PDA

View Full Version : فیلتر کردن ریپورت در هنگام باز شدن

Nazir Ahmad
چهارشنبه 18 اردیبهشت 1392, 10:36 صبح
سلام
تو سایت خیلی جستجو کردم ولی پیدا نشد
من میخوام وقتی یک ریپورت یا یک فرم رو باز میکنم بتونم اون رو بر اساس یه فیلد مشخص, فیلتر کنم
مثلا برای دیتابیس آموزشگان میخوام وقتی فرم یا ریپورت رو باز میکنم بتونم بر اساس صنف و شیفت که خودم تعیین میکنم فیلتر بشه و بعدا پرینت بشه
ممنون میشم اگه یه کوچولو راهنمایی کنید
قبلا تشکر

Nazir Ahmad
دوشنبه 23 اردیبهشت 1392, 07:57 صبح
تالار مرده ها

alirezabahrami
دوشنبه 23 اردیبهشت 1392, 14:10 عصر
سلام
تو سایت خیلی جستجو کردم ولی پیدا نشد
من میخوام وقتی یک ریپورت یا یک فرم رو باز میکنم بتونم اون رو بر اساس یه فیلد مشخص, فیلتر کنم
مثلا برای دیتابیس آموزشگان میخوام وقتی فرم یا ریپورت رو باز میکنم بتونم بر اساس صنف و شیفت که خودم تعیین میکنم فیلتر بشه و بعدا پرینت بشه
ممنون میشم اگه یه کوچولو راهنمایی کنید
قبلا تشکر

تالار مرده ها
سلام
دوست عزيز ! بد تعبيري براي اين تالار بكار برده ايد
خودت در مورد خودت قضاوت كن كه از شروع عضويتت در اين تالار تا چه حد فعاليت داشته ايد و تا چه حد در فعاليت هاي جمعي نقش داشته ايد ؟
علي ايحال كد زير را در رويداد open فرم يا گزارشت وارد كن !
اگر DataType فيلدي كه مورد نظرت است از نوع تكست بود بصورت زير:

Me.FilterOn = True
Me.Filter = "[NameField] ='" & Me!NameField & "'"

واگر از نوع نامبر بود بصورت زير:

Me.FilterOn = True
Me.Filter = "[NameField] =" & Me!NameField & ""

تذكر:NameField نام فيلدي است كه بر اساس آن فرم يا گزارش را فيلتر نمائيد.
موفق باشيد

G.hemati
دوشنبه 23 اردیبهشت 1392, 17:53 عصر
تالار مرده ها با سلام خدمت تمامی دوستان و اساتید محترم
به نظر من کسانی که چنین گفتار و لحنی رو دارا هستند ارزش پاسخگویی که سهله ارزش ندارن حتی از پستشون بازدید بعمل بیاد

کاش اینگونه کاربران یه نگاهی به لینک زیر بیندازن تا ارزش استادانی همچون شما رو بدوننن و درک و آگاهیشون به اون مرحله برسه تا بدونن وقتی پستی رو ارسال میکنن با نگاه طلبکارانه و مدعی نگری پستشون رو دنبال نکنن تا موجب جسارت و خدایی نکرده توهین به اساتید و اعضای محترم تالار نشن
http://barnamenevis.org/showthread.php?43163-%DA%86%DA%AF%D9%88%D9%86%D9%87-%D8%A8%D9%BE%D8%B1%D8%B3%DB%8C%D9%85%D8%9F

هر چند با وجود اساتیدی همچون شما ، جناب امیری و ... این تالار یکی از سر زنده و فعالترین تالارها محسوب میشه (البته با حضور کمرنگ مدیرانش)

با سپاس از همه

Nazir Ahmad
چهارشنبه 25 اردیبهشت 1392, 13:15 عصر
سلام
دوست عزيز ! بد تعبيري براي اين تالار بكار برده ايد
خودت در مورد خودت قضاوت كن كه از شروع عضويتت در اين تالار تا چه حد فعاليت داشته ايد و تا چه حد در فعاليت هاي جمعي نقش داشته ايد ؟
علي ايحال كد زير را در رويداد open فرم يا گزارشت وارد كن !
اگر DataType فيلدي كه مورد نظرت است از نوع تكست بود بصورت زير:

Me.FilterOn = True
Me.Filter = "[NameField] ='" & Me!NameField & "'"

واگر از نوع نامبر بود بصورت زير:

Me.FilterOn = True
Me.Filter = "[NameField] =" & Me!NameField & ""

تذكر:NameField نام فيلدي است كه بر اساس آن فرم يا گزارش را فيلتر نمائيد.
موفق باشيد

[/QUOTE]
با سلام خدمت تمامی دوستان و اساتید محترم
به نظر من کسانی که چنین گفتار و لحنی رو دارا هستند ارزش پاسخگویی که سهله ارزش ندارن حتی از پستشون بازدید بعمل بیاد

کاش اینگونه کاربران یه نگاهی به لینک زیر بیندازن تا ارزش استادانی همچون شما رو بدوننن و درک و آگاهیشون به اون مرحله برسه تا بدونن وقتی پستی رو ارسال میکنن با نگاه طلبکارانه و مدعی نگری پستشون رو دنبال نکنن تا موجب جسارت و خدایی نکرده توهین به اساتید و اعضای محترم تالار نشن
http://barnamenevis.org/showthread.p...8C%D9%85%D8%9F (http://barnamenevis.org/showthread.php?43163-%DA%86%DA%AF%D9%88%D9%86%D9%87-%D8%A8%D9%BE%D8%B1%D8%B3%DB%8C%D9%85%D8%9F)

هر چند با وجود اساتیدی همچون شما ، جناب امیری و ... این تالار یکی از سر زنده و فعالترین تالارها محسوب میشه (البته با حضور کمرنگ مدیرانش)

با سپاس از همه
[/QUOTE]

سلام خدمت تمام دوستان عزیز
اول اینکه عذرخواهی میکنم اگر لحن گفتارم بد بود و باعث ناراحتی شما شد
اما واقعا اگر نگاه کنیم شاید کاربرانی باشند که کمتر معلومات و اطلاعات در مورد مسایل و برنامه ای داشته باشند. به همین دلیل با مراجه به سایتها و انجمن ها در صدد حل مشکل و افزایش به معلومات خود هستند.
اما وفتی مثل من به بک مشگل گیر میکنند و هرچقدر هم جستجو میکنند نتیجه دلخواه پیدا نمیشه. مجبورا میان و مشکلشون رو تو تالارها بیان میکنند و وقتی میبینند تا یه حرف قلمبه سلنبه نگن هیچ جوابی دریافت نمیکنند, .....
من در حدود یک هفته منتظر جواب بودم و کارم هم خیلی گیر بود اما هیچ جوابی دریافت نکردم. نه تنها در این تاپیک بلکه در تاپیکهای دیگه ای هم در همین تالار این مشکل رو داشتم که میگم.
باز هم اگر لحن گفتارم باعث آزار دوستان شد, معذرت خواهی میکنم.
از بابت جواب دوست عزیز alirezabahrami (http://barnamenevis.org/member.php?90573-alirezabahrami) هم تشکر