PDA

View Full Version : استفاده از Anchor

Erfanian
چهارشنبه 10 اسفند 1384, 08:47 صبح
با سلام
من در قسمتی از صفحه‌ام یک بوک مارک یا همان Anchor تعریف کرده‌ام.
چگونه می‌توانم با یک دستور به آن محل خاص در صفحه منتقل شوم؟
با تشکر

reza_rad
چهارشنبه 10 اسفند 1384, 09:02 صبح
با سلام
من در قسمتی از صفحه‌ام یک بوک مارک یا همان Anchor تعریف کرده‌ام.
چگونه می‌توانم با یک دستور به آن محل خاص در صفحه منتقل شوم؟
با تشکر

می تونی redirect کنی به همون صفحه اینجوری:

Response.Redirect(page1.aspx#title1);

البته شاید راه بهتری هم باشه ولی من همین رو فقط بلدم الان.

Erfanian
پنج شنبه 11 اسفند 1384, 07:15 صبح
با تشکر از reza_rad
من این کار را کردم ولی ظاهرا از رفرش شدن کنترلهائی که مقدار آنها را تغییر داده‌ام جلوگیری می‌کند و همان مقادیر قبلی را نشان می‌دهد.اگر راه حل دیگری هست لطفا ارسال نمائید...
ممنون

Erfanian
شنبه 13 اسفند 1384, 08:21 صبح
آقا راه حل دیگه‌ای نداره؟

reza_rad
شنبه 13 اسفند 1384, 10:01 صبح
با تشکر از reza_rad
من این کار را کردم ولی ظاهرا از رفرش شدن کنترلهائی که مقدار آنها را تغییر داده‌ام جلوگیری می‌کند و همان مقادیر قبلی را نشان می‌دهد.اگر راه حل دیگری هست لطفا ارسال نمائید...
ممنون

یعنی چی اینی که گفتید؟
وقتی به همون صفحه redirect می کنید صفحه دوباره load میشه و نباید مشکلی داشته باشه. بیشتر توضیح بدید...

Erfanian
دوشنبه 15 اسفند 1384, 08:14 صبح
باسلام
قبل از گذاشتن Anchor و رفتن به آن از طریق Response برنامه‌ام چندتا چک باکس را Enable و Disable می‌کرد و لی بعد از اینکه AnchorوResponse را گذاشتم اصلا این کار انجام نمیشود!

reza_rad
دوشنبه 15 اسفند 1384, 08:36 صبح
باسلام
قبل از گذاشتن Anchor و رفتن به آن از طریق Response برنامه‌ام چندتا چک باکس را Enable و Disable می‌کرد و لی بعد از اینکه AnchorوResponse را گذاشتم اصلا این کار انجام نمیشود!

اگه کارهایی رو که می گشد توی page_load انجام می دید فکر کنم دارید از postback استفاده می کنید.درسته؟
خوب اگه اینطوری که من حدس زدم باشه می تونید توی یک متد این کارها رو انجام بدید و هر وقت به anchor میرید متد رو call کنید.(البته اگه درست حدس زده باشم)

Erfanian
دوشنبه 15 اسفند 1384, 09:41 صبح
خیر،این کارها را در Page_Load انجام نمی‌دهم