PDA

View Full Version : رفع error :t is an error to use a section registered as allowDefinition='MachineToApplication' beyon

asalsobhi
یک شنبه 15 اردیبهشت 1392, 13:59 عصر
چطور error را رفع کنم؟

t is an error to use a section registered as allowDefinition='MachineToApplication' beyond application level. This error can be caused by a virtual directory not being configured as an application in IIS.

forestasphalt
یک شنبه 15 اردیبهشت 1392, 20:17 عصر
تو گوگل همین متنو کپی کن شونصد تا مطلب در موردش هست!:لبخندساده:باید از iis manager استفاده کنی

parvizwpf
یک شنبه 15 اردیبهشت 1392, 20:47 عصر
درباره محلی که ارور میده و یا کدش رو بزارید.

asalsobhi
دوشنبه 16 اردیبهشت 1392, 13:29 عصر
درباره محلی که ارور میده و یا کدش رو بزارید.

Line 48: </controls>
Line 49: </pages>
Line 50: <authentication mode="Forms">
Line 51: <forms name="Authentication"
Line 52: cookieless="UseCookies"

Line: 50

asalsobhi
دوشنبه 16 اردیبهشت 1392, 13:30 عصر
تو گوگل همین متنو کپی کن شونصد تا مطلب در موردش هست!:لبخندساده:باید از iis manager استفاده کنی

همین کارو کردم ولی باز error میده

mo.esmp
دوشنبه 16 اردیبهشت 1392, 22:40 عصر
میتونه چندین دلیل داشته باشه. ممکنه تگ
<authentication mode="Forms"> رو در چندین web.config تعریف کرده باشی یا چندتا web.config تو در تو دارین. برای حل مشکل پوشه bin از پروژه حزف کنین و دوباره پروژه Build کنید یا اینکه یکی از web.config ازافه رو حزف کنید و یا اینکه پوشەای تو پروژه هست که Virtual Directory براش ست نشده.

Saeed_m_Farid
شنبه 21 اردیبهشت 1392, 12:26 عصر
یکبار تو حالت Debug و یکبار هم تو حالت Release سولوشن رو Clean کنید؛ بعد تو حالت Debug کامپایل کنید. همه چیز خودبخود درست میشه!

asalsobhi
یک شنبه 22 اردیبهشت 1392, 09:30 صبح
یکبار تو حالت Debug و یکبار هم تو حالت Release سولوشن رو Clean کنید؛ بعد تو حالت Debug کامپایل کنید. همه چیز خودبخود درست میشه!
این کار رو هم کردم،ولی درست نشد