PDA

View Full Version : سوال: مشورت:اس ام اس موبایل تو برنامه

mazaher5723
دوشنبه 16 اردیبهشت 1392, 06:49 صبح
سلام دوستان و اساتید

می خوام یک وب سرویس قیمت طلا(پیامکی)بگیرم و از طریق پیامکی که به موبایلم میاد اونو تو نرم افزارم وارد کنم!بعد اون پیامکو به طور خوردکار از طریق برنامه اس ام اس و بخونه!وببره توی برنامه .
نظرتون چیه؟چکار باید کرد؟وب سرویس API نمیدن.

saied_hacker
دوشنبه 16 اردیبهشت 1392, 08:08 صبح
سوالت رو خیلی واضح گفتی ... :)
اگه من ظورت اینه که برای وب سرویس ارسال sms بهت api میدن که بتونی با برنامه نویسی هم ارسال و ... داشته باشی ، چرا بهت میدن کار باهاش خیلی هم راحته...

mazaher5723
دوشنبه 16 اردیبهشت 1392, 08:45 صبح
حالا واضحتر گفتم

Rezahak
دوشنبه 16 اردیبهشت 1392, 10:32 صبح
سلام دوستان و اساتید

می خوام یک وب سرویس قیمت طلا(پیامکی)بگیرم و از طریق پیامکی که به موبایلم میاد اونو تو نرم افزارم وارد کنم!بعد اون پیامکو به طور خوردکار از طریق برنامه اس ام اس و بخونه!وببره توی برنامه .
نظرتون چیه؟چکار باید کرد؟وب سرویس API نمیدن.

شما برای این کار بایدیک سرویس پیامک با یک شماره اختصاصی خریداری کنید و آن شماره را برای شرکتی که قیمت را اعلام می کند بفرستید از طرفی برروی سرویس پیامکی که خریداری کرده اید قابلیت استفاده از webservice را فعال کنید حالا می توانید sms های دریافتی روی شماره اختصاصیتان را از داخل برنامه ای که خودتان می نویسید کنترل کنید.

mazaher5723
دوشنبه 16 اردیبهشت 1392, 15:16 عصر
ممنون ازتون واضختر بگین مهندس .چطوری باید شماره ای که اختصاصی هستو گرفتم به اونا بفرستم که پیاماشونو بخونم ار تو برنامه؟!!!!!!
من متوجه نشدم واضحتر بگید
مرسی

Rezahak
دوشنبه 16 اردیبهشت 1392, 16:18 عصر
شما وقتی شماره اختصاصی رو گرفتید این شماره یک عدد فکر می کنم 11 رقمی مثل شماره موبایله (که البته با 091 شروع نمی شه ) مراحل ثبت نام در سایتی که قراره قیمت رو به شما اعلام کنه به صورت عادی انجام می دهید و هنگامیکه از شما درخواست شماره موبایل برای ارسال لحظه ای قیمتها می کند اون شماره اختصاصی رو وارد می کنید . حالا شما یک شماره تلفن دارید که نه سیم کارت داره نه گوشی در عوض هر وقت پیامی براتون بیاد مثل email داخل صندوق پیامهای دریافتی قرار می گیره و شما می تونید با web service اون صندوق پیام رو بخونید و با استفاده از اون سایتتون رو به روز کنید.زیاد مشکل نیست .