PDA

View Full Version : گفتگو: تشکیل نهاد حمایت از برنامه نویسان

صفحه : 1 2 [3] 4 5 6 7 8 9 10 11

dousti_design
دوشنبه 03 تیر 1392, 18:41 عصر
قابل توجه دوستان:
http://barnamenevis.org/showthread.php?405082-%D8%A8%D8%A7-%DA%A9%D9%85%D8%AA%D8%B1%DB%8C%D9%86-%D9%87%D8%B2%DB%8C%D9%86%D9%87-%D8%B5%D8%A7%D8%AD%D8%A8-%D9%88%D8%A8%D8%B3%D8%A7%DB%8C%D8%AA-%D8%B4%D9%88%DB%8C%D8%AF.
طراحی سایت در ازای یه شارژ ایرانسل! ! !

MMSHFE
دوشنبه 03 تیر 1392, 20:04 عصر
دوستان عزیز لطفاً سعی نکنید سامانه پیامک رو فریب بدین :چشمک:
این سامانه به نحوی طراحی شده که فقط اعضای نهاد که شماره اونها توی سیستم ثبت شد، با همون شماره که اولین بار به نهاد پیامک دادن، میتونن توش شرکت کنن و هر شماره هم یکبار بیشتر نمیتونه رأی بده و درصورت ارسال پاسخ تکراری، پاسخ قبلی حذف و پاسخ جدید جایگزین خواهد شد. ضمناً لطف کنید و جواب نظرسنجیهای نهاد رو با ساختار کلی «شماره گزینه - Enter - شماره نظرسنجی» وارد کنید یعنی از سمت چپ به راست، اول شماره نظرسنجی (نظرسنجی فعلی، اولین و درنتیجه شماره اش 1 هست) و بعد، یک Enter و بعد، شماره گزینه موردنظرتون رو وارد کنید. به عبارت دیگه، توی سطر اول شماره نظرسنجی و توی سطر دوم، شماره گزینه موردنظر رو وارد کنید. فعلاً دو نفر رأی داده بودن که چون ساختار رو الآن مشخص کردم، رأیشون بصورت دستی وارد سیستم شد. نظرسنجی بعدی که درمورد تاریخ برگزاری نشست هست، بعد از مشخص شدن چند تاریخ، برای انتخاب تاریخ قطعی اعلام خواهد شد.

amin7x
دوشنبه 03 تیر 1392, 20:46 عصر
درمورد استارت اپ هم صحبت ها ای دارم که انشا الله بحث میکنیم تو نشست
خوبه که شما این بحث و ارائه کردید دلگرم تر شدم....

منم ایده دارم ولی نمیدونم که چه طوری معرفیش کنم یا اصلا درآمدزایی داره یا ...
مشکل من اینکه ایده هام دست و پا شکسته است و توانایی معرفیش رو ندارم.
در ضمن لینک هاتون خیلی مفید بود مخصوصا اون از 8 ماه کار در مایکروسافت چه چیزهایی آموختم؟ و خیلی جالب بود که شرکت به این بزرگی به هیچ چیز اهمیت نمیده.

Tarragon
دوشنبه 03 تیر 1392, 21:53 عصر
سلام
آقای شهرکی،این آموزش فقط برای اعضا شرکت کننده در نهاد هستش؟
اگر بلی ، ما هم می تونیم در نظر سنجی شرکت کنیم؟
سپاس بسیار.

MMSHFE
دوشنبه 03 تیر 1392, 22:31 عصر
طبیعتاً فقط کسانی میتونن توی این کارگاه آموزشی شرکت کنن که توی نشست حضور داشته باشن. همه اعضای نهاد میتونن توی نظرسنجیهای نهاد مشارکت کنن.

SONITAJ
سه شنبه 04 تیر 1392, 13:22 عصر
سلام
آقای شهرکی ممکنه لطفا دعوت از فرد متخصصی رو هم که من با شما صحبت کردم برای راه اندازی سریعتر نهاد و پا گرفتنش به لیست نظر سنجی اضافه کنید. من موضوع را مطرح کردم ولی فقط 2تا از دوستان پاسخ دادند یکی موافق و دیگری مخالف.
و برای قسمت کارگاه آموزشی اگر ازپایه ترین سطح شروع بشه بهتر نیست؟برای درخواستم دلیل دارم :همه ما در یک سطح نیستیم ومثلا کسی که ب سطحMVC رسیده وخواهان آموزش این قسمت هست مراحل قبلی را گذرونده تا به این مرحله رسیده ولی افرادی که به این سطح نرسیدند درچار مشکل می شوندوباعث دلسردی تازه کارهامیشه واحساس می کنم یک جور دودستگی ایجاد بشه که توی این مراحل حساس میتونه دردسر ساز ومشکل ساز بشه.(نظر من هست) لطفا خواهش می کنم این را هم به موضوعات گارگاه آموزشی اضافه کنید. اگر امکانش هست.
ممنونم

MMSHFE
سه شنبه 04 تیر 1392, 13:28 عصر
درمورد دعوت از فرد متخصص فکر نمیکنم نیازی باشه چون گویا هیچ کس مخالف نیست. اما درمورد آموزش از پایه، نمیشه در قالب یک کارگاه یکروزه و حداکثر چند ساعته اون رو جمع و جور کنیم و فکر میکنم همون پروژه عملی (گزینه 4) برای این دسته از افراد بهتر باشه. تا اینجا 2 نفر MVC رو انتخاب کردن، یک نفر OOP و 4 نفر هم پروژه عملی و کسی به Frameworkها و Template Engineها رأی نداده. البته از بین 48 نفر که اسامی اونها توی سامانه پیامک نهاد هست، فقط 7 نفر رأی دادن و این زیاد جالب نیست.

SONITAJ
سه شنبه 04 تیر 1392, 13:36 عصر
آخرین زمان شرکت توی نظر سنجی تا کی هست؟ من تا کی وقت دارم؟
من برای دعوت از شخصی که پیشنهاد دادم، خودم با ایشون صحبت می کنم و از ایشون می خواهم این ناپیک را تا جایی که هست مطالعه کنند بعد ما را راهنمایی کنند وبعد راهنمایی های ایشون را اینجا میزارم
بقیه دوستان نظرشون را اعلام کنند.

H:Shojaei
سه شنبه 04 تیر 1392, 13:46 عصر
نظر سنجي كه فكر كنم تا قبل از نشست ادامه داشته باشه.

من برای دعوت از شخصی که پیشنهاد دادم، خودم با ایشون صحبت می کنم و از ایشون می خواهم این ناپیک را تا جایی که هست مطالعه کنند بعد ما را راهنمایی کنند وبعد راهنمایی های ایشون را اینجا میزارم.
بقیه دوستان نظرشون را اعلام کنند.
فكر نكنم ديگه نظر سنجي بخواد (البته درباره ي دعوت اون شخص اگه منظورتونه) .
از قديم گفتن نيكيو پرسش؟ هر كي بتونه كمكي كنه لطفي به نهاد كرده و فكر نكنم كسي مخالفتي داشته باشه.

SONITAJ
سه شنبه 04 تیر 1392, 17:25 عصر
فكر نكنم ديگه نظر سنجي بخواد (البته درباره ي دعوت اون شخص اگه منظورتونه) .
منظورم ایشان نبودند منظورم نظر سنجی کارگاه عملی یک روزه بود.:چشمک:

amin7x
سه شنبه 04 تیر 1392, 21:40 عصر
درمورد دعوت از فرد متخصص فکر نمیکنم نیازی باشه چون گویا هیچ کس مخالف نیست. اما درمورد آموزش از پایه، نمیشه در قالب یک کارگاه یکروزه و حداکثر چند ساعته اون رو جمع و جور کنیم و فکر میکنم همون پروژه عملی (گزینه 4) برای این دسته از افراد بهتر باشه. تا اینجا 2 نفر MVC رو انتخاب کردن، یک نفر OOP و 4 نفر هم پروژه عملی و کسی به Frameworkها و Template Engineها رأی نداده. البته از بین 48 نفر که اسامی اونها توی سامانه پیامک نهاد هست، فقط 7 نفر رأی دادن و این زیاد جالب نیست.

سلام OOP من بودم :دی
آقای شهرکی شما توی پروژه عملی از شی گرایی هم استفاده میکنید؟ درکل یک سیستم شی گرا میسازیم؟

rezaonline.net
چهارشنبه 05 تیر 1392, 03:08 صبح
ممنون میشم جناب شهرکی تا اینجا کار یک نتیجه گیری کلی را اعلام بفرمائید .
محل برگزاری ؟ برنامه ها ؟ تاریخ تقریبی؟ تعداد دوستان شرکت کننده ؟ و ...

MMSHFE
چهارشنبه 05 تیر 1392, 08:41 صبح
از شئ گرایی استفاده میشه ولی به اون صورت که توی کارگاه تخصصی شئ گرایی درموردش توضیح میدیم، اینجا توضیحات کامل نیستن و فقط با استفاده از اشیاء در بخشهایی از پروژه، کار رو پیش میبریم.
محل برگزاری که احتمالاً همون بابل هست. درمورد تاریخ هم چند زمان رو درنظر میگیریم (قبل و بعد از ماه رمضان) و بعد نظرسنجی میگذاریم. برنامه ها هم بیشتر حول تقسیم کار بین اعضا و تشکیل کارگروهها و همچنین برگزاری یک کارگاه آموزشی که صحبتش شد، هست و البته آشنایی با اعضای جدیدی که توی نشست اول حضور نداشتن. تعداد رو هنوز آمارگیری نکردیم که اگه خدا بخواد برای اون هم نظرسنجی میگذاریم یعنی اعضای نهاد اگه میخوان شرکت کنن، عدد 1 و درغیر اینصورت عدد 0 رو بفرستن ولی هنوز نظرسنجی شرکت در نشست ایجاد نشده، پس فعلاً پیامک نفرستین. احتمالاً هزینه حضور در نشست رو هم آقا مهرداد باید مشخص کنن چون مکان رو ایشون قراره رزرو کنن و فکر کنم نمیخوان گرسنگی هم بکشیم D:

***BiDaK***
چهارشنبه 05 تیر 1392, 13:19 عصر
سریه قبل مگه واسه اصفهان نظر سنجی شد که الان بخواد نظر سنجی بشه؟گیریم نظر سنجی شد دو تا شهر رای مساوی اوردن بعد اونوقت بحث میکشه سر کدوم جا.یا بعد ماه رمضون باشه یا قبلش.فقط زمان از دست میره.
الان که اکثرا کنار اومدن با بابل حتی توو اصفهانم مطرح شد که جلسه ی بعد بابل درباره ی روزشم که 15 به بعد باشه که بچه ها گفتن خوبه.البته دیگه تا 15 هم هم چیزی نمونده.
اگه بعداز ماه رمضون هم بیفته که دیگه یا سرد میشن یا پراکنده این تاپیکم یا ساکت میمونه یا محلی میشه واسه یکی به دو کردن که یکی بگه میشه یکی ثابت کنه نمیشه.

چهارشنبه 05 تیر 1392, 13:51 عصر
سریه قبل مگه واسه اصفهان نظر سنجی شد که الان بخواد نظر سنجی بشه؟گیریم نظر سنجی شد دو تا شهر رای مساوی اوردن بعد اونوقت بحث میکشه سر کدوم جا.یا بعد ماه رمضون باشه یا قبلش.فقط زمان از دست میره.

دوست عزيز جناب شهركي گفتن نظر سنجي براي اين كه آيا در نشست شركت ميكنيد يا نه (فكر كنم بفهمن چند نفر ميان و تداركات لازم فقط براي تعداد ديده بشه نه بيشتر و كمتر) ، نه براي مكان، مكان كه گفتن همون بابل اعلام شده و جاي بحثي به قول خود شما نداره.

$ M 3 H R D A D $
پنج شنبه 06 تیر 1392, 13:01 عصر
دوستان اعلام امادگی کنند تاریخ حدودی تا من پیگیر بشم زیاد وقت نداریم

***BiDaK***
پنج شنبه 06 تیر 1392, 13:38 عصر
از 13 تا 19 هرروزی که بشه خوبه.
دوستای دیگه هم یک روز رو انتخاب نکنن یه بازه ای رو بگن فک کنم بهتر باشه.

پنج شنبه 06 تیر 1392, 13:53 عصر
به نظز من هم همين تاريخي كه آقاي ***BiDaK*** (http://barnamenevis.org/member.php?245899-***BiDaK***) گفتن خوبه من هم نظرم همينه ولي 13، 14 و 15 چون پنج شنبه، جمعه و شنبه هست بهتره.

h.rezaee
پنج شنبه 06 تیر 1392, 13:58 عصر
سلام من هم هستم.

dousti_design
پنج شنبه 06 تیر 1392, 14:32 عصر
بعد از ماه رمضان باشه برای من بهتره.

