PDA

View Full Version : صدا زدن يك فانكشن با ajax

mehr1362
چهارشنبه 18 اردیبهشت 1392, 12:19 عصر
سلام دوستان.
يه كلاس دارم كه داخلش چند تا فانكشن هست.ميخواستم با ajax يكي از اين فانكشنها رو load كنم.ميخواستم دوستان راهنمايي كنن.
ممنون

dousti_design
چهارشنبه 18 اردیبهشت 1392, 12:45 عصر
تابع پی اچ پی؟ فراخوانی تابع پی اچ پی با ایجکس بصورت مستقیم امکان پذیر نیست. نمیتونید مثلا اسم تابع رو بنویسید و پارامتر بدید و...
باید اطلاعاتتون رو به یه صفحه پی اچ پی ارسال کنید از طریق ایجکس بعد اونجا بیاید مثلا بگید که اگر اطلاعاتی که رسیده (GET یا POST) مساوی فلان مقدار بود این تابع رو فراخوانی کن

mozhdeh_d
پنج شنبه 19 اردیبهشت 1392, 19:15 عصر
سلام
خسته نباشید
یه سوال درباره ی ajax در php داشتم.
راستش من میخوام توی صفحه م از یه tooltip استفاده کنم. این tooltip به کمک jquery و css نوشته شده و من اینجوری ازش استفاده می کنم:

[
<a href='#' class='vtip' title='جزئیات'>

اما متاسفانه به خاطر اینکه فایل js مربوط به tooltip شناخته شده نیست، tooltip ور به همون شکل پیش فرض html میاره.
فایل js م رو توی همه ی فایل هام لینکشو قرار دادم و آزمایش کردم . اما اثری نداشت.

<link href='CSS/vtip.css' rel='stylesheet' type='text/css'/><script src='JS/jquery.js' type='text/javascript'></script><script src='JS/vtip.js' type='text/javascript'></script>
میشه راهنماییم کنید؟
ممنون

kartuf
پنج شنبه 19 اردیبهشت 1392, 19:18 عصر
دوست من مشکل شماارتباطی با پی اچ پی نداره ! مربوط به جاوا اسکریپت هست

mozhdeh_d
پنج شنبه 19 اردیبهشت 1392, 19:23 عصر
خب چیکار باید بکنم؟

mozhdeh_d
پنج شنبه 19 اردیبهشت 1392, 19:26 عصر
من نمیدونم لینک فایل js رو کجا باید قرار بدم که شناخته بشه. همونطور که میدونید وقتی با ajax کار میشه 3تا صفحه وجود داره .
یکی صفحه ی اصلی . یکی فایل js و یکی هم فایلی که اطلاعات database واکشی میشن. من میخوام توی این صفحه از tooltipم استفاده کنم. یه table از اطلاعات اینجا ساخته میشه . که یه فیلدش tooltip داره . بعد پاسخ این صفحه به فایل js ارسال میشه

mozhdeh_d
پنج شنبه 19 اردیبهشت 1392, 19:44 عصر
یکی کمک کنه ه ه ه ه:گریه: