PDA

View Full Version : ذخیره عکس

hamid-nice
دوشنبه 16 اردیبهشت 1392, 20:53 عصر
با سلام
کل تاپیکها را گشتم با کمال تعجب نمی دونم چرا راهکاری برای این مساله نیست یا من نتونستم پیدا کنم فقط یکی بود که با تبدیل کدهای باینری و... عمل می کرد که نفهمیدم اصلا ربطی به این موضوع داشت یا نه

به هر حال مساله این است که چطور می شه عکس را وارد یک فرم کرد که خود عکس ذخیره بشه (نه اینکه بر اساس ذخیره آدرس عمل کنه که در اینصورت اصلا عکس در دیتابیس ذخیره نمی شه )

با تشکر

alirezabahrami
دوشنبه 16 اردیبهشت 1392, 21:09 عصر
با سلام
کل تاپیکها را گشتم با کمال تعجب نمی دونم چرا راهکاری برای این مساله نیست یا من نتونستم پیدا کنم فقط یکی بود که با تبدیل کدهای باینری و... عمل می کرد که نفهمیدم اصلا ربطی به این موضوع داشت یا نه

به هر حال مساله این است که چطور می شه عکس را وارد یک فرم کرد که خود عکس ذخیره بشه (نه اینکه بر اساس ذخیره آدرس عمل کنه که در اینصورت اصلا عکس در دیتابیس ذخیره نمی شه )

با تشکر
این تاپیک (http://barnamenevis.org/showthread.php?352932-ذخیره-عکس-در-جدول) رو دیدی؟

sir1.studio@yahoo.com
دوشنبه 16 اردیبهشت 1392, 21:29 عصر
data to url
جوابت اینه

hamid-nice
دوشنبه 16 اردیبهشت 1392, 21:57 عصر
data to url
جوابت اینه
این راه هم یک آدرس دهی به فایل درون هارد است در صورتی که می خوام عکس در دیتابیس ذخیره بشه

hamid-nice
دوشنبه 16 اردیبهشت 1392, 22:19 عصر
این تاپیک (http://barnamenevis.org/showthread.php?352932-%D8%B0%D8%AE%DB%8C%D8%B1%D9%87-%D8%B9%DA%A9%D8%B3-%D8%AF%D8%B1-%D8%AC%D8%AF%D9%88%D9%84) رو دیدی؟

با تشکر از لینکی که گذاشتید جناب امیری نمونه خیلی خوبی اصلاح و در آنجا گذاشته اند ولی از دستورات ADO استفاده کرده اند که من نمی خوام از این دستورات یا DAO یا Api استفاده کنم بلکه می خوام از امکانات خود اکسس استفاده کنم
یعنی در واقع من یک سوال دارم : که با استفاده کنترلimage نمی شه اینکار را انجام داد ؟
نمونه ضمیمه یک دگمه داره که عکس را در فرم نمایش میده چطور می شه این عکس را (خودش را نه آدرسش ) را ذخیره کرد اگه ممکنه ضمیمه را اصلاح بفرمایید

mehdiqwerty
دوشنبه 16 اردیبهشت 1392, 22:20 عصر
با سلام

با تشکر
شما یه عکس رو انتخاب کن و تنظیماتش رو طبق عکس زیر انجام بده

103799

hamid-nice
دوشنبه 16 اردیبهشت 1392, 22:25 عصر
با تشکر
دوست گرامی من اجازه دسترسی به محیط طراحی را برای کاربر می بندم بنابراین از این راه کاربر نمی تونه عکسهای مختلفی را انتخاب کنه

hamid-nice
دوشنبه 16 اردیبهشت 1392, 23:37 عصر
کسی می تونه نحوه استفاده از دستور زیر را بیان کنه ؟ شاید این راهکار را بده !!؟

DoCmd.RunCommand acCmdInsertPicture

با تشکر