PDA

View Full Version : سوال: گرفتن اطلاعات از اینترنت اما با فضای خودم

mazaher5723
جمعه 20 اردیبهشت 1392, 09:22 صبح
سلام دوستان و اساتید محترم
چطور می تونم داده ای رو از روی اینترنت بگیرم اما اون فضا مال خودم باشه منظورم اینه که یک فضا ایحاد کنم و یک بانک اطلاعتی یا یک فایل اونجا بذارم و از طریق برنامه ام اطلاعات اون فایل یا بانک اطلاعای و دریافت کنم؟

لطفا راهنماییم کنید
ممنون

Me3ter
جمعه 20 اردیبهشت 1392, 09:35 صبح
سلام شما می تونید یک هاست بگیرید یوزر و پس و خود بانکتونو داخل پنل بهش اضافه کنید بعد ایپی هاست رو تو سرور اسکیو ال و یوزر و پسوردی رو که ساختید بزنید وصل میشید به بانک که داخل هاست ساختید سپس از بانک خودتو اسکریپت بگیرید داخل بانکی که تو هاست ساختید اجرا کنید
با مرا حل بالا شما بانکتونو به اینترنیت انتقال دادید برای وصل شدن با برنامه هم که تو کانکشن استرینگ جای نام سرور ایپی هاست و یوزر و پسوردی رو که ساختید رو وارد کنید. شما وصل شدید به بانک خودتون موفق باشید

mazaher5723
جمعه 20 اردیبهشت 1392, 10:52 صبح
ممنون از لطفتون.اونجا توی هاستم چطور ای پی بانکمو بدونم این ای پیش تغییر پیدا نمیکنه؟

bambouk
جمعه 20 اردیبهشت 1392, 13:07 عصر
سلام دوستان عزیز من هم همین مشکل رو دارم اگه ممکنه یه نمونه برنامه بگدارید تا جزئی تر با راهکار شما آشنا بشیم

Me3ter
جمعه 20 اردیبهشت 1392, 14:24 عصر
ممنون از لطفتون.اونجا توی هاستم چطور ای پی بانکمو بدونم این ای پیش تغییر پیدا نمیکنه؟

خیر تغییر پیدا نمیکنه ایپی هاست هم همون اپی هست که برای وارد شدن به پنل ازش استفاده میکنید