Dead Space
پنج شنبه 06 تیر 1392, 14:53 عصر
دوستان شرمنده این سوال رو میپرسم من در جریان نظر سنجی پیامکی نیستم میشه یه بار بگید گزینه های چی بوده و اعداد گزینه ها چی بوده

پنج شنبه 06 تیر 1392, 15:28 عصر
دوستان شرمنده این سوال رو میپرسم من در جریان نظر سنجی پیامکی نیستم میشه یه بار بگید گزینه های چی بوده و اعداد گزینه ها چی بوده

نظر سنجي كه جناب شهركي گذاشتن:
بعد از مذاکره با آقا مهرداد و به پیشنهاد ایشون، قرار شد یک کارگاه آموزشی هم توی نشست دوم برگزار کنیم که موضوعش میتونه به انتخاب خودتون باشه. چند مورد که بنده پیشنهاد کردم:
1- MVC
2- OOP
3- یکی از Frameworkهای PHP
4- ساخت یک پروژه عملی (مثل فروشگاه اینترنتی با درگاه پرداخت آنلاین و سبد خرید و... یا گالری عکس حرفه ای یا هر موضوع دلخواه دیگه)
5- استفاده از Template Engineهایی مثل Smarty
اگه موضوع دیگری هم مدنظرتون هست، میتونید به فهرست اضافه کنید. برای شرکت در نظرسنجی، عدد مربوط به گزینه دلخواهتون رو به شماره پیامک نهاد (که توی پست اول این تاپیک هست) پیامک کنید و اکیداً سفارش میکنم پست نگذارین (مگه اینکه گزینه ای بخواین اضافه بشه).
گزينه ي يك رو ابتدا(مشخص كننده ي شماره ي نظر سنجي)
و بعد از يه اينتر(خط بعد) گزينه ي بعدي شماره ي مورد نظر از گزينه ها.

Jarvis
پنج شنبه 06 تیر 1392, 19:09 عصر
من گفته بودم 15 تیر .. ولی اگه یکم دیرتر بشه بهتره ... مثلا 18 تیر یا 19 تیر... یه مشکلی برام پیش اومده که تا 17 تیر نمی تونم مسافرت برم
اگه هم بیفته بعد از ماه رمضون که چه بهتر ... اون موقع تمام وقتم آزاده ...

$ M 3 H R D A D $
پنج شنبه 06 تیر 1392, 20:22 عصر
دوستان قصد بر تبلیغ ندارم
من برای پشتیبانی کار هام یک سیستم تیکت نصب کردم که مشتری هامو مدیریت کنم
یک دپارتمان هم افزودم به نام نهاد حمایتی از برنامه نویسان

تو صندوق پیفام خصوصی که رفتم برای اینکه درخواست های هیئت موسس و رزومه شما دوستان و جمع کنم دیدم انقدر پیغام خصوصی دارم که همه چیزش گمه توش ( به لطف شما دوستان :دی )
چون تو زمان های مختلف می اومد نمیشد همه و جمع کنم و البته خیلی ها هی رزومه و تصحیح میکردند و دوباره میفرستادند و تشخیث نسخه کامل هم سخت بود باز

دوستان لطف کنند تو سیستم عضو بشند و اونجا رزومه خودشون و مجددا ارسال کنند به من
http://support.futureoftheweb.ir

***BiDaK***
پنج شنبه 06 تیر 1392, 20:46 عصر
دوستان قصد بر تبلیغ ندارم
من برای پشتیبانی کار هام یک سیستم تیکت نصب کردم که مشتری هامو مدیریت کنم
یک دپارتمان هم افزودم به نام نهاد حمایتی از برنامه نویسان

تو صندوق پیفام خصوصی که رفتم برای اینکه درخواست های هیئت موسس و رزومه شما دوستان و جمع کنم دیدم انقدر پیغام خصوصی دارم که همه چیزش گمه توش ( به لطف شما دوستان :دی )
چون تو زمان های مختلف می اومد نمیشد همه و جمع کنم و البته خیلی ها هی رزومه و تصحیح میکردند و دوباره میفرستادند و تشخیث نسخه کامل هم سخت بود باز

دوستان لطف کنند تو سیستم عضو بشند و اونجا رزومه خودشون و مجددا ارسال کنند به من
http://support.futureoftheweb.ir

:متفکر::متفکر:

saman-arsenal
جمعه 07 تیر 1392, 00:48 صبح
به نظر من باید توو این نشست ما حداقل زمان نشست بعدی رو مشخص کنیم مثلا یک یا دو ماه بعد فلان روز بعد دیگه اعضا دو ماه وقت دارن برنامه هاشونو جوری تنظیم کنن تا بتونن به نشست برسن این شکلی این همه بحث های حاشیه ای در مورد وقت و زمان و مکان نهاد که هیچ تاثیری توو پیشرفتن به سوی هدف هامون نداره پیش نمیاد
من غیر ماه رمضون هر وقتی که معین بشه مشکلی ندارم باهاش به امید خدا

saman-arsenal
جمعه 07 تیر 1392, 00:55 صبح
راستی من یه اسم واسه نهاد توو ذهنم دارم پیشنهاد میدم دوستان نظر بدن : "" پارسیس""(مخفف پارس سیستم)

MMSHFE
جمعه 07 تیر 1392, 11:24 صبح
من هم مشکل خاصی با زمان ندارم فقط اگه قبل از ماه رمضان بخواد برگزار بشه، بین 13-15 تیرماه برام بهتره ولی اگه بعد از ماه رمضان باشه که بتونم مطالب کارگاه آموزشی رو جمع بندی و اسلایدها رو آماده کنم و آمار شرکت کنندگان هم دقیق دستم بیاد که DVDهای هدیه رو تکثیر کنم (با چاپ روی DVD و...) بهتره.

Jarvis
جمعه 07 تیر 1392, 12:30 عصر
آره منم با بعد از ماه رمضون موافقم... :لبخند:

h.rezaee
جمعه 07 تیر 1392, 12:45 عصر
بعد از ماه رمضان!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! !!!!!!!!!

تصویب شد:لبخند:

هر کس موافق هستش بگه!!!!!!!!!
این هم یک شوخی بود.
منم با بعد از ماه مبارک رمضان موافق هستم. سرم کمی خلوت میشه.

جمعه 07 تیر 1392, 13:18 عصر
من كه كلا ديگه با زمانش مشكلي ندارم اگه فردا هم باشه ميام بعد ماه رمضان هم باشه ميام.
حالا كه وقت تا نشست زياد داريم به نظرم اگه دوستان طراح اينجا داريم چند تا لوگو هم واسه نهاد طراحي كنن (تا با نظر سنجي يكيش انتخاب بشه) تا تبليغات رو هم از همين الان با نام و لوگو با كمك دوستان شروع كنيم.
موفق باشيد.

MMSHFE
جمعه 07 تیر 1392, 13:45 عصر
به نظر من بهتره برای کارهایی مثل طراحی و... صبر کنیم تا توی نشست، برحسب تخصصهای دوستان، دپارتمانهای نهاد تشکیل بگیره و بعد، هر کاری رو به دپارتمان مخصوص خودش بسپریم.

diaoko89
جمعه 07 تیر 1392, 15:56 عصر
جناب شهرکی به نظر میاد که همون بعد ماه رمضان بهتر باشه اینجوری احتمالا به تعداد شرکت کننده ها هم در این مدت اضافه خواهد شد البته اگر کسانی که الان آماده حضور در نشست هستند تا اون موقع پشیمون نشن :لبخند:
با تشکر

ravand
جمعه 07 تیر 1392, 16:06 عصر
ببخشید مهندس این دپارتمان یعنی چه؟ :لبخند:

MMSHFE
جمعه 07 تیر 1392, 17:30 عصر
بخشهای فرعی داخل یک سازمان رو که هرکدوم بخشی از فعالیت کلی اون رو بعهده میگیرن و با هم همکاری میکنن، دپارتمان (Department) میگن. مثل دپارتمان طراحی، دپارتمان بازاریابی و...

Tarragon
جمعه 07 تیر 1392, 21:31 عصر
سلام
آقای شهرکی ببخشید یه مسئله :
جوری که شما رفتار می کنید انگار کسی که نتونه در جلسات نهاد شرکت کنه عضو نهاد نیست!
خب منم به اون DVD شما نیاز داریم و خیلی دوست دارم که اون رو داشته باشم و بر دانشم افزوده شه اما شما می گید فقط کسانی که می آیند dvd رو می گیرند.

MMSHFE
شنبه 08 تیر 1392, 08:45 صبح
خوب دوست عزیز، راه حلتون رو برای دریافت DVD میشه بگین؟ نمیشه که 8.5 گیگابایت اطلاعات رو بگذارم برای دانلود. بعلاوه این DVD صرفاً یکجور تشکر از کسانی هست که توی نشست شرکت میکنن و اینهمه راه پا میشن میان. حالا بقیه اعضای نهاد که بعد از راه اندازی اون، میتونن/میخوان فعالیت جدی خودشون رو شروع کنن، همون موقع به DVD دسترسی پیدا میکنن. بهرحال خود این DVD گویا برای تعداد زیادی از دوستان، خیلی بیشتر از صحبتهایی که توی نشست میشه مطرح کرد و فعال بودن توی تشکیل نهاد، ایجاد انگیزه کرده. :لبخندساده:

$ M 3 H R D A D $
یک شنبه 09 تیر 1392, 13:21 عصر
دوستان تاریخ پی شد ؟ مهندس شهرکی چه شد برنامه ؟

MMSHFE
یک شنبه 09 تیر 1392, 13:47 عصر
راستش تا اینجا که اکثر دوستان (منجمله خودم) بیشتر با بعد از ماه رمضان موافق بودیم. البته این اطلاعات صرفاً مخصوص کسانی هست که نظرشون رو گفتن و متأسفانه خیلی از اعضای نهاد هنوز اعلام نظر نکردن. گویا باید یه فکر دیگه برای نحوه فعالیت و امتیازدهی به اعضای نهاد داشته باشیم.

rezaonline.net
یک شنبه 09 تیر 1392, 21:07 عصر
بنده هم موافقت خودم رو برای اجرای نشست دوم در تاریخ بعد از ماه مبارک رمضان اعلام میکنم .

Jarvis
یک شنبه 09 تیر 1392, 23:20 عصر
ضمن تشکر از دوستانی که لطف میکنن و همکاری میکنن توی بخش نظرخواهی ...
میخواستم بگم باید یه فکر اساسی در مورد وضع نظرخواهی و نظر سنجی و کلاً همکاری بکنیم ...
الان خیلی از اون دوستانی که توی نشست اول اومدن اصفهان و شوق زیادی هم داشتند ، خیلیاشون الان خبری ازشون نیست!
فکر میکنم باید یه سیستمی طراحی کنیم که نظرخواهی توسط اون انجام بشه و کسانی که توی نظرخواهی شرکت نمیکنن و کلاً همکاری نمیکنن یه تمهیدات منفی براشون لحاظ بشه...
و اگر همکاریشون ادامه پیدا نکرد حذف بشن!

بابا ما به افرادی نیاز داریم که آماده و پر انرژی باشن ... به قول خودمون پایه کار باشن ... نه این که بیان یه خرجی بکنن و هیچی .. رفتن و انگار نه انگار که یه نهادی هم داشت تشکیل میشد!!!
جو اجازه نمیده که اسم ببرم ... وگرنه نام کاربری تمام اونایی که توی نشست اول حضور پیدا کرده بودن خاطرم هست ...
خواهشاً دوستان لطف کنن و همکاری کنن...:لبخندساده:

saman-arsenal
یک شنبه 09 تیر 1392, 23:51 عصر
من یه اسم پیشنهاد دادم و اینکه تاریخ های نشست های بعدی و توو نشست قبلترش که برگزار میشه تعیین کنیم اما نه آقا مهرداد و نه مهندس شهرکی و نه همیم آقا محمد گل هیچ نظری ندادن:لبخند:

saman-arsenal
یک شنبه 09 تیر 1392, 23:55 عصر
با تاریخ هم من مشکلی ندارم هر موقع تصمیم بگیرید هستم چه بعد ماه رمضان چه قبلش:لبخندساده:

$ M 3 H R D A D $
دوشنبه 10 تیر 1392, 00:27 صبح
ما انتخاب و دست دوستان دادیم چون شرایط ها متفاوت هست با این حال تاثیر کمی داشت
حساب کنید که اگه خودمون رو یک تاریخ خاص پافشاری می کردیم شک نکنید 2 نفر هم نظر نمیدادند !

