PDA

View Full Version : سوال: تغییر زبان بدون داشتم سورس برنامه

farbod61
دوشنبه 16 اردیبهشت 1392, 19:12 عصر
سلام دوستان
یک سوال داشتم
نمیدونم اینجا جاش هست یا نه
من یه برنامه اتوماسیون دارم که با #C نوشته شده
برنامه به زبان فارسی هستش
میخواستم ببینم امکانش هست زبان برنامه رو به انگلیسی تغییر داد؟
متاسفانه سورس برنامه در اختیارم نیست
از روی خود برنامه امکانش هست کاری کرد؟
در شمن میخواستم بدونم امکانش هست قسمتهایی رو به منوی برنامه اضافه کرد؟ بدون داشتم سورس؟

navidnkh
سه شنبه 17 اردیبهشت 1392, 13:24 عصر
تا جایی که من میدونم نه
اگر شما میبینین نرم افزار هایی مثل ویژال استدیو که میتونن این کارو بکنند و شما بتونی به اون منو و این جور چیزا اضافه کنی ، این برنامه ها جوری طراحی شدن که بشه این کارو کرد
مثلا برای زبانشون میان یک فایل Xml یا هرچی درست میکنن قسمت های مختلف برنامه رو به جای اینکه خودشون دستی انگلیسی توش بنویسن تو فایل xml مینویسن و برنامه میره اونارو میخونه و نمایششون میده
حالا شما باید بری اونا رو به یه زبان دیگه ترجمه شون کنی و ذخیره کنی میبینی که برنامه به جای زبان اصلی برنامه به زبان دلخواه شما تبدیل شده
و بقیه قسمت ها هم به همین ترتیب ولی با ترفند های دیگه
در ضمن اینا تالاره Vb.net هست نه C#:لبخندساده:

h_a_m_i_d
سه شنبه 17 اردیبهشت 1392, 14:18 عصر
سلام دوستان
یک سوال داشتم
نمیدونم اینجا جاش هست یا نه
من یه برنامه اتوماسیون دارم که با #C نوشته شده
برنامه به زبان فارسی هستش
میخواستم ببینم امکانش هست زبان برنامه رو به انگلیسی تغییر داد؟
متاسفانه سورس برنامه در اختیارم نیست
از روی خود برنامه امکانش هست کاری کرد؟
در شمن میخواستم بدونم امکانش هست قسمتهایی رو به منوی برنامه اضافه کرد؟ بدون داشتم سورس؟
سلام
میشه با decompiler ها درست کرد این موضوع رو اگه واقعا خیلی براتون ضروری هست
در غیر اینصورت بهترین راه همونطور که دوست عزیزم گفتن داشتن سورسه یا xml نویسی

ا داشت یادم میرفت
امان از دست کسایی که جستجو نمیکنند
http://barnamenevis.org/showthread.php?385659-%D8%AA%D8%BA%DB%8C%DB%8C%D8%B1-%D9%86%D9%88%D8%B4%D8%AA%D9%87-%D9%87%D8%A7%DB%8C-%D9%86%D8%B1%D9%85-%D8%A7%D9%81%D8%B2%D8%A7%D8%B1

REMIX128
چهارشنبه 18 اردیبهشت 1392, 13:44 عصر
سلام
ما تو سازمانمون یک نرم افزار پزشکی مشاهده عکس داریم که زبانش انگلیسی هست و از UNICODE پشتیبانی نمی کنه ظاهرا چون فایلهای با نام فارسی را در نرم افزار به صورت کاملا نامفهوم نشون میده ، آیا میشه پشتیبانی از UNICODE را در این نرم افزار اضافه کنم؟ نرم افزار پزشکی است ، خیلی مهمه
REMIX128@YAHOO.COM

h_a_m_i_d
پنج شنبه 19 اردیبهشت 1392, 00:45 صبح
سلام
ما تو سازمانمون یک نرم افزار پزشکی مشاهده عکس داریم که زبانش انگلیسی هست و از UNICODE پشتیبانی نمی کنه ظاهرا چون فایلهای با نام فارسی را در نرم افزار به صورت کاملا نامفهوم نشون میده ، آیا میشه پشتیبانی از UNICODE را در این نرم افزار اضافه کنم؟ نرم افزار پزشکی است ، خیلی مهمه
REMIX128@YAHOO.COM
سلام
کار که البته نشد نداره ولی هرکاری متخصص خودش رو میخواد
شما باید با یک نفر که به علم decompile تسلط کافی داره مراجعه کنید مانند یک ه ک ر
که میتونی تو سایت اشیانه همچین افرادی رو پیدا کنی ولی اینجا همه تسلط دارن رو compile
موفق باشید