PDA

View Full Version : سوال: ساخت صفحه جدید برای منوی داینامیک از طریق صفحه مدیریت سایت

kian1608
دوشنبه 16 اردیبهشت 1392, 23:34 عصر
سلام. من یه منو و زیر منوی داینامیک ساختم با استفاده از منوی خود visual studio، حاا وقتی یه منو یا زیر منوی جدید اضافه میکنم نمیدونم چطوری بهش آدرس بدم بخصوص وقتی که یه صفحه ای باشه که با query string انتقال داده شده باشه.

یه مشکل دیگه هم اینکه نمیدونم واسه منوی جدیدی که اظافه کردم چطوری صفحه جدید بسازم. خیلی خیلی به این 2 مورد نیاز دارم. لطفا کمکم کنید.
من این تاپیکو یبار ایجاد کردم نمیدونم چرا دیگه نیست. واسه همین دوباره زدم.

hesamsalehnamadi
سه شنبه 17 اردیبهشت 1392, 00:11 صبح
باید از user control ها استفاده کنید :چشمک:

kian1608
سه شنبه 17 اردیبهشت 1392, 01:07 صبح
سلام. چطوری؟ چون اصلا کار نکردم باهاش. اگه راهنمایی کنید ممنون میشم. یکم مبتدی هستم. اگه روش کارو بگین خیلی خیلی ممنون میشم.

hesam_a110
سه شنبه 17 اردیبهشت 1392, 07:32 صبح
سلام
دوست عزیز صفحه جدیدی که می خواهید درست کنید به صورت پایه ای یه مدل یا شکلی دارند مثلا ممکنه فقط متن تصویر یا صدا یا هرجیز دیگه باشه اگر نوع صفحه هایی که می خواهید زیاد نیست می تونید به صورت استاتیک user control درست کنید بعد بر اساس اون اوئری استرینگ اون user control را به یک place holder اضافه کنید

protected void btnLoadControl_Click(object sender, EventArgs e)
{
Control dc = Page.LoadControl("~/yourUserControl.ascx");
ph.Controls.Add(dc);
}

tree1371
سه شنبه 17 اردیبهشت 1392, 09:22 صبح
به صورت داینامیک من نظرم اینه اگر می خوای صفحه جدید ایجاد کنی بهتر هست توی قسمت مطالبت یک مطلب ببزاری بعد بری توی منو و بگی منو بره اون مطلب رو باز کنه.

hesamsalehnamadi
سه شنبه 17 اردیبهشت 1392, 09:24 صبح
آخه برای هر مطلب که یه صفحه نمیزارن دوست عزیزم

tree1371
سه شنبه 17 اردیبهشت 1392, 09:35 صبح
آخه برای هر مطلب که یه صفحه نمیزارن دوست عزیزم

واسه هر مطلب نه اما مثلا شما می خواید یدونه راهنما ایجاد کنید که می خواید منو باشه تا سریع در دسترس باشه خوب بهترین کار همینه توی سیستم های مثل جوملا از این راه استفاده می کنند.اینطوری به راحتی می تونید اون چیزی یا متنی یا خبری که می خواید به صورت منو باشه رو قرار بدید به صورت داینامیک توی منوهاتون و کاملا و سریع در دسترس هست . نیازی هم به یوزر کنترل یا صفحه اضافی نیست

hesamsalehnamadi
سه شنبه 17 اردیبهشت 1392, 09:37 صبح
صبر کن برات نمونه میزارم.... من جوملا کار نکردم و هیچ زمینه ای ازش ندارم .. صبر کن تا دانلود کنی:چشمک:

tree1371
سه شنبه 17 اردیبهشت 1392, 09:38 صبح
صبر کن برات نمونه میزارم.... من جوملا کار نکردم و هیچ زمینه ای ازش ندارم .. صبر کن تا دانلود کنی:چشمک:

ممنونم ازتون . منتظرم

kian1608
سه شنبه 17 اردیبهشت 1392, 10:03 صبح
دوستان کسی نیست کمکم کنه؟ من مبتدی هستما. ازتون ممنون میشم. اگه نمونه ای دارید بزارید تا از اون کمک بگیرم

kian1608
سه شنبه 17 اردیبهشت 1392, 11:00 صبح
کسی کمک نمیکنه؟

kian1608
چهارشنبه 18 اردیبهشت 1392, 16:08 عصر
ادیتور ckeditor یا fckeditor یه قسمت به نام source داره، این کارش چیه؟ مثلا کدهای html بزاریم میتونه یه صفحه ایجاد کنه؟ اگه آره چجوری؟ چه کنترل های دیگری باید گذاشت؟