Jarvis
دوشنبه 10 تیر 1392, 00:54 صبح
من یه اسم پیشنهاد دادم و اینکه تاریخ های نشست های بعدی و توو نشست قبلترش که برگزار میشه تعیین کنیم اما نه آقا مهرداد و نه مهندس شهرکی و نه همیم آقا محمد گل هیچ نظری ندادن:لبخند:
در مورد اسم خب من فراموش کرده بودم .. از نظر من که خوبه ... اما من که کاره ای نیستم ... تصمیم با استاد شهرکی و مهرداد هستش ...

saman-arsenal
دوشنبه 10 تیر 1392, 01:05 صبح
من میگم اگه قرار نهاد پیشرفت کنه باید با برنامه پیش بره اگه ما به اونجایی که صحبتش و میکنیم و داریم واسش تلاش میکنیم بخوایم برسیم باید با برنامه حرکت کنیم ما باید به جایی برسیم که حتی یه تقویم واس نهاد تشکیل بدیم که برنامه یکسال آینده نهاد و تاریخ نشست هاش مشخص و تعیین شده باشه اگه واقعا قرار نهاد یک شکل جدی به خودش بگیره به نظرم باید بهش قاطعیت بدیم به هر حال هر تاریخی که معین بشه یه عده مخالف داره یه عده موافق نباید به اینجور چیزا زیاد توجه کرد ما باید برای شروع کار از تاریخ بعدی نهاد شروع کنیم که مثلا توو هر نشست تاریخ و مکان بعدیش مشخص بشه و بعد از یک مدت که نهاد تقویت شد بتونیم واسش یه برنامه یکساله داشته باشیم این شکلی اعضا میدونن دو ماه دیگه توو فلان تاریخ قراره جلسه نهاد تشکیل بشه اگه واقعا به نهاد اهمیت بدن و بخوان براش تلاش کنن یه جوری برنامه ریزی میکنن که بهش برسن خلاصه این نظر منه پیشنهادمو دادم حالا دیگه باقیش با دوستانه . . .

***BiDaK***
دوشنبه 10 تیر 1392, 01:22 صبح
من میگم اگه قرار نهاد پیشرفت کنه باید با برنامه پیش بره اگه ما به اونجایی که صحبتش و میکنیم و داریم واسش تلاش میکنیم بخوایم برسیم باید با برنامه حرکت کنیم ما باید به جایی برسیم که حتی یه تقویم واس نهاد تشکیل بدیم که برنامه یکسال آینده نهاد و تاریخ نشست هاش مشخص و تعیین شده باشه اگه واقعا قرار نهاد یک شکل جدی به خودش بگیره به نظرم باید بهش قاطعیت بدیم به هر حال هر تاریخی که معین بشه یه عده مخالف داره یه عده موافق نباید به اینجور چیزا زیاد توجه کرد ما باید برای شروع کار از تاریخ بعدی نهاد شروع کنیم که مثلا توو هر نشست تاریخ و مکان بعدیش مشخص بشه و بعد از یک مدت که نهاد تقویت شد بتونیم واسش یه برنامه یکساله داشته باشیم این شکلی اعضا میدونن دو ماه دیگه توو فلان تاریخ قراره جلسه نهاد تشکیل بشه اگه واقعا به نهاد اهمیت بدن و بخوان براش تلاش کنن یه جوری برنامه ریزی میکنن که بهش برسن خلاصه این نظر منه پیشنهادمو دادم حالا دیگه باقیش با دوستانه . . .
اینو من قبل از تو گفته بودم.کسی اهمیت نداد:لبخند:
بعدشم گفتن آزادی نگفتن انقدکه...اینجوری جلو بریم فردا هر کی سازه خودشو میزنه!!!!

rezaonline.net
دوشنبه 10 تیر 1392, 01:35 صبح
ضمن تشکر از دوستانی که لطف میکنن و همکاری میکنن توی بخش نظرخواهی ...
میخواستم بگم باید یه فکر اساسی در مورد وضع نظرخواهی و نظر سنجی و کلاً همکاری بکنیم ...
الان خیلی از اون دوستانی که توی نشست اول اومدن اصفهان و شوق زیادی هم داشتند ، خیلیاشون الان خبری ازشون نیست!
فکر میکنم باید یه سیستمی طراحی کنیم که نظرخواهی توسط اون انجام بشه و کسانی که توی نظرخواهی شرکت نمیکنن و کلاً همکاری نمیکنن یه تمهیدات منفی براشون لحاظ بشه...
و اگر همکاریشون ادامه پیدا نکرد حذف بشن!

بابا ما به افرادی نیاز داریم که آماده و پر انرژی باشن ... به قول خودمون پایه کار باشن ... نه این که بیان یه خرجی بکنن و هیچی .. رفتن و انگار نه انگار که یه نهادی هم داشت تشکیل میشد!!!
جو اجازه نمیده که اسم ببرم ... وگرنه نام کاربری تمام اونایی که توی نشست اول حضور پیدا کرده بودن خاطرم هست ...
خواهشاً دوستان لطف کنن و همکاری کنن...:لبخندساده:
همه چیز در نشست فیزیکی بهتر حل خواهد شد .

saman-arsenal
دوشنبه 10 تیر 1392, 01:46 صبح
اینو من قبل از تو گفته بودم.کسی اهمیت نداد:لبخند:
بعدشم گفتن آزادی نگفتن انقدکه...اینجوری جلو بریم فردا هر کی سازه خودشو میزنه!!!!
کاملا باهات موافقم با این روش فکر نکنم به جاهای خوبی برسیم چون هنوز سر تصمیم گرفتن رو یه تاریخ مشکل داریم چه برسه به تصمیمات مهمتر

MMSHFE
دوشنبه 10 تیر 1392, 09:34 صبح
در مورد اسم خب من فراموش کرده بودم .. از نظر من که خوبه ... اما من که کاره ای نیستم ... تصمیم با استاد شهرکی و مهرداد هستش ...
که گفته شما کاره ای نیستین؟ همه به اندازه هم توی تمام جنبه های نهاد نقش دارن منتها اجازه بدین این موارد (اسم و اهداف و...) توی نشستهای حضوری مورد بررسی قرار بگیره چون اینجا خیلی نمیشه منظورمون رو برسونیم.

MMSHFE
دوشنبه 10 تیر 1392, 09:36 صبح
درمورد سامانه هم باید بگم امکان اطلاع رسانی با این سیستم هم هست ولی عملاً وقتی راه اندازی میشه که دوستان، جدیت خودشون رو نشون بدن. بهم حق بدین که نخوام هزینه از جیب بگذارم برای بعضی از دوستان (تعدادشون زیاد نیست ولی بهرحال هستن) که حتی حاضر نیستن روزی یکبار همین تاپیک رو بررسی کنن، چه برسه به حضور فیزیکی توی نشستهای نهاد!

Jarvis
دوشنبه 10 تیر 1392, 20:54 عصر
بله منم با استاد شهرکی موافقم ... و منظورم هم از پست های آخرم همین بود ... اونایی که واقعا میخوان به نهاد و اهدافش کمک بکنن لااقل باید روزی یک بار به این تاپیک سر بزنن ...
اینجوری هم همکاری میکنن ... و هم از اخبار و پیشرفت کار مطلع میشن

Yuness Mehdian
دوشنبه 10 تیر 1392, 22:31 عصر
سلام دوستان منم هستم

دوشنبه 10 تیر 1392, 23:57 عصر
آقاي Mohammad-Salehi (http://barnamenevis.org/member.php?284726-Mohammad-Salehi) واقعا با نظرتون موافقم اين تاپيك هر روز بايد فعال باشه و تا برگذاري نشست هر روز درباره ي يك چيز بحث و گفتو گو و تبادل نظر بشه.
من خودم به شخصه روزي حداقل 3 بار اين تاپيك رو چك ميكنم و اگه جايي نظري انتقادي پيشنهادي داشته باشم ميگم.
دوستان هم ياري كنند كه همه بدونيم همه هستن.
در كل ميخوام بگم اين تاپيك كه 113 نفر راي مثبت بهش دادن حد اقل 30 نفرشون كه موافقت كامل كردن ديگه همونها هم بايد تو نظر سنجيها و نظرات و... شركت كنند. نميشه از دور وايساد نگاه كرد و گفت خب اين آقا درست ميگه اون آقا اشتباه ميگه و كارها همينطوري پيش بره به نظر من يه موضوع عمومي همين الآن مطرح بشه تا دربارش گفت گو و تبادل نظر بشه تا دوستان ديگه هم موضعشون رو مشخص كنن.

MMSHFE
چهارشنبه 12 تیر 1392, 11:17 صبح
نظر دوستان درمورد 18 و 19 مرداد چیه؟ 18 مرداد که جمعه است و 19 هم بخاطر عید فطر تعطیله. اینطوری هم 2 روز داریم برای اینکه اگه خواستیم، برنامه کاملتری بگذاریم (کارگاه آموزشی بیشتر و...) و هم اینکه اگه کسی خواست بیاد، زمان کافی برای برگشتن به شهرش رو هم داشته باشه.

amin7x
چهارشنبه 12 تیر 1392, 13:52 عصر
نظر دوستان درمورد 18 و 19 مرداد چیه؟ 18 مرداد که جمعه است و 19 هم بخاطر عید فطر تعطیله. اینطوری هم 2 روز داریم برای اینکه اگه خواستیم، برنامه کاملتری بگذاریم (کارگاه آموزشی بیشتر و...) و هم اینکه اگه کسی خواست بیاد، زمان کافی برای برگشتن به شهرش رو هم داشته باشه.

این جوری مسئله مکان نیز مطرح میشه.

A.ardalan far
چهارشنبه 12 تیر 1392, 13:55 عصر
با سلام به دوستان .
خوب خیلی خوشحال شدم که دوستانی در تصمیم به عملی کردن این ایده بسیار مفید هستند .
چون از ابتدا در جریان بحث ها نبودم سعی کردم تایپیک رو از ابتدا بخونم اما واقعا خیلی سردرگمی توشه و همه در انتظار :ی

ایده بسیار جالبی فقط اراده میخاد. نظر شخصی من در مورد این ایده.

اول اینکه ها انجمن یا گروه یا ثمن یا هرچی نیاز به یک تیم هیت مدیره داره حتی در مردمی ترین انجمن ها نیاز هم به یک تیم هیت مدیره داره . برای اعمال محدودیت صرفا نه . برای نظم و مدیریت دادن.
به نظرم رسما یک تیم مدیریت براش تعریف کنین با یک اساس نامه و مرام نامه و کاملا دمکراسی و انتخاب اعضا با رای باشه ...

هر سیستم هم هزینه های داره خوب همین پنل اس ام اس خودش یه هزینه داره که دوستان دارن از جیب میزارن همین یه مورد کوچیکه . همه میگیم اقا خوبه اقا فلانه ...
به نظرم میشه براش یک وب سایت تخصصی با امکانات مناسب با نهاد تعریف کرد و حتی جلسات انلاین برگزار شه و ... برای این مشکل میشه donate کنیم هرکی که واقعا این نهادو میخاد.
و اجرای بشه . الته طبق اساس نامه ای که هیت مدیره تعریف میکنه

ببخشید نظراتم کلی بود .

18 و 19 مرداد هم خوبه . با این که مسافت زیاده ولی حتما شرکت میکنم.

Jarvis
چهارشنبه 12 تیر 1392, 18:00 عصر
خب چون بعد از ماه رمضان هست خوبه ... ولی اتوبوس ها روز عید فطر هم کار میکنن ؟

colors
چهارشنبه 12 تیر 1392, 20:37 عصر
عملا بیشتر دوستان تا آخر تابستون برای وقت مشکلی ندارن, تنها مشکل اینه که زمان رو قطعی نمیکنیم! به نظر من بهتره طی یه نظرسنجی به صورت قطعی تاریخ و مکان دقیق رو مشخص کنیم.
برای 18 و 19 مرداد هم موافقم.

چهارشنبه 12 تیر 1392, 23:31 عصر
من هم با 18 و 19 مرداد موافقم.

امین مستانی
پنج شنبه 13 تیر 1392, 01:37 صبح
سلام

من هم با تاریخی که آقای شهرکی گفتند موافقم ...

MMSHFE
پنج شنبه 13 تیر 1392, 11:50 صبح
ولی اتوبوس ها روز عید فطر هم کار میکنن ؟
بله کار میکنن. سفرهای مردمی رو که تعطیل نمیکنن. البته بلیط قطعاً سخت تر گیر میاد و بهتره از الآن هرکی میخواد بیاد، در اولین فرصت که تونست بلیط رزرو کنه، برگشت رو هم بگیره.

h.rezaee
پنج شنبه 13 تیر 1392, 20:05 عصر
بله کار میکنن. سفرهای مردمی رو که تعطیل نمیکنن. البته بلیط قطعاً سخت تر گیر میاد و بهتره از الآن هرکی میخواد بیاد، در اولین فرصت که تونست بلیط رزرو کنه، برگشت رو هم بگیره.
ممنون. فقط دقیقا چه ساعتی هستش که رزرو کنیم؟ منظورم اینکه حداقل 2-3 ساعت قبلش برسیم تا هم یک استراحتی کنیم و هم جای دقیق نشست رو پیدا کنیم.

amin7x
جمعه 14 تیر 1392, 01:27 صبح
منم با 18 و 19 مرداد موافقم ولی گفتید نشت 2 روزه پس اینجا بحث مکان نیز مطرح میشه.

MMSHFE
جمعه 14 تیر 1392, 07:04 صبح
نه من نگفتم نشست 2 روزه. گفتم اگه بخوایم 2 روزه بگذاریمش، زمان کافی داریم و روز دوم هم تعطیله. اگر هم تصمیم جمع به همون یکروز بود، همون روز اول جمع و جورش میکنیم. اما اگه تصمیم گرفته شد که دو روزه باشه، اونوقت آقا مهرداد لطف میکنن و آدرس یا سایت رزرو چند هتل و مهمانپذیر و... رو در اختیارمون میگذارن.

$ M 3 H R D A D $
جمعه 14 تیر 1392, 09:15 صبح
مشکلی نیست هنوز دنبالش نرفتم اما مشکلی نیست میتونم لیسی بدم براتون یا رزرو کنم قبلش براتون
فقط ایندوروز تعطیل هست باید ببینم مکان جلسه تو روز تعطیل اونم عید کجا میتونم در نظر بگیرم که اونم به تعداد نهایی دوستان مرتبط هست

Veteran
جمعه 14 تیر 1392, 14:04 عصر
حالا مکانش زیاد مهم نیست.فوقش میایم خونتون :لبخند:
تهران تا بابل چند ساعته ؟ راه اهن داره دیگه ؟!!!

$ M 3 H R D A D $
جمعه 14 تیر 1392, 19:22 عصر
نه بابل راه اهن نداره
شما که خیلی ظاهرا ادم مسافرتی هستی دیگه اگه کسی ندونه تهران تا شمال (بابل بالسر ) چقدر راه دیگه کلا error داده حاجی

Veteran
جمعه 14 تیر 1392, 22:06 عصر
نه بابل راه اهن نداره
شما که خیلی ظاهرا ادم مسافرتی هستی دیگه اگه کسی ندونه تهران تا شمال (بابل بالسر ) چقدر راه دیگه کلا error داده حاجی
مگه من باید همه چیز بدونم ؟!!
این چه طرز جواب دادنه ؟
نمیدادی بهتر بود که !
شما که همش اروری داداش ! ی نگاه به طرز نوشتنت بنداز بعد بیا بگو کی ارور میده :)
مثل این داداش جواب بده

209 کیلومتر مسافت حدودا 3 ساعت

MMSHFE
جمعه 14 تیر 1392, 22:29 عصر
دوستان لطفاً به اعصابتون مسلط باشین تا تحمل شوخیهای جزئی که قطعاً قصد توهین توش نیست، راحتتر باشه.

***BiDaK***
جمعه 14 تیر 1392, 23:48 عصر
حالا مکانش زیاد مهم نیست.فوقش میایم خونتون :لبخند:
تهران تا بابل چند ساعته ؟ راه اهن داره دیگه ؟!!!
با اتوبوس حدودا 4ساعت.میگم اگه قطار دوست داری میتونی قطار سوار شی بری گرگان بعد ازونجا اتوبوس سوار شی بری بابل:لبخند:از گرگان تا بابلم حدودا 4ساعتی راه هست:لبخند:

***BiDaK***
جمعه 14 تیر 1392, 23:52 عصر
راستی همینجوریش توو تابستون قیمتای هتل و اتاق اونجا تا اونجایی که شنیدم زیاده دیگه مطمئنا عید فطر اونجا شلوغترم میشه.همش اونجا شد که:متفکر:

$ M 3 H R D A D $
شنبه 15 تیر 1392, 04:38 صبح
مگه من باید همه چیز بدونم ؟!!
این چه طرز جواب دادنه ؟
نمیدادی بهتر بود که !
شما که همش اروری داداش ! ی نگاه به طرز نوشتنت بنداز بعد بیا بگو کی ارور میده :)
مثل این داداش جواب بده

از طرز صحبت شما گله ای نمیکنم، خیلی حرفا توش باقی میمونه که خوشبختانه من دنبال تنش نیستم بین بچه ها! اما همین قدر بگم که این تاپیک ایجاد نشده که شما از بنده یا سایر بچه ها بیای سوال جغرافیا ای بپرسی که فلان مسیر چقدر راهه!
همه چیزو میخوای بدونی یا نه به خودت ربط داره اما این تاپیک و این نهاد داره واسه مسائل مهمتری تشکیل میشه که این دغدغه های بچه گانه شما توش جایگاهی نداره.
نوشتن ما هم اروره به نظر شما ؟! ( حالا اگه یکم تعبیرت یا اطلاعاتت از انواع خطا ها بالاتر بود باید میگفی syntax error نه ارور ! )

از شما بگذریم : اینجا شده مثل فیسبوک - >
من موندم افرادی مثل این آقا miladwwe2013 (http://barnamenevis.org/member.php?u=274171) که تو کل تاپیک نهاد یک بار اومده گفته " چرا آمل؟؟؟؟؟ " که سکوتشونو باز میشه تحمل کرد مثل سکوت خیلی ها که نمیدونم اصلا واقعا یا مشکل ندارند تو کارشون یا به همین وضعیت راضی هستند...فقط نمیدونم الان زیر حرف این اقا چرا تشکر کرده ؟؟:
لابد تایید کرده که ما باید اینجا به همه سوال ها جواب بدیم حتی آمار مسافت ها!
یا خط دوم رو تایید کرده که ما طز برخوردمون بی ادبانست!
یا اینم فکر میکنه ما ارروریم کلا !

خوب دوستان این نهاد به پیشنهاد من به وجود اومده منتی نیست و بدون من هم میتونه ادامه کار بده...
من به شخصه که خیلی از وقتمو از چندین ماه پیش تا خود الان دارم برای این نهاد صرف میکنم حتی خیلی ها بهم گفتند ول کن با این....سرور کله نزن.. ( الان ساعت 5:13 صبح )
الان فهمیدم مشکل بازار و قیمت نیست
مشکل یادگیری نیست که کسی نتونه کتابی و یاد بگیره یا یایا...
مشکل کمی اطلاعات نیست مشکل تو نداشتند لوح های فشرده مهندس شهرکی نیست که نشه اینا و جای دیگه پیدا کرد
مشکل تو اماده کردند اسلاید ها مهندس شهرکی نیست که بخواد به حد اقل 1 نفر از ما ها چیزی یاد بده
مشکل صحبت های من نیست که هی به قول شما مینویسم تا حرفی از دل شم و گفته باشم
مشکل تو هماهنگی 20 30 نفر ادم با همه مشکلاتشون نیست | مشکل تو هماهنگی مکان برگزاری نیست | مشکل تو هماهنگ نگه داشتند بچه ها نیست...
این مجمع باید خودشون و اول اصلاع کنند ( نه خیلی ها ) بعد بتونند به مسائل مهمتری مثل نهاد یا کار گروهی فکر کنند

من حتی از افرادی که تو نشست اول بودند هم گله دارم که بهد اون دیگه پیداشون نشد
اینکه اسم اس ندادیم و اینا همه بهونه هست مگه باید پیام بدیم ؟مگه با ما از پیامک اشنا شدند ؟؟ بیان اینجا سربزنند مثل من روزی 100 بار این لینک رفرش بخوره

خیلی از دوستان رقبتی ندارند برای کار که پیشنهاد میدم برند دنبال کار دیگه...
نهایتا این نهاد تشکیل میشه حتی با کمترین افراد و خیلی هم کش نمیدیم این داستان و تا خیلی ها سوء استفاده کنند
ازون به بعد ایشالا خیلی از مزایا و از دست میدند که این تهدید نیست فقط یک سری اصول گوش زد شد همین!

MMSHFE
شنبه 15 تیر 1392, 08:21 صبح
قصد منت گذاشتم ندارم ولی باور کنید من و امثال من، راهمون رو واسه پول درآوردن از این رشته به خوبی پیدا کردیم و نیازی به نهاد نداریم و وقتی که اینجا میخوایم بگذاریم رو اگه توی کار بگذاریم، چندین برابر درآمد کسب میکنیم ولی قصدمون از راه اندازی این نهاد اینه که بقیه برای پیدا کردن راه درست، مثل ما چند سال توی مسیر اشتباه دست و پا نزنن. این مسئله در نهایت به نفع خودمون هم هست چون توی جامعه ای زندگی خواهیم کرد که قدر برنامه نویس رو میدونه و برنامه نویس هم چون درآمد خوبی داره و زندگیش لنگ پول نیست، تمام فکر و تمرکزش رو روی برنامه میگذاره و برنامه ها بهتر میشن و این یعنی زندگی کردن توی یک جامعه متمدن تر و مدرن تر و دارای زیرساختهای قوی نرم افزاری و حتی در آینده، سخت افزاری. خوب کی از این مسئله بدش میاد؟!
شاید باور نکنید ولی دیگه دارم کم کم از نهاد دلسرد میشم. یکی از همکارامون توی شرکت که اتفاقاً توی جلسه اول نهاد هم شرکت داشت، حرف خوبی میزد. میگفت توی جلسات نهاد، اعضای معمولی رو دعوت نکنید. البته اگه کسی خودش اومد، عیب نداره اما فقط بیاد بشینه گوش کنه و اگه لازم شد، نظرش رو بپرسین. بجای این کار، چهارتا کارشناس و خبره توی بحث راه اندازی شرکتها و نهادهای داخلی دعوت کنید بیان و خودتون تحت عنوان هیأت مدیره یا هیأت مؤسس، جلسات رو پیگیری کنید. اون موقع من گفتم نه، ما میخوایم نهاد از پایه با مشارکت کامل اعضا شکل بگیره ولی گویا توی ایران، همه منتظرن از بالا یکی براشون یه کاری بکنه. ولی الآن به این نتیجه رسیدم که یه نظرسنجی راه بندازیم ببینیم کیا میخوان توی هیأت مؤسس باشن و یکسری امتیازات ویژه هم براشون بگذاریم. اما وقتی کسی گفت میخواد توی هیأت مؤسس باشه، دیگه اگه گفتیم میخوایم وسط کویر لوت هم جلسه بگذاریم، نه نیاره و پاشه بیاد. بقیه هم وایستن تا نهاد تشکیل بشه و بعد بیان آماده خوری (ببخشید یکم رک گفتم ولی دلم از دست بعضیها خیلی پره).

h.rezaee
شنبه 15 تیر 1392, 09:37 صبح
سلام . آقای شهرکی عزیز این کار رو نکنید . همان جوری هم که قبلا گفتید :

ضمناً این بحثها که هر کسی تا چه سنی باید به درس و این چیزها فکر کنه، یک مسئله شخصی و خانوادگیه و به کسی ارتباطی نداره ولی وقتی ایشون شغل برنامه نویسی رو برای آینده خودشون از الآن انتخاب کردن، دیگه درس و... بهانه قابل قبولی برای شرکت نکردن در نشستها نیست چون اگه درس در اولویته، پس ایشون توی تالار برنامه نویس هم نباید حضور داشته باشن و به همون درسهای مدرسه و دانشگاه برسن کافیه. البته منظورم این نیست که ایشون بهانه میارن چون شرایط خانوادگیشون رو درک میکنم ولی بهرحال، نتیجه این طرز تفکر که افراد تا سن خاصی فقط باید دروس آکادمیک رو بخونن، همین اوضاع الآن برنامه نویسی ما میشه که طرف وقتی دانشگاهش تمام میشه، یکهو میفته توی بازار و نه تجربه داره و نه تخصص (به لطف آموزشهای آکادمیک فوق العاده ما در ایران) و هم به خودش توی کار آسیب میزنه و اونجور که باید از این حرفه کسب درآمد نمیکنه و هم بازار تخصصی این حرفه رو خراب میکنه.

هر کس واقعا دلش برای برنامه نویس و برنامه نویسی می سوزه ، نشست در هر صورت و هر کجا که برگزار بشه، با تحمل کلی رنج و سختی خودشو میرسونه. خود بنده الان دارم در دانشگاه می بینم، الان بنده مهندسی کامپیوتر - نرم افزار می خونم ولی حاضر هستم قسم بخورم که فقط و فقط نهایتا 20 تا 30 واحد از 142 واحدی که تو دانشگاه پاس می کنیم مربوط به برنامه نویسی هستش. البته بنده قبل از دانشگاه علاقه شدید به برنامه نویسی داشتم و قبل از دانشگاه شروع به یادگیری آن کردم.
درمورد نشست قبلی هم بگم متاسفانه بنده متوجه نشدم و نتونستم شرکت کنم.

با این کار که فقط افراد خبره وارد بشن و ..... افراد ضعیفی مثل من ضرر می کنند.

خواهش می کنم این کار رو نکنید.

MMSHFE
شنبه 15 تیر 1392, 10:26 صبح
من که نگفتم نهاد از کسی حمایت نکنه. میگم کسانی که میخوان توی نشستها حضور فعال داشته باشن و از الآن پیگیری راه اندازی نهاد باشن، اعلام حضور کنن تا بعنوان هیأت مؤسس ثبت بشن و یکسری امتیازات ویژه بگذاریم و بقیه اعضای نهاد هم منتظر راه اندازیش بمونن تا بعداً به این جمع ملحق بشن ولی قطعاً امتیازات کمتری خواهند داشت. برای مثال ممکنه دوره های خاصی برای هیأت مؤسس و مدیره رایگان باشه ولی برای اعضا با تخفیف و برای عموم با قیمت اصلی برگزار بشه.

h.rezaee
شنبه 15 تیر 1392, 11:00 صبح
من که نگفتم نهاد از کسی حمایت نکنه. میگم کسانی که میخوان توی نشستها حضور فعال داشته باشن و از الآن پیگیری راه اندازی نهاد باشن، اعلام حضور کنن تا بعنوان هیأت مؤسس ثبت بشن و یکسری امتیازات ویژه بگذاریم و بقیه اعضای نهاد هم منتظر راه اندازیش بمونن تا بعداً به این جمع ملحق بشن ولی قطعاً امتیازات کمتری خواهند داشت. برای مثال ممکنه دوره های خاصی برای هیأت مؤسس و مدیره رایگان باشه ولی برای اعضا با تخفیف و برای عموم با قیمت اصلی برگزار بشه.

