخیره شده بر روی سشن ها رو در ارایه ذخیره کنید و بعد این مقادیر رو بعد از تایید کاربر با استفاده از یک کوئری insert توی جدول قرار بدید
امید وارم موفق باشید