PDA

View Full Version : نظر در مورد قیمت طراحی سایت

mousa1992
یک شنبه 15 اردیبهشت 1392, 20:00 عصر
سلام خوبان

ممنون از توجهتون

راستش اولین باری هست که میخوام سایتی رو طراحی کنم ! برای اموزشگاه هست

سایتی که میخوام باید به صورت زیر باشه:

پویا باشه (پنل مدیریتی براشون ایجاد کنم و بتونن پست مطلب به سبک هایی که خواستن رو وارد کنن و ...)
بتونن نمرات دانش اموزانشونو وارد کنن
اطلاعیه ای اخباری هرچیزی که باشه و دیگه والا بیشتر نمیدونم :D
عذر میخوام خیلی بد توضیح دادم اخه اولین باره میخوام سایت بنویسم و با asp.net کار میکنم و دیتابیس sql

( کلا اگه خودتون بخواید سایتی رو برای اموزشگاهی طراحی کنید چه امکاناتی رو براشون فراهم میکنید و چه قیمتی ؟ منتظر نظراتتون هستم دوستان )

با تشکر

parvizwpf
یک شنبه 15 اردیبهشت 1392, 20:50 عصر
نطر شخصی : بهتره اولا بری و نوع قیمت گذاری رو تو چند سایت بخونی البته ایرانی نه خارجی. معولا تعداد صفحات و نوع پیاده سازی اونها مهمه که با چی نوشته میشه .همه اینها رو هم میتونی حتی به اونایی که تعرفه قیمت دارن هم مراجعه کنی ولی سعی کن قیمت عجیبی هم نباشه..... میدونی که... امیدوارم کمکی کرده باشم.

mousa1992
یک شنبه 15 اردیبهشت 1392, 23:31 عصر
سلام
ممنون از لطفتون
کاش میشد قیمتی حدودی می گفتین - شما خودتون باشید سایتی رو برای اموزشگاه و با امکاناتی که گفتم (و هرچیزی که میدونید لازمه) با چه قیمتی انجام میدید

بازم ممنون

meisam3322
دوشنبه 16 اردیبهشت 1392, 10:48 صبح
سلام
ممنون از لطفتون
کاش میشد قیمتی حدودی می گفتین - شما خودتون باشید سایتی رو برای اموزشگاه و با امکاناتی که گفتم (و هرچیزی که میدونید لازمه) با چه قیمتی انجام میدید

بازم ممنون

دوست عزی شما توضبحات کاملی ندادید. لطف کنین بیشتر در مورد پروژتون توضیح بدین.

mohsen_f_b
دوشنبه 16 اردیبهشت 1392, 13:18 عصر
سلام

شما یک کلمه گفتید سایت آموزشگاه! همین سایت آموزشگان کلی سناریو داره واسه خودش که هر کدام به نوبه خود هزینه داره. از ثبت نام تا حضور غیاب و ریز نمرات و ...
یک نمونه در همین سایت هست که تقریبا کامله و خیلی از بخش ها داخلش دیده شده. تاپیک را پیدا کنید و دانلود کنیدو ازش ایده بگیرید.:لبخندساده:

موفق باشید

saeed_sho
دوشنبه 16 اردیبهشت 1392, 14:15 عصر
نطر شخصی : بهتره اولا بری و نوع قیمت گذاری رو تو چند سایت بخونی البته ایرانی نه خارجی. معولا تعداد صفحات و نوع پیاده سازی اونها مهمه که با چی نوشته میشه .همه اینها رو هم میتونی حتی به اونایی که تعرفه قیمت دارن هم مراجعه کنی ولی سعی کن قیمت عجیبی هم نباشه..... میدونی که... امیدوارم کمکی کرده باشم.

میشه یکی دو تا سایت رو برای گرفتن قیمت پیشنهاد بدید

لطفا یکم بیشتر در مورد نحوه ی قیمت گذاری توضیح بدید کلا برای وب سایت حالا موضوعش مهم نیست

mousa1992
دوشنبه 16 اردیبهشت 1392, 19:10 عصر
سلام

ممنون از حضورتون
این سایتو ببینید (http://www.safir-danesh.com/)
ی چیزی تو مایه های این سایت باشه

ببینید امکاناتی که میخوام براشون فراهم کنم
برگزاری ازمون ازمایشی توی سایت ( ی سری سوالاتی رو به پایگاه داده سایت اضافه میکنن و هر وقت کاربری خواست میتونه از طریق سایت آزمون بده )
برنامه ها روش های کار و معرفی اموزشگاه و اخبار اموزشگاه
بخش برای مشاهده نمرات ازمون های برگزار شده
همین

ممنون و منتظر نظراتتون هستم

موفق باشید

پیام حیاتی
سه شنبه 17 اردیبهشت 1392, 23:30 عصر
سلام
با تمام مشخصات گفته شده و احتمالی :
طراحی با CMS-Jomla قیمت : 12.000.000 ریال .
طراحی با ASP.NET یا PHP قیمت : 20.000.000 ریال.
هزینه هاست و دامین مجزاست.
فقط یه آیتم خیلی مهم میمونه اونهم پروفایل کاربری برای هر شخص به صورت مجزاست که اگر این آیتم رو هم بخوان با جوملا در طراحی به مشکل بر میخوری،چرا؟!توضیحش طولانی میشه عفو کن من رو!
با ASP.NET یا PHP بین 200-300 میتونی بیشتر بگیری.
موفق باشی.

saeed_sho
چهارشنبه 18 اردیبهشت 1392, 18:30 عصر
هزینه هاست و دامین مجزاست.
هزینه هاست و دامین رو مشتری میده یا باید خودمون اشانتیون بدیم؟

mousa1992
چهارشنبه 18 اردیبهشت 1392, 19:33 عصر

هزینه هاست به عهده خودشونه

پیام حیاتی
چهارشنبه 18 اردیبهشت 1392, 22:48 عصر
هزینه هاست و دامین به عده مشتری هست ، قیمت نگفتم چون بستگی داره از کجا فضا تهیه کنید تفاوت قیمت در اجاره فضاهای میزبانی زیاد هست.

saeed31641
پنج شنبه 19 اردیبهشت 1392, 10:59 صبح
اگه کار اولت زیاد به پولش فکر نکن چوم حتما چیزای زیادی یاد میگری بیشتر به کارت فکر کن که یه رزومه میشه.

saeed_sho
پنج شنبه 19 اردیبهشت 1392, 18:14 عصر
اگه کار اولت زیاد به پولش فکر نکن چوم حتما چیزای زیادی یاد میگری بیشتر به کارت فکر کن که یه رزومه میشه.
یه سؤال
اگه یه سایتو یه شرکت طراحی کنه پایینش مینویسه طراحی شده توسط فلان شرکت اما اگه یه شخص طراحی کنه میتونه در فوتر بنویسه طراحی شده توسط فلان شخص؟
اگه جواب منفیه بعدا چطوری ثابت کنم اون سایتو من طراحی کردم؟

mousa1992
پنج شنبه 19 اردیبهشت 1392, 23:47 عصر
یه سؤال
اگه یه سایتو یه شرکت طراحی کنه پایینش مینویسه طراحی شده توسط فلان شرکت اما اگه یه شخص طراحی کنه میتونه در فوتر بنویسه طراحی شده توسط فلان شخص؟

سلام
شما هم اسم خودتون رو مینویسید و مدرک شما یوزر و پس ورود به فضای هاست هستش و سورسی که در ختیار دارید
شما هزینه هاست رو از مشتری میگیری و براشون بارگزاری میکنی و قرار نیست که اونا به کدی که نوشتید دسترسی داشته باشن - در این صورت شما سورس رو هم بهشون دادید که هزینش چند برابر میشه
بهتره که شرکتی رو به ثبت برسونید تا کاراتون وجه قانونی پیدا کنه و معتبر باشی

موفق باشی دوست خوبم

saeed31641
جمعه 20 اردیبهشت 1392, 09:18 صبح
یه سؤال

دوست عزیز اصلا به این چیزا فکر نکن و نگران نباش .خودت کارتو شروع کنی بعد از پایان کار میفهمی چی بود و چی شدی .اونجا خودت ارزش کارت و میفهمی .اسم این چیزا مهم نیست .اصلا خودتی و کاری که انجام دادی .به قول دوستمون کدا دست شماست. بعدم شما تا اخر عمرت باید اون سایتو ساپورت کنی طرف مجبور به شما به هر مشکلی روجو کنه پس نگران نباش

M.KH-SH
جمعه 20 اردیبهشت 1392, 20:50 عصر
دوست عزیز این پروژه قیمت تقریبا برای شروع 2.000.000 تومان هست و تا پایان بسته به خدمات و امکاناتی که شما پیشنهاد میدین میتونه تا 4.000.000 تومان هم برسه.

بسته به زمان و نوع طراحی شما نیز این قیمت ها تغییر میکنه ولی این پروژه زیر 2.000.000 نیست.