بنده در هر صورت و در هر کجا که باشد هستم.

برای 19و20 هم از آقا مهرداد عزیز و همچنین شما می خواهم که اوکی نهایی رو بدین تا بنده از الان بلیط رو رزرو کنم.

Jarvis
شنبه 15 تیر 1392, 11:01 صبح
استاد شهرکی بنده رو میشناسن دیگه ... مهرداد هم که مث برادر بزرگتر منه ... بقیه هم کم و بیش اینجا من رو میشناسن ...
من تمایل دارم که جزء هیئت موسس باشم ... ولی مشکل کارت پایان خدمت این اجازه رو بهم نمیده :ناراحت: اگه میشد بدون کارت پایان خدمت بتونم جزء هیئت موسس باشم .. خوب میشد ... همه ی حرفای استاد شهرکی رو هم قبول میکردم...

h.rezaee
شنبه 15 تیر 1392, 11:08 صبح
خوب بنده هم کارت پایان خدمت ندارم یعنی نمیشه؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

A.ardalan far
شنبه 15 تیر 1392, 16:14 عصر

ببینید من گفتم که در مردمی ترین گروه ها باید محدودیت ها و مدیریت هم اعمال بشه من تجربه شو در یک نهاد لینوکسی مردمی یک استان را دارم . واقعا به مشکل میخوره این گروه در اینده .
کل این تایپیک شده. فقط اقا خوبه. اقا فلان جا مسافت ..........
به نظر من یک هیت موسس رو تشکیل بدیم میتونه هیت موسس ۱۰۰ تا عضو داشته باشه اصلا مهم نیست چون عملا مدیریت خاصی نداره و بیشتر جنبه تشریفاتی داره
و بعد هیت مدیره رو تشکیل بدیم(اسنادی مثل قوانین گروه. لول بندی اعضا.و برگزاری جلسات ) .و این هیت مدیره یک اساس نامه و یک چارت کاری .و اهداف بلند مدت و کوتاه مدت رو مشخص کنه و بگه اقا ما ۳ ماه دیگه کجا هستیم یک سال دیگه کجا و مشخص کنه اهداف اصلی چیه (ریز بشه) و بعد منتشر کنه و هرکی طبق این اسناد اوکی بود یا علی.
در مورد این هیت مدیره هم هرکی ریزشش کم تر خوب میره گروهش .
به نظرم این گروه واقعا هدف نداره . البته ببخشید .واقعا مشخص نیست .فقط کلی گفتین اقا فلان کار میکنیمو... خیلی بی برنامه هست. اگر روزی این گروه به درامد زایی رسید مشکلات ۱۰۰ برابر میشه
الان همه اوکی هستینمو میگیم اقا خوبه دوستیم . اما پول بیاد وسط یه جور دیگه میشه.
بعد که گروه هیت مدیره پیدا کرد اون وقت جلسه برگزار شه به نظرم خیلی بهتره

نظرم کسی خاص نبود همه دوستان محترم هستند

colors
شنبه 15 تیر 1392, 17:07 عصر
یکی از همکارامون توی شرکت که اتفاقاً توی جلسه اول نهاد هم شرکت داشت، حرف خوبی میزد. میگفت توی جلسات نهاد، اعضای معمولی رو دعوت نکنید. البته اگه کسی خودش اومد، عیب نداره اما فقط بیاد بشینه گوش کنه و اگه لازم شد، نظرش رو بپرسین. بجای این کار، چهارتا کارشناس و خبره توی بحث راه اندازی شرکتها و نهادهای داخلی دعوت کنید بیان و خودتون تحت عنوان هیأت مدیره یا هیأت مؤسس، جلسات رو پیگیری کنید.

سلام

جناب شهرکی در حسن نیت شما هیچ شکی نیست و تلاش های شما, جناب مهرداد و ... بر هیچ کس پوشیده نیست. ولی اگر قرار باشه که چند نفر نخبه و کارشناس بیان که میشه تشکیل یه شرکت که این روزها خیلی مرسومه.

روز اول ذکر شد که هدف نهاد کمک به دوستان جوان و کم درآمده و همچنان هم هدف اصلیمون همینه, حرف شما کاملا درسته که میفرمایین من یا کسی دیگه ای نیاز به این نهاد نداریم, بنده هم نیازی ندارم ولی مطمئنا این نهاد در صورتی که تشکیل و شروع به فعالیت کنه قطعا در بلند مدت سود مالی و مادی فراوانی به همراه داره ولی متاسفانه نمیدونم چرا ما کمی تعلل میکنیم و به فکر این نهاد نیستیم.

لطفا اگه امکان داره تاپیک جدید راه اندازی و قفل بشه و هر هدف, استراتژی, چشم انداز, نظرسنجی, درخواست و ... ای که لازمه رو فقط درش قرار بدین تا همه گی کمی بیشتر با نهاد آشنا بشن. یعنی در کل یه بازنویسی انجام بشه و اگه نیاز به تشکیل هیئت موسس و ... مشخص بشه, همگی در سریعترین زمان انجام بشه. حتی اگه بشه یه گروه از افراد که تجربه و توانایی بالاتری نسبت به دوستان دیگه دارن یه گروه اجرایی برنامه ریزی تشکیل بدیم که زمان و مکان های دقیق نشست ها و ... رو به صورت داخلی مشخص و اگه کسی تونست میاد اگه نتونست که سری بعد یا ..., بلاخره شماهم که بیکار نیستین هر روز یه نظرسنجی بزارین و ... .

diaoko89
شنبه 15 تیر 1392, 23:56 عصر
با سلام

استاد شهرکی و جناب حسین زاده، اگر میبینید کسانی مثل بنده در بحث ها شرکت نمیکنن فکر نکنید که اصلا پیگیر تشکیل این نهاد نیستیم،بنده خودم هروقت پای سیستم میشینم حتما یه سری به این تاپیک میزنم تا ببینم اوضاع از چه قراره و تکلیف نظر سنجی ها چی شده،اما متاسفانه بسیاری از دوستان(نه همه) فقط اسپم مینویسن و هیچ حرف جدیدی نیست که آدم بخواد راجع بهش بحث کنه،همچنین بحث هایی هم که شما(استاد شهرکی و جناب حسین زاده) انجام میدید اکثرا کامل هستند و جای بحثی براشون نمیمونه و به نظرم به جای اینکه پست بدیم و مثلا بنویسیم: "بله استاد شهرکی منم موافقم با حرف شما" با تشکر کردن این رو بگیم
در نتیجه ازتون خواهش میکنم که دلسرد نشید از این کار چون ما کلی امیدوار شدیم به ادامه راه برنامه نویسی،شاید باورتون نشه ولی خود بنده تا 2،3 ماه قبل نا امید شده بودم از راهی که داشتم میرفتم و کلا میخواستم برنامه نویسی رو بگذارم کنار و برم سراغ شغل دیگه ای ولی با دیدن یک سری مسائل که یکی از مهمترین اونا همین تشکیل نهاد بود از تصمیمم منصرف شدم و دارم راه رو با امیدواری ادامه میدم ولی اگه این نهاد تشکیلش منتفی بشه واقعا احتمالش هست که ناامیدی بازم به سراغ من و امثال من بیاد ومسیر زندگیمون عوض بشه

بازم از زحمتای بی دریغ شما متشکرم و امیدوارم گوشه ای از اونا رو حداقل با حضور پررنگ در نهاد،جواب بدیم
با تشکر

rezaonline.net
یک شنبه 16 تیر 1392, 00:12 صبح
نه من نگفتم نشست 2 روزه. گفتم اگه بخوایم 2 روزه بگذاریمش، زمان کافی داریم و روز دوم هم تعطیله. اگر هم تصمیم جمع به همون یکروز بود، همون روز اول جمع و جورش میکنیم. اما اگه تصمیم گرفته شد که دو روزه باشه، اونوقت آقا مهرداد لطف میکنن و آدرس یا سایت رزرو چند هتل و مهمانپذیر و... رو در اختیارمون میگذارن.
خونه ویلایی میگیریم :)
هم ارزونه هم فاله هم تماشا .

amin7x
یک شنبه 16 تیر 1392, 03:34 صبح
خونه ویلایی میگیریم :)
هم ارزونه هم فاله هم تماشا .

مخصوصا اگه همه با هم بشیم که دیگه مفته.
من با نظر رضا موفقم.
اگر هم گیر نیومد ، آپارتمان که زیاده.

$ M 3 H R D A D $
یک شنبه 16 تیر 1392, 05:11 صبح
اینجا ویلا زیاد هست من خودم آشنا دارم زیاد
تاریخ مشخص بشه و تعداد هماهنگ بشه میتونیم یک ویلا خوب بگیریم همه بریم توش تا خود صبح کار کنیم حالا این کار یا رقص یا کد نویسی :دی

MMSHFE
یک شنبه 16 تیر 1392, 16:25 عصر
اطلاعیه نشست شماره 2
دوستان عزیز، نشست شماره 2 نهاد با اطلاعات زیر برگزار خواهد شد:
1- زمان: 18 و 19 مرداد 1392
2- مکان: بابل
3- مدت نشست: 1 یا 2 روز (روز دوم اختیاری)
4- هزینه شرکت در نشست: 1 روزه 25 هزار تومان - 2 روزه 50 هزار تومان
شماره حسابها برای واریز وجه و شماره پیامک نهاد توی پست اول این تاپیک مشخص شده.
کسانی که قصد شرکت کردن دارن، اطلاعات پرداخت رو به شماره پیامک مشخص شده، با ساختاری که تعریف شده ارسال کنن.
برنامه این نشست: تقسیم کار بین اعضا و انجام کارهای قطعی راه اندازی نهاد - 2 کارگاه آموزشی پروژه آموزشی (فروشگاه آنلاین) و اصول برنامه نویسی شئ گرا (روز دوم نشست)

amin7x
یک شنبه 16 تیر 1392, 16:53 عصر
روز دوم چه بخوایم ، چه نخوایم برگذار میشه یا حتما باید تکمیل ظرفیت بشه؟

Veteran
یک شنبه 16 تیر 1392, 17:10 عصر
اعضا نهاد الان دقیقا چه کسانی هستند ؟ کسانی که در نشست اول حضور داشتن ؟

MMSHFE
یک شنبه 16 تیر 1392, 20:38 عصر
روز دوم چه بخوایم ، چه نخوایم برگذار میشه یا حتما باید تکمیل ظرفیت بشه؟
روز دوم به احتمال زیاد برگزار میشه. حالا کسانی که تمایل ندارن یا مشکل دارن و باید زودتر برگردن، میتونن شرکت نکنن.

اعضا نهاد الان دقیقا چه کسانی هستند ؟ کسانی که در نشست اول حضور داشتن ؟
تمام کسانی که اسمشون توی سامانه پیامک نهاد ثبت شده، اعضای نهاد هستن.

MMSHFE
یک شنبه 16 تیر 1392, 21:29 عصر
نفر اول که ثبت نام کردن، کاربر diaoko89 برای دو روز نشست بودن. امیدوارم ایندفعه بقیه دوستان زودتر از نشست اول اقدام کنن.

Veteran
یک شنبه 16 تیر 1392, 21:48 عصر
من چندبار پیامک فرستادم.اما پیامی چیزی مبنی بر موفقیت امیز بودن ثبت نام به دستم نرسید

یک شنبه 16 تیر 1392, 23:30 عصر
جناب شهركي ببخشيد دو سوال:
چطور بفهميم پيامهامون تو سامانه پيامكي ثبت شده يعني ميخوام بگم اگه دوستان هم موافق اند نام كاربري كساني كه تو نظر سنجي ها شركت كردن رو اعلام كنيد تا مطمئن بشيم پيامها رو درست ارسال كرديم و خواهيم كرد.
و سوال دوم وقتي پول رو واريز كرديم ساختار پيام ارسالي بايد چطوري باشه اين درسته:
[:NAHAD] سپس :USERNAME (شناسه کاربری شما در سایت برنامه نویس) سپس NAME (اسم واقعی) سپس شناسه پرداخت (کد پیگیری)، شماره کارت مبدأ، مبلغ پرداخت، تاریخ و ساعت و شماره کارت یا بانک مقصد که مبلغ رو بهش انتقال دادین رو به شماره پیامک نهاد، ارسال کنید.
يا فرقي نداره چطوري باشه.

MMSHFE
دوشنبه 17 تیر 1392, 05:49 صبح
برای پیامک ثبت نام، چون باید دستی چک بشه ببینیم پول واریز شده یا نه، ساختار خاصی نداره و فقط همه اطلاعات خواسته شده، باید توی پیامک باشه. اما درمورد ثبت نام توی سامانه پیامک نهاد، ساختارش توی پست اول این تاپیک نوشته شده. تا الآن 57 نفر ثبت نام کردن. همین که Delivery براتون بیاد، کافیه و قطعاً سیستم شما رو ثبت میکنه. فعلاً پاسخی برای ثبت نام نمیاد چون این پاسخها هزینه داره و مجبورم از جیبم بگذارم!

