PDA

View Full Version : از کجا می توان تجزیه و تحلیل چند برنامه بزرگ را گیر آورد

hassan_kahrizy
سه شنبه 09 اسفند 1384, 22:25 عصر
بسمه تعالی
با سلام
می خواستم بدونم از کجا می توان تجزیه و تحلیل نرم اقزرا های بزرگ یا حتی کوچک را گیر آورد؟
با تشکر

BigOPro
چهارشنبه 10 اسفند 1384, 07:20 صبح
برای چه کاری می خواهید ؟

hassan_kahrizy
چهارشنبه 10 اسفند 1384, 16:39 عصر
بسمه تعالی
با سلام
برای درس مهندسی نرم افزار
می خواهم یک مقدار کسب تجربه کنم
اگر سراغ دارید لطفا لینکش رو قرار دهید
با تشکر

Identifier
چهارشنبه 10 اسفند 1384, 17:01 عصر
پله پله تا ملاقات خدا
با سلام خدمت دوست عزیزم

اینجور تحلیل هایی که شما بهشون اشاره میکنید اوصولا چون هزینه بابتشون پرداخت میشه به این راحتی کسی در اختیار دیگران قرار نیمده
بطور مثال تحلیل سیستم مکانیز ..... مبلغ 35 میلیون گرفته شد تا تحلیل آنجا انجام شد و تمامی document ها مهر محرمانه داشت

بگذریم برای اینکه در این راستا به نتیجه برسید پیشنهاد میکنم کتاب RUP انتشارات دانشگاه اصفهان کتاب کرم رنگ هست چند تا پروژه توی اون تحلیل شده رو ازش استفاده کنی و برای اینکه واقعا بخوای توی زمینه تحلیل پیش بری پس از کسب اطلاعات کافی و تحلیل کردن موارد کوچک سعی کن کنار تیم هایی قرار بگیری که تحلیل انجام میدن و اونجوری بهتر به نتیجه میرسی

ولی این روش و اونم اینکه از اول بخواهی سیستم های بزرگ را بررسی کنید بنا به دلایل فوق چندان امکان پذیر نیست و در ضمن هر جایی یک methodology خاصی را برای تحلیل انتخاب میکند و ممکنه این پراکندگی ها بیشتر موجب سر در گمی شما بشود

موفق باشید

مطهر
سه شنبه 02 خرداد 1385, 15:39 عصر
دوستانی که هی گیر میدند چرا فایل اینحا آپلود نشده. باید خدمتشون عرض کنم که بعد از چند سال فعالیت تو این سایت می دونم چیکار باید بکنم. اجازه آپلود 4 مگابایت برای هیچ کس نیست. ضمنآ گذاشتن ebook هم ممنوعه. No Warez Activity . بعدش هم به خودم مربوطه.
اینم لینک روی یه سایت دیگه:
http://behrooz.somee.com/Dotnet.rar
اگر کسی کتاب را گرفت و وقتشو داشت برای این بندگان تشنه علم ایمیل بزنه.
اگر هم کسی این کتاب را خوند برای ما هم شرحی بده تا دعاش کنیم.... اگر

iekrang
پنج شنبه 04 خرداد 1385, 14:38 عصر
لینکی که دادید کار نمیداد!
قابل توجه بقیه دوستان:من توی گوگل سرچ کردم و کتاب رو به راحتی پیدا کردم،پس نیازی به ایمیل نیست.نام کتاب رو سرچ کنید و دانلود کنید.

omid_Ahmadi
شنبه 06 خرداد 1385, 10:12 صبح
اون قدر که فکر می کردم جالب نبود، خیلی وارد مباحث گرافیکی شده. صفحات زیادی رو به بررسی ریز مطالب GDI+ گذرونده تازه بعدش وارد OpenGL شده. چند فصل اولش داشت خوب پیش می رفت، اما بعدش یه مقدار از هدفش فاصله گرفت.
اگر کسی دیگه اون کتاب رو خونده نظر خودشو راجع بهش بگه.

manager
جمعه 04 خرداد 1386, 22:24 عصر
کسی این کتاب رو مطالعه کرده ؟ می تونه در موردش دو خط توضیح بده ؟

faravani
پنج شنبه 02 آبان 1387, 10:15 صبح
دوست عزیز من هم دارم فعلا درس مهندسی نرم افزار میخونم
اگه همچین چیزی پیدا کردین خوشحال میشم در اختیار من هم قرار بدین ممنون میشم

faravani
شنبه 04 آبان 1387, 10:45 صبح
با سلام
اگه موفق شدین به دست بیارین ممنون میشم به بنده هم بدهید متشکر

golihaghighi
یک شنبه 12 آبان 1387, 11:08 صبح
اگه برای من هم بفرستید ممنون میشم. خیلی هم پروژه بزرگ نبود اشکالی نداره.

shahinfarasystem
دوشنبه 20 آبان 1387, 10:13 صبح
سلام

آقا من بحث رو نمی خوام منحرف کنم اما حالا که تخصصی اش گیر نمی آد چند تا تجزیه وتحلیل ساده مثل کتابخونه و دفتر تلفن و رستوران و این جور چیزا رو دارید بگذارید ما تازه کارا هم استفاده ببریم؟؟؟