PDA

View Full Version : سوال : طریقه نصب و راه اندازی ravenDB در هاست یا سیستم کاربر نهایی

parvizwpf
یک شنبه 15 اردیبهشت 1392, 21:01 عصر
سلام.
من الان با رون دی بی کار میکنم و برنامه ینویسم ولی میخوام بدونم چطور موقعی که میخوام برای مشتری برنامه رو نصب کنم ، سرورش ران بشه و اتومات این کارو انجام بده؟ یا حتی روی هاست وب.
متشکر...

مبین رنجبر
یک شنبه 15 اردیبهشت 1392, 21:22 عصر
سلام.
من الان با رون دی بی کار میکنم و برنامه ینویسم ولی میخوام بدونم چطور موقعی که میخوام برای مشتری برنامه رو نصب کنم ، سرورش ران بشه و اتومات این کارو انجام بده؟ یا حتی روی هاست وب.
متشکر...

خوب ببینید دوست عزیز الان سرور هایی که وجود داره هیچ کدام از این ویژگی پشتیبانی نمیکنند متاسفانه.ولی برای بعضی از پایگاه های داده ای NoSQL وب سایت های سرویس دهنده همان پایگاه داده خاص وجود داره که با حجمی مشخص امکانات کاملا رایگان رو در اختیار شما قرار میده.به طور مثال برای پایگاه داده MongoDB سایت MongoLab وجود داره که میتونید ثبت نام کنید و از هوستینگی با این پایگاه داده استفاده کنید.برای RavenDB و یا دیگر پایگاه های داده ای NoSQL فعلا سرویس دهنده وبی نمیشناسم.

برای مشتری هم عرض کنم که شما برای هر زبان برنامه نویسی یک سری نیازمندی هایی دارید که روی سیستم مشتری باید نصب باشه.پس قبل از استفاده باید خود برنامه سرور را ران کند و یا دستی ران بشود.

آپدیت : طی تحقیقی که الان انجام دادم متوجه شدم برای RavenDB هم سرویس هوستیگ وجود داره به نام RavenHQ که میتونید به این آدرس مراجعه کنید : ravenhq.com