Veteran
دوشنبه 17 تیر 1392, 11:33 صبح
میخوام هزینه رو واریز کنم اما .
عدم صدور مجوز انجام تراکنش از بانک صادر کننده کارت مقصد
علت چیه ؟!

MMSHFE
دوشنبه 17 تیر 1392, 11:38 صبح
به کدوم حساب واریز میکنید؟ فعلاً اگه ممکنه به ملی یا انصار انتقال بدین. ضمناً از نشست قبلی مبلغ 25 هزار تومان مونده بوده (چون نتونستین شرکت کنید) که باید به شما برگردونده بشه. اگه برای یکروز میخواین شرکت کنید، هزینه نمیخواد ولی اگه برای دو روز میخواین تشریف بیارین، فقط 25 هزار تومان باقیمانده رو بفرستین.

Veteran
دوشنبه 17 تیر 1392, 11:45 صبح
والا هرکار میکنم نمیشه !
اگر امکان داره شماره حساب داره بدین

MMSHFE
دوشنبه 17 تیر 1392, 12:00 عصر
شماره حساب ملت رو راستش نمیدونم ولی اون دو تای دیگه رو توی پست اول نوشتم.

Veteran
دوشنبه 17 تیر 1392, 12:58 عصر
میشه از قسمت پرداخت انلاین سایتتون استفاده کنیم ؟

MMSHFE
دوشنبه 17 تیر 1392, 13:06 عصر
میتونید از قسمت حمایت از nCIS استفاده کنید. اما اگه بانکی باشه خیلی بهتره.

Veteran
دوشنبه 17 تیر 1392, 13:09 عصر
والا هرکار میکنم نمیشه !
کارتم(تجارت) مثل اینکه مشکل داره ! الان فقط ی کارت ملت دارم که میتونم خرید انجام بدم.اینترنت بانکش غیر فعاله
اگر صلاح میدونید که بانکی باشه بهتره پس من فردا واریز میکنم.باید برم بانک ببینم اوضاع چجوریه !

Jarvis
دوشنبه 17 تیر 1392, 13:42 عصر
استاد شهرکی .. برای واریز تا کی وقت داریم ؟
چون من و رفیقم میخوایم بیایم ولی الان پول نداریم ... آخرای ماه رمضون ( قبل از نشست ) پول دستمون میاد ... میشه اون موقع واریز کنیم ؟

MMSHFE
دوشنبه 17 تیر 1392, 13:44 عصر
تا یک هفته قبل از نشست فرصت هست.

shpegah
سه شنبه 18 تیر 1392, 01:50 صبح
باسلام خدمت دوستان
جناب آقای حسین زاده پیشنهاد خوبی مبنی برتهیه سیستم فروش ومشتریان دادند که البته نمیدونم برای ارایه نمونه کار برای هر فرد است یا قراره برای محک اعضا برای اجرای یک کار گروهی صورت بگیره در هر صورت به نظر من رسید که اگر فراره یک کار گروهی انجام بشه بهتره قبلش یک روش اجرایی ارائه بشه البته باکسب اجازه از اساتید بنده جسارت کرده نظرات خودم را بیان میکنم خواهشمند است اصلاح وتکمیل نمایید
ابتدا به نظر میرسد نیاز به تعریف یکسری استاندارد ها داریم که به روش زیر میتواند بدست آید
_تهیه ابزار (کلاسها وآبجکت های مورد نیاز) که پس از تایید کارشناسان گروه باجمع آوری نظرات آرا اعضا صورت میگیرد (در ادامه گروه کارشناسان را تعریف خواهم کرد) که بایک کد چهار قسمتی کدگذاری میشود وبه نام فرد یا افراد تهیه کننده ثبت میشود ودر آینده میتواند ورژن بخوردونام فرد تکمیل کننده نیز ذر سند درج میگردد

_انتخاب ابزار یعنی از ابزار های آماده استفاده کنیم باذکر منبع که اعضا میتوانند تکمیلش کرده پس از تایید کارشناسان جزء ابزار استاندارد قرار گیرد

اعضا موظفند فقط وفقط از ابزار استاندارد نهاد استفاده کنند

ابزار فوق در دسترس تمام اعضا قرار میگیرد ودر صورت لزوم راهنما وآموزش استفاده از آنها داده میشود

پس تابه حال یک شاخه برای ابزار وشناسنامه هر کدام داریم

یک شاخه هم برای ارائه طراحی انواع سایتهای مختلف نیاز داریم که افراد طراح طرحهای پیشنهادی خود را باشناسنامه هر طرح آنجاقرار میدهند که آنها هم باید به تایید کارشناسان مربوطه برسد

وظیفه اصلی اعضاباید ارتقائ جمع باشد وازخود محوری بپرهیزند پروژه ای که استاندارد ها رعایت نشود بهیچ وجه تحویل مشتری نگردد این باید یک اصل باشد وگرنه کار گروهی نتیجه نمیدهد

جدول امتیازات برای افراد تشکیل شود که امتیازها براساس ساغات کار -نوع کار - تخصص و... میتواند باشد که باید اتومات صورت گیرد تاحقی تضیع نگردد

بحث بعدی تعریف گروههاست اعضا خودشان اعلام میکنند که تبحر شان بیشتر در چه زمینه ای است که البته باید به تایید کارشناسان نیز برسد

هر فرد میتواند عضو چند یا همه گروهها باشد ولی با اولویتهای متفاوت لازم به ذکر است که بهتر است همه افراد به همه گروهها سری بزنند ونظرات خود را مطرح نمایند

در سه سطح دسترسی :مجری - ناظر - استفاده کننده

گروههاوکارشناسانی که من به نظرم رسید به قرار زیر است

-گروه تقسیم کار بین افراد

_تهیه کنندگان ابزارها وآبجکتهای موردنیاز

_جویندگان ابزار از اینترنت ویا ....

_طراح ها

_گروه انتخاب کننده طرح براساس سفارش مشتری وچینش آبجکتهای استاندارد ودر واقع پیاده ساز پروژه مشتری

_گروههای تحقیق برای ارائه کارهای جدید باکیفیت مطلوبتر وسرچ از منابع داخلی وخارجی

_ تحلیلگر برای تحلیل درخواست مشتری وارائه طرح

_گروه تهیه کننده ماژولهای محاسباتی وپردازشی برای افرادی که قدرت ارائه الگوریتمهای بهینه را دارند

_بازاریاب

_گروه تعیین وبررسی استاندارد ها

_گروه تست پروژه

_گروه هماهنگ کننده گروهها وبررسی نقاط قوت وضعف افراد -پروژه ودر راس همه نهاد

_گروه آموزش ابزار وتهیه مستندات وراهنماوفیلم و..

_گروه ارائه مسائل حقوقی رفاهی تفریحی بیمه و.... اعضا باتوجه به جدول امتیازات

(حتما باخودتون میگید قرار نیست که کشور اداره کنیم یک دفعه بیاید وزارت خونه تشکیل بدیم خوب این نظر من بود تازه میخواستم بگم یک نیروانتظامی هم بزاریم برای رسیدگی به تخلفات خداروچی دیدید اگر توکل کنیم میتونیم بهشت وجهنمم برای نهادمون تعریف کنیم)

برای ابزار هم من یک لیست تهیه کردم وکدینگ رواینطوری تعریف کردم دورقم برای شماره ابزار دو رقم برای نوع های مختلف شش رقم برای ورژن که همان تاریخ تهیه است
مثلا برای منو داریم 0A 01 920417 یعنی منوی ساده افقی که در 92/04/17ثبت شده در کنار هر ابزار یک ابزار دیگر باهمان کد ولی اولش DB داشته باشد برای دیتایی که میخواهد وصل شود به ابزار برای رعایت mvc سند مجزایی نیز طبیعتا خواهد داشت

انواع ابزار:
منوها
فرم دریافت اطلاعات
فرم نمایش اطلاعات
فرم گزارش
فریم نمودار
فریم فلوچارت
فریم نمایش تصاویر بامتن وبدون متن
فرم هشدار
فریم درخت محصول
فریم آمار بازدید کنندگان
فریم لینکها
نحوه نمایش اخبار
فریمهای تبلیغاتی
فریم کاربری (ورود وثبت)
نمایش تاریخ وساعت امروز
فریم نظرخواهی
ابجکت درج نظرات
دریافت وارسال فایل
دریافت وارسال ایمیل واس ام اس
نمایش ویدیویی ها وصداها
رکورد صدا وتصویر
نحوه پرینت وارسال به اکسل ورد پی دی اف
دریافت اکسل ورد پیدی اف ونمایش فرم گزارش
اکانت وسطح دسترسی
جستجوهای مختلف
گزارشات زنجیره ای
نمایش تقویم سالیانه ودرج ریماندر
پکیج تالار
پکیج فروشگاه
و.....

وآبجکتهای فرم ورود اطلاعات شامل:

تکست باکس ساده
تکست باکس شماره تلفن
تکس باکس موبایل
تکست باکس کارت ملی
تکست باکس ایمیل
تکس باکس سایت
تاریخ
مبلغ
اعداد
اعداد محاسباتی همراه با ماشین حساب
لیست
تصویر
فایل
چک باکس
راهنما
ممو
گریدوساب گرید

hessam2003
سه شنبه 18 تیر 1392, 03:09 صبح
سلام.
به نظر من اگه بخوان همه یک اسمی بگن تعداد اسامی خیلی زیاد میشه و انتخاب هم سختتر.
چند نفر به نمایندگی اسمی را انتخاب کنن بهتره.

MMSHFE
سه شنبه 18 تیر 1392, 08:59 صبح
بهتر نیست این صحبتها توی نشست انجام بشه؟

shpegah
سه شنبه 18 تیر 1392, 09:07 صبح
بهتر نیست این صحبتها توی نشست انجام بشه؟
هرطور شما صلاح بدونید ولی فکر کنم وقت کم بیارید در ضمن تا زمان نشست خیلی مونده علاوه برهمه اینها منظورتان اینه که هرکس نمیتونه بیاد نشست از نهاد حذف میشه ؟
پس متاسفم چون منم نمیتونم بیام

MMSHFE
سه شنبه 18 تیر 1392, 09:28 صبح
نه کسی از نهاد حذف نمیشه ولی اینجور صحبتها نیاز به همفکری و توضیحاتی داره که قاعدتاً توی فاروم نمیشه اونطور که باید، بیان کرد. بخاطر همین میگم بهتره توی نشست مطرح بشه و بتونیم به سرعت درموردش بحث و نتیجه گیری کنیم. الآن حقیقتاً خود من شخصاً منظور کلی شما رو از پستی که گذاشتین متوجه نشدم. این مسئله هم یکی از خاصیتهای ناگزیر فارومها و محیطهای مبتنی بر متن هست.

$ M 3 H R D A D $
سه شنبه 18 تیر 1392, 10:26 صبح
سلام
من برای همکاری برای اجرای یک پروژه CRM به دوستان که تو سایت پشتیبانی من عضو شدند درخواست همکاری دادم
و تصمیمی نگرفتم هنوز برای شروع
اما لازم دونستم که پیشنهاد بدم تا هماهنگی و تکونی انحام بشه
و گفتم با من درمیان بزارند و ایده ها و رزومه ها و تخصص ها و نظرتاشونو به من بگن
منتها انتظار نداشتم اینجا بیاید اعلام کنید و نا هماهنگ خودتون بیاین بگین
در هر صورت این نهاد رو برنامه هایی سرمایه میزاره که تولیدات اون با ارزش باشه
من تو هنم برای شروع همکاری پروژه مثل CRM بود
که اگه اینحجا خودم نگفتم و به 60 نفر از دوستان که تو سایتم عضو شدند درخواست دادم چون این نهاد هنوز کارشو شروع نکرده و خیلی ها هنوز اموزش ندیدند و تاپیک منحرف میشد

shpegah
سه شنبه 18 تیر 1392, 11:17 صبح
ببخشید من قصد ناهماهنگی نداشتم فقط چون اونجا نظرات بقیه دیده نمیشد خواستم نظر بقیه رو هم بدونم در هر صورت بازم ببخشید

CsharpNevisi
چهارشنبه 19 تیر 1392, 18:50 عصر
بچه ها اینجا چه خبره ..... منم در جریان بزارید ... !!!!!

Dead Space
پنج شنبه 20 تیر 1392, 20:39 عصر
سلام
دوستان این هزینه 25 تومان بابت جلسه هستش یا بابت اسکان ؟

Jarvis
پنج شنبه 20 تیر 1392, 20:56 عصر
سلام
دوستان این هزینه 25 تومان بابت جلسه هستش یا بابت اسکان ؟
هزینه ی پذیرائی و محل نشست هستش ... اسکان با خودتونه ...

