PDA

View Full Version : مشکل RAS

arshia_
چهارشنبه 10 اسفند 1384, 08:19 صبح
برای اتصال اینترنتی کاربران توسط مودم از ویندوز 2003 استفاده کردم ولی میزان دریافت و ارسال خیلی پایین بود.البته توضیح اینکه کش سرور نصب نکرده بودم
بعد ویندوز رو به 2000 سرور پیشرفته Advance server 2000 تغییر دادم
بدون هیچ مشکلی RAS نصب شد و شروع به کار کرد
بعد از نصب و بروزرسانی های جدید متاسفانه ras دچار مشکل شده و یک علامت ضربدر روی اون است
چند بار اونو حذف کردمو و یا غیر فعال کردم و دوباره از نو نصب کردم
اما مشکل همچنان باقی است
آیا کسی در این مورد می تونه راه حلی ارائه کنه
در مورد اینکه ویروس عامل این موضوع باشه مطمئنم که نیست
من حدس می زنم آپدیتهای ویندوز این مشکل رو پدید آورده
اگر نخوام از سیستم Ras ویندوز برای اتصال dialup استفاده کنم آیا برنامه ای هست که این کار رو بهتر انجام بده؟
منتظر پیشنهادات شما دوستان هستم

Identifier
چهارشنبه 10 اسفند 1384, 09:00 صبح
دوست عزیز شما service pack 4 رو که نصب کردید بعد Patch ها را مستقیما از سایت بگیرید و نصب کنید(پچ های لازم رو فقط بگیرید) از طریق windows Update ادامه ندهید . بعد سرویس Ras را راه اندازی کنید .
ras راحت تر و بهتر از موارد دیگه هست توی linux هم میتونید این کار رو انجام بدهید
موفق باشید

arshia_
چهارشنبه 10 اسفند 1384, 13:11 عصر
من سرویس پک 4 رو نصب کردم ولی اشتباه من این بود که بروزرسانی اتوماتیک رو فعال کرده بودم
یعنی باید از اول سرور نصب کنم؟
ای وای

Identifier
چهارشنبه 10 اسفند 1384, 13:17 عصر
من سرویس پک 4 رو نصب کردم ولی اشتباه من این بود که بروزرسانی اتوماتیک رو فعال کرده بودم
یعنی باید از اول سرور نصب کنم؟
ای وای
با عرض سلام و ادب
اینجوری به نظر میاد
یک پیشنهاد و اونم اینکه پچ هایی که نیاز ندارید نصب نکنید و در صورت امکان از AntiVirus استفاده کنید و ترجیحا licence دار و مخصوص ویندوز server . و لی در صورت نبود antivirus روی سرور تا جای امکان web Surffing نداشته باشید.
برای update کردن هم ایتدا Gateway ندهید و از proxy استفاده کنید پس از نصب patch های مورد لزوم تنضیمات شبکه را کامل کنید.
موفق و پیروز باشید