PDA

View Full Version : سوال: ساخت ستاپ برنامه با ویژوال استادیو 2010 و مشکلات احتمالی

علی فتحی
یک شنبه 15 اردیبهشت 1392, 14:20 عصر
سلام:
من یک برنامه با ویژوال استادیو 2010 زبان سی شارپ طراحی کردم. فایل قابل نصب درست کردم .روی سیستم خودم هیچ مشکلی نداره ولی روی سیستمهای دیگر .ارور میده . ارورهای معمولی توی پشتیبان گیری و .net formwork و ...
برای اطلاح کل ارورها و ساخت یک برنامه ستاپ قابل نصب و بدون مشکل چه نکاتی را باید رعایت کرد؟
ممنون از راهنماییتون اجرتون با خداوند

کامبیز اسدزاده
یک شنبه 15 اردیبهشت 1392, 14:31 عصر
سلام:
من یک برنامه با ویژوال استادیو 2010 زبان سی شارپ طراحی کردم. فایل قابل نصب درست کردم .روی سیستم خودم هیچ مشکلی نداره ولی روی سیستمهای دیگر .ارور میده . ارورهای معمولی توی پشتیبان گیری و .net formwork و ...
برای اطلاح کل ارورها و ساخت یک برنامه ستاپ قابل نصب و بدون مشکل چه نکاتی را باید رعایت کرد؟
ممنون از راهنماییتون اجرتون با خداوند

دوست عزیز شما در سیستمی که خودت بدون مشکل اجراء میکنی به دلیل اینه که در سیستم خودت کتابخانه های NET FRAMEWORK نصب هستند برای این مورد در Setup درست کردن برای برنامه در قسمت Requerments گزینه های .NET رو تیک بزنید البته نسخه ای که برنامتون رو با اون نوشتین در این صورت در هنگام نصب برنامتون در روی سیستم دیگه در صورت عدم وجود کتابخانه های دات نت نصب میشوند و برنامتون اجراء خواهد شد.

mhdhp86
یک شنبه 15 اردیبهشت 1392, 17:43 عصر
من قبلا از یکجا شاید از همین سایت یک فایل تصویری در مورد ساختن ستاپ دانلود کردم.برای مبتدی ها خوب و جامع بود. سرچ کن پیداش میکنی

fool66
یک شنبه 15 اردیبهشت 1392, 17:47 عصر
پیشنیازهاشو موقع ستاپ سازی انتخاب کردی؟؟؟؟

mhdhp86
یک شنبه 15 اردیبهشت 1392, 17:48 عصر
اسم فولدرش اینه
How_To_Make_a_Setup_File_By_VCSharp.ir
به همین اسم توی نت سرچ کن
من میخوام براتون آپش کنم.اما چون منبعش رو یادم نیست درست نمی دونم این کارو کنم

علی فتحی
چهارشنبه 18 اردیبهشت 1392, 15:58 عصر
مرسی از پاسخ شما عزیزان
تمام مراحل رو رعایت کردم .یک پیام میده : بانک اطلاعاتی فقط خواندنی است.مفهوم پیام انگلیسی اینه