MMSHFE
شنبه 22 تیر 1392, 09:36 صبح
بچه ها اینجا چه خبره ..... منم در جریان بزارید ... !!!!!
پست اول تاپیک رو به دقت مطالعه کنید، در جریان قرار خواهید گرفت. موفق باشید.

MMSHFE
دوشنبه 24 تیر 1392, 08:42 صبح
جالبه، این دفعه کلاً تا حالا 2 نفر ثبت نام کردن. یکبار دیگه تاریخ و مکان نشست رو میگم، لطفاً افراد علاقمند به شرکت در نشست دوم نهاد، طبق اطلاعات موجود در پست اول این تاپیک، ثبت نام کنن.
زمان: 18 و 19 مردادماه 1392
مکان: بابل

دوشنبه 24 تیر 1392, 10:11 صبح
خب به نظر من همه دقيقه ي 90دي اند و ميخوان همون دقيقه ي 90 ثبت نام كنن شما دلسرد نشيد.

Dead Space
سه شنبه 25 تیر 1392, 19:48 عصر
من ثبت نام کردم برای ۲ روز نشست
امیدوارم بقیه دوستان هم حضور پیدا کنن.

MMSHFE
چهارشنبه 26 تیر 1392, 07:36 صبح
تا الآن شدیم 3 نفر ثبت نام کننده که با احتساب خودم و آقا مهرداد، میشیم 5 نفر.

dousti_design
چهارشنبه 26 تیر 1392, 16:06 عصر
تا الآن شدیم 3 نفر ثبت نام کننده که با احتساب خودم و آقا مهرداد، میشیم 5 نفر.

من هم 99% میام فقط گذاشتم یکم برنامه هام مشخص تر بشه

alaveh
چهارشنبه 26 تیر 1392, 16:42 عصر
خیلی عالیه
ولی یه مشکلی هست
این خیلی سطحی نگریه که محدود شدین به یک زبان خاص
الان اینکه یه عده PHPکار دور هم جمع بشن میشه نهاد حمایت از برنامه نویسان؟؟؟
اصلا حتی برای گام اول هم نباید همچین چیزی مطرح میشد . در واقع اصلا نباید این موضوع عنوان میشد . وقتی نهادی با این دیدگاه بیاد جلو قطعا تا مدتهای بسیار زیادی همین دیدگاه در تار و پودش دیده خواهد شد .
نمیگم بده ولی بی شک شما نهاد حمایت از برنامه نویسان نیستید . شما دارید نهاد حمایت از PHP کاران رو تشکیل میدید که خوب کار بزرگ و پسندیده ایه و امیدوارم موفق هم بشید .

MMSHFE
چهارشنبه 26 تیر 1392, 16:49 عصر
نه دوست عزیز، به هیچ عنوان سطحی نگری نداریم. شما هم اگه کل تاپیک رو از ابتدا تا حالا میخوندین و بحثهایی که قبلاً توی تاپیکهای قبلی شده (که لینکش توی پست اول این تاپیک هست) رو هم پیگیری میکردین، متوجه میشدین که دلیل اینکه شروع کار رو با PHP گذاشتیم بخاطر اینه که تخصص بیشتری در این زمینه داریم و اول میخوایم ببینیم برای همین اجتماع کوچک میتونیم کاری انجام بدیم یا نه و اگه موفق شدیم، اونوقت دامنه فعالیتمون رو گسترش بدیم. اگر هم نتونستیم، جمع بزرگی از برنامه نویسان رو دیگه ناامید نکنیم و تا وقتی راه مناسب رو پیدا نکردیم و به موفقیت در حدی که مدنظرمون هست نرسیدیم، توی همون اجتماع کوچک تلاش خودمون رو ادامه میدیم.

alaveh
چهارشنبه 26 تیر 1392, 21:13 عصر
نه دوست عزیز، به هیچ عنوان سطحی نگری نداریم. شما هم اگه کل تاپیک رو از ابتدا تا حالا میخوندین و بحثهایی که قبلاً توی تاپیکهای قبلی شده (که لینکش توی پست اول این تاپیک هست) رو هم پیگیری میکردین، متوجه میشدین که دلیل اینکه شروع کار رو با PHP گذاشتیم بخاطر اینه که تخصص بیشتری در این زمینه داریم و اول میخوایم ببینیم برای همین اجتماع کوچک میتونیم کاری انجام بدیم یا نه و اگه موفق شدیم، اونوقت دامنه فعالیتمون رو گسترش بدیم. اگر هم نتونستیم، جمع بزرگی از برنامه نویسان رو دیگه ناامید نکنیم و تا وقتی راه مناسب رو پیدا نکردیم و به موفقیت در حدی که مدنظرمون هست نرسیدیم، توی همون اجتماع کوچک تلاش خودمون رو ادامه میدیم.

عرضم همین بود که کار خوب و پسندیده ای هست ولی نام نهاد و فعالیتش همخونی نداره . منی که به فرض ویندوز اپلیکیشن کار میکنم از الان امیدی ندارم که شما 6 ماه دیگه بتونید نهادی به درد بخور برای من تشکیل بدی و من بتونم عضوش بشم چون شما حتی توی وب اپلیکیشن هم اعضا رو محدود کردین به PHP .

شاید بهتر بود که عضو گیری رو توی همه زبانها انجام میدادین و به فرض شروع کار رو با گروهی که بیشترین عضو رو گرفته و فعالتر بوده انجام میدادین . این نظره فقط و شما بی شک به انتقاد نیاز دارید نه تعریف و تمجید تا بتونید پیشرفت بیشتری داشته باشید وگرنه با دمت گرمو مخلصیم که آدم متوجه مشکلات و نقاط ضعفش نمیشه :)

به هر صورت امیدوارم بتونید موفقیتی کسب کنید .

SilverLearn
چهارشنبه 26 تیر 1392, 23:01 عصر
عرضم همین بود که کار خوب و پسندیده ای هست ولی نام نهاد و فعالیتش همخونی نداره . منی که به فرض ویندوز اپلیکیشن کار میکنم از الان امیدی ندارم که شما 6 ماه دیگه بتونید نهادی به درد بخور برای من تشکیل بدی و من بتونم عضوش بشم چون شما حتی توی وب اپلیکیشن هم اعضا رو محدود کردین به PHP .

شاید بهتر بود که عضو گیری رو توی همه زبانها انجام میدادین و به فرض شروع کار رو با گروهی که بیشترین عضو رو گرفته و فعالتر بوده انجام میدادین . این نظره فقط و شما بی شک به انتقاد نیاز دارید نه تعریف و تمجید تا بتونید پیشرفت بیشتری داشته باشید وگرنه با دمت گرمو مخلصیم که آدم متوجه مشکلات و نقاط ضعفش نمیشه :)

به هر صورت امیدوارم بتونید موفقیتی کسب کنید .

نه خیر عزیزم .... اصلا با شما دوست عزیز هم عقیده نمی تونم باشم ..
جناب اگر رشته تحصیلیتون نرم افزار بود (البته شاید باشه :افسرده:) یکی از بحث ها مهندسی نرم افزار هست که میگه هر پروژه ای رو که می خواین شروع کنین فاز به فاز جلو برید و اول از تمام زوایا اون رو مورد بررسی قرار بدین تازه بعد از اتمام هر فاز اون رو به صورت آزمایشی تحویل مشتری بدید تا ضعف ها و نقص ها و... شناسایی و رفع بشن.....
حالا ما هم می خوایم اول با php شروع کنیم و بعدا اون رو گسترش بدیم (اگر بخوایم یه دفعه همه زبان ها رو بیاریم وسط میشه نقل کار ساخت تونل فطار تو یکی از شهرهای ایران که بعد از اتمام کار و زدن ریل هاش فهمیدن لوکوموتیوی که قراره از این تونل بگذاره از نظر ارتفاع خیلی بزرگتر از تونل هست.... :قهقهه:)

alaveh
پنج شنبه 27 تیر 1392, 00:58 صبح
نه خیر عزیزم .... اصلا با شما دوست عزیز هم عقیده نمی تونم باشم ..
جناب اگر رشته تحصیلیتون نرم افزار بود (البته شاید باشه :افسرده:) یکی از بحث ها مهندسی نرم افزار هست که میگه هر پروژه ای رو که می خواین شروع کنین فاز به فاز جلو برید و اول از تمام زوایا اون رو مورد بررسی قرار بدین تازه بعد از اتمام هر فاز اون رو به صورت آزمایشی تحویل مشتری بدید تا ضعف ها و نقص ها و... شناسایی و رفع بشن.....
حالا ما هم می خوایم اول با php شروع کنیم و بعدا اون رو گسترش بدیم (اگر بخوایم یه دفعه همه زبان ها رو بیاریم وسط میشه نقل کار ساخت تونل فطار تو یکی از شهرهای ایران که بعد از اتمام کار و زدن ریل هاش فهمیدن لوکوموتیوی که قراره از این تونل بگذاره از نظر ارتفاع خیلی بزرگتر از تونل هست.... :قهقهه:)

:) اتفاقا ( که البته خیلی هم نمیتونه اتفاقی باشه چون معمولا یک مهندس برق کمتر پیش میاد بیاد برنامه نویسی ) من رشته دانشگاهیم مهندسی نرم افزاره . نشنیدم هم که نرم افزار نصفه تحویل مشتری بدیم . تا جایی که میدونم نرم افزار رو باید تیم نویسنده تست کنه و یوزرها هم ورژن بتا رو اختیاری تست کنند نه نصفه تحویل بشه و بعد اونا هی بگن خرابه ما هی درست کنیم باز اونا بگن خرابه .... اینجوری که میشه دفعه آخرشون که پروژه میدن به اون شرکت .
چیزی هم که من میگم اصلا اشتباه نیست .
شاید بهتر بود که عضو گیری رو توی همه زبانها انجام میدادین و به فرض شروع کار رو با گروهی که بیشترین عضو رو گرفته و فعالتر بوده انجام میدادین .
اتفاقا خیلی هم کار خوبیه . میشه بررسی بشه . توی بحث تولید نرم افزار هم هیچ جا نگفتن که شما فقط 4 روز آیندت رو ببین و بعد اونو که تولید کردی برو سراغ قسمت بعدی . اتفاقا توی مهندسی نرم افزار میخونیم که این کار اشتباهه :) خاطرتون باشه طراحی با رشنال رز تا پایان پروژه و داکیومنتاشو از این صحبتا . هیچ وقت دیدمون به پروژه اینطور که شما فرمودین نبود چون باعث میشد از وسط پروژه به بعد به مشکل بر بخوریم ( البته در پروژه های بزرگ نه 10 تا فرم و 10 هزار خط )
در مورد اون قطاره هم خوب دقیقا میشه مصاق صحبت شما که روز اول برای روز آخر برنامه نداشته باشی وگرنه که روز اول میری سایز واگن رو نگاه میکنی تونل رو بلندتر میگیری دیگه دوست عزیزم :D
به هر صورت بحث داره منحرف میشه و من از همه عذر میخوام . قصدم این صحبتا نبود و دیگه هم پست نمیزنم توی این تاپیک مگر اینکه نظر به درد بخوری داشته باشم ( از نظر خودم البته )

SilverLearn
شنبه 29 تیر 1392, 14:21 عصر
اصلا کسی نگفت نرم افزار نصفه :) دست مشتری بدین ....(شاید توی جمله بندیم این اشتباه رو کردم وگرنه شما اینجوری متوجه نمی شدین)
نسخه بتا هم به همین دلیل دست مشتری میدن که نقاط ضعفش شناسایی بشه و در ادامه رفع بشه ....

در هر صورت این تاپیک برای همین زده شده که از نظرات همه استفاده بشه ...

و :

شاید بهتر بود که عضو گیری رو توی همه زبانها انجام میدادین و به فرض شروع کار رو با گروهی که بیشترین عضو رو گرفته و فعالتر بوده انجام میدادین .

مهندس شهرکی هم توی یکی از جواب ها گفتن که چون ما تجربه بیشتری در این زمینه (پی اچ پی )داریم از این زبان برنامه نویسی شروع می کنیم ....

MMSHFE
دوشنبه 31 تیر 1392, 13:03 عصر
دوستان انگار بقیه نمیخوان شرکت کنن. ماه رمضان هم داره تمام میشه ها! نصف ماه گذشت ها! یک هفته بیشتر وقت نمونده. دست بجنبونید.

lordofphp
جمعه 04 مرداد 1392, 09:52 صبح
سلام
بابله؟
من 98 درصد هستم!! (2 درصد موارد فورس ماژوره)(به عنوان نوجوانترین عضو نهاد:لبخندساده:)
فقط آقای شهرکی چیز خاصی لازمه بیاریم؟؟
هزینه ورودی داره نداره؟
مرسی

MMSHFE
جمعه 04 مرداد 1392, 12:42 عصر
پست اول رو مطالعه کنید. دو روز نشست برگزار میشه و هزینه هر روز 25 هزار تومانه. مورد خاص دیگری لازم نیست. فقط اگه کسی از دوستان، دوربین HD با قابلیت ضبط طولانی و احیاناً باتری زاپاس داره، با خودش بیاره خیلی خوب میشه. میخوام از کارگاه آموزشی فیلمبرداری کنیم و در پایان نشست، بین شرکت کنندگان توزیع بشه. فقط اگه دوربین روی مموری ذخیره کنه، کارمون خیلی راحتتر میشه.

Veteran
جمعه 04 مرداد 1392, 22:25 عصر
عکاسی رو که 100% میارم.ببینم اگر شد فیلم برداری هم میارم.(البته همین عکاسی هم فیلم برداری میکنن اما خب کیفیت زیاد خوبی ندارند)
مباحثی که قراره توی کارگاه اموزش داده بشه چه مواردی هستند ؟

MMSHFE
شنبه 05 مرداد 1392, 07:55 صبح
روز اول چون زمان کمتری داریم، تصمیم گرفتم شئ گرایی و اصولش رو آموزش بدم و روز دوم که زمان بیشتره، ساخت یک پروژه از ابتدا تا انتها هست که موضوع پروژه رو یک جامعه مجازی کوچک درنظر گرفتم که همه جنبه های مختلف یک سایت رو داخل خودش داره (کار با دیتابیس، مدیریت ورود و خروج کاربران، امنیت آپلود فایل، تغییر اندازه تصاویر و تولید پیشنمایش خودکار، استفاده از bootstrap بعنوان قالب سایت، ترکیب برنامه نویسی شئ گرا و رویه گرا، درج مطالب و نظرات مربوط به هر مطلب، سیستم لایک، گروههای کاربری، دوستی با سایر اعضا و...) منتها برای اینکه این آموزش برای همه مفید باشه، از MVC توی این پروژه استفاده نمیشه چون ممکنه برای تازه کارها کمی گیج کننده بشه. همون شئ گرایی رو هم که استفاده کردم بخاطر اینه که روز قبلش درموردش توضیح میدیم.

Jarvis
شنبه 05 مرداد 1392, 10:34 صبح
خب من هم فکر با وجود مشکلی که برام پیش اومده بود فکر نمیکردم بتونم پولش رو جور کنم .. ولی خدا رو شکر جور شد و ثبت نام کردم

منتظر بقیه هستیم

MMSHFE
شنبه 05 مرداد 1392, 10:43 صبح
کاربرانی که تا الآن ثبت نام کردن و اعلام کردن در نشست شرکت میکنن:
1- MMSHFE
2- sh.n.n786
3- $ M 3 H R D A D $
4- دیا اکو محمودی
5- Veteran
6- Dead Space
7- Mohammad Salehi

colors
شنبه 05 مرداد 1392, 10:49 صبح
سلام

از دوستان هرکی مایل به شرکت بود ولی به هر دلیل فعلا پولی تو دستو بال نداشت هزینه هاش با من( تا 2 نفر ). پ.خ بدید

راستی جناب شهرکی من فکر میکنم که بیشتر در مورد خود نهاد و مخلفاتش صحبت کنیم تا اینکه بخواین کارگاه آموزشی بزارین! درهرصورت برای آموزش میشه از همین تاپیکهای آموزشی استفاده کرد ولی خود نهاد تا مستقیما دورهم نباشیم و درموردش صحبت و جمع بندی نکنیم به جایی نمیرسیم.

MMSHFE
شنبه 05 مرداد 1392, 11:00 صبح
راستش رو بخواین، تصمیم هم بر همین موضوع بود اما به 2 دلیل تغییر رویه دادیم:
1- توی این مدت مشاهده و اثبات شد که متأسفانه خیلیها منتظر هستن نهاد برای اونها یه کاری انجام بده نه اینکه اونها برای نهاد کاری کنن. البته تا حدودی هم حق دارن چون خیلیها سن و تجربه کمی دارن و بخاطر همین کمی سن، محدودیتهایی هم ازطرف خانواده و... دارن. بعلاوه تعدادی از شرکت کنندگان هم خانم هستن و مشکلات خاص خودشون رو دارن و شاید نتونن پا به پای نهاد توی همه نشستها مشارکت کنن. بنابراین تصمیم گرفتیم توی این نشست، یکسری خط مشی کلی مشخص بشه و اعضای فعال و قطعی تعیین بشن و کار با اون اعضا به سرعت پیش بره و نهاد راه اندازی بشه و بعد، بقیه اعضای نهاد مشارکت خودشون رو شروع کنن که طبیعتاً در مرحله بعدی، امکان همکاری از دور هم امکان پذیره. بنابراین، مثل نشست قبل حرفهای زیادی قرار نیست گفته بشه و صحبتهایی مثل نحوه آشنایی با برنامه نویسی و خاطره و این موارد قرار نیست مطرح بشن. درنتیجه صحبتها خیلی طولانی نمیشه.
2- این کارگاههای آموزشی به نوعی هدیه به اعضایی هست که شرکت میکنن تا هم سطح کیفی دوره هایی که قراره توی نهاد برگزار بشه نسبتاً مشخص بشه و هم اینکه یکسری از مشکلات رایج بین برنامه نویسانی که قراره اعضای اصلی نهاد باشن، رفع بشه تا گردانندگان اصلی نهاد، دیگه مشکلات پیش پا افتاده نداشته باشن و از یک سطح مساوی بعنوان حداقل کیفیت در برنامه نویسی بهره مند باشن.

wallfa
شنبه 05 مرداد 1392, 12:28 عصر
نمیدونم کی همایش بعدیتونه ! و نمیدونم کجا !
ولی این میدونم اگر بخواهید پروژه ای بنویسید به همکاری هم ، اولین مورد فروش مهمه ! بازاریابی !

Veteran
شنبه 05 مرداد 1392, 12:34 عصر
منتها برای اینکه این آموزش برای همه مفید باشه، از MVC توی این پروژه استفاده نمیشه چون ممکنه برای تازه کارها کمی گیج کننده بشه. همون شئ گرایی رو هم که استفاده کردم بخاطر اینه که روز قبلش درموردش توضیح میدیم.
امکانش هست در این مورد (mvc بودن پروژه) یک نظر سنجی بزارین ؟
شاید دوستانی که ثبت نام میکنن با این مورد مشکلی نداشته باشن.

MMSHFE
شنبه 05 مرداد 1392, 14:26 عصر
راستش من خودم هم فعلاً موافق این هستم که MVC نباشه. نه بخاطر اینکه سخت میشه، بلکه به این خاطر که توی یک روز دیگه نمیشه کل پروژه رو توضیح داد. یکی از اهداف دیگه این کارگاه اینه که ببینید اگه طراحی و تجزیه و تحلیل درست باشه، توی یکروز هم میشه یک سایت خوب بالا آورد.

MMSHFE
شنبه 05 مرداد 1392, 15:59 عصر
بنا به پیشنهاد دوست خوبم کامروا (http://barnamenevis.org/member.php?131191-%DA%A9%D8%A7%D9%85%D8%B1%D9%88%D8%A7) تاپیک خبری «اطلاعیه های مربوط به نهاد حمایت از برنامه نویسان (http://barnamenevis.org/showthread.php?410984-%D8%A7%D8%B7%D9%84%D8%A7%D8%B9%DB%8C%D9%87-%D9%87%D8%A7%DB%8C-%D9%85%D8%B1%D8%A8%D9%88%D8%B7-%D8%A8%D9%87-%D9%86%D9%87%D8%A7%D8%AF-%D8%AD%D9%85%D8%A7%DB%8C%D8%AA-%D8%A7%D8%B2-%D8%A8%D8%B1%D9%86%D8%A7%D9%85%D9%87-%D9%86%D9%88%DB%8C%D8%B3%D8%A7%D9%86)» راه اندازی شد. از اعضای محترم نهاد تقاضا میکنم بطور مرتب به اون تاپیک سر بزنید و همچنان از این تاپیک برای بحث و تبادل نظر درباره نهاد و اهدافش استفاده کنید.

poriab
یک شنبه 06 مرداد 1392, 00:05 صبح
24 مرداد کنکور کارشناسی هست ! و متاسفانه نمی تونم شرکت کنم ( نشست اول رو شرکت کردم )
از نشست و کلاس های آموزشی فیلم تهیه می شه ؟!

MMSHFE
یک شنبه 06 مرداد 1392, 08:40 صبح
حیفه واقعاً. از 19 تا 24 فرصت کافی برای برگشتن دارین ها! توی این 2 روز هم که عملاً چیز خاصی نمیشه خوند.

Jarvis
یک شنبه 06 مرداد 1392, 11:15 صبح
بله .. آقای شهرکی راست میگن .. هر چی باشه ایشون با تجربه تر از بقیه هستن ... دوستان این نشست رو شرکت کنید و بعد از این نشست راحت به درستون برسید.

حیفه .. این نشست مهم تر از نشست اول هستش ... مسائل اصلی نهاد توی این نشست مطرح میشه...

parsboy
یک شنبه 06 مرداد 1392, 18:04 عصر
باسلام
استاد نمیشه یه نشست درتهران هم داشته باشیم ما هم دوست داریم شرکت کنیم
اما راه دوره متاسفانه! اگریه نشست درتهران هم داشته باشیم عالی میشه ممنون.

Veteran
یک شنبه 06 مرداد 1392, 18:51 عصر
از تهران تا بابل دوره ؟ :لبخند: پاشو بیا بابا
میدونی من از کجا میخوام بیام > خوزستان:لبخند: 14 ساعت راه هم باید تا تهران بیام از اونور دوباره باید 6 ساعت برم تا بابل:لبخند: البته این مسافت داداش کوچیکه مسافت مشهد تا خوزستانه که دوران دانشجویی میومدم(30 ساعت !!!)
پاس حالا خدارو شکر که که نزدیکی و پاشو بیا

Jarvis
یک شنبه 06 مرداد 1392, 21:05 عصر
دوستان مسئله ی اسکان رو هم مد نظر قرار بدید ... خودمون باید به فکرش باشیما ...

MMSHFE
یک شنبه 06 مرداد 1392, 21:23 عصر
اگه خدا بخواد نشست بعدی تهرانه. ولی فعلاً علی الحساب این نشست بابل رو تشریف بیارین.

ali.poorbazargan
دوشنبه 07 مرداد 1392, 03:28 صبح
عذر میخوام ولی بهتر نیست جلسات به صورت آنلاین انجام بشه تا هم هزینه ها تا حدودی کاهش پیدا کنه هم مشکل رفت و آمد نباشه و همه بتونن استفاده کنن ؟!
خداروشکر همه اینجا برنامه نویسن، یه بستر خوب واسه ایجاد جلسات طراحی بشه ( با همکاری همه ) خیلی از مشکلات حل میشه .
بنده از جلسه اصفهان مطلع نبودم ولی این جلسه بابل واقعا وقت گیر و پرهزینه تموم میشه، با توجه به بحث رفت و آمد و اسکان و هزینه جلسه و ... .

حق میدم به جناب شهرکی که واسه تعمین بخشی از هزینه های جلسه ناچار به دریافت این مبلغ هستند ولی با توجه به سابقه حضورم در همچین جلساتی فکر میکنم دریافت هزینه در ازای شرکت در یک جلسه با سیاست یک نهاد حمایتی ناسازگاره .
حق عضویت منطقیه ولی جلسات باید طوری سازماندهی بشه که هزینه ها کاهش پیدا کنه .

نظر شخصی بنده بود ...

MMSHFE
دوشنبه 07 مرداد 1392, 09:40 صبح
درمورد برگزاری جلسات آنلاین قبلاً زیاد صحبت شده و تا وقتی نهاد عملاً راه نیفته، اینجور جلسات بازدهی لازم رو نداره. بهرحال صحبتهای اساسی رو باید تا مدتی (حداقل تا وقتی که شناخت کلی از ادبیات صحبت هم پیدا کنیم)، حضوری برگزار کنیم وگرنه برگزاری نشستهای آنلاین نتیجه ای بجز اتلاف وقت و دست آخر هم نفهمیدن منظور واقعی گوینده نخواهد داشت.

MMSHFE
دوشنبه 07 مرداد 1392, 09:42 صبح
آمار ثبت نام کنندگان به 9 نفر رسید.

Jarvis
دوشنبه 07 مرداد 1392, 18:33 عصر
خب آره ولي ما از اينجا چطوري به فكر مكان تو بابل باشيم؟
مگر اين كه همه اونجا كه رسيديم با هم يه فكري بكنيم.
من با مهرداد صحبت کردم ... گفت باید یه تعدادی مشخص بشه تا یه فکری بکنیم ...
من نظرم اینه که هر کس میخواد اسکان رو با ما باشه اعلام کنه ببینیم چند نفریم ... تعداد که مشخص شد به مهرداد میگیم یه قیمت بگیره ...

SONITAJ
دوشنبه 07 مرداد 1392, 21:53 عصر
شرایط اسکان خانم ها چی؟ا:متفکر:

Jarvis
دوشنبه 07 مرداد 1392, 22:09 عصر
شرایط اسکان خانم ها چی؟ا:متفکر:
خانم ها هم همینطور .. باید تعدادشون مشخص بشه .. اینجا اعلام کنن .. تا بشه براشون یه فکری کرد.

Jarvis
دوشنبه 07 مرداد 1392, 23:30 عصر
اینکه شما می فرمایید کاملا درست و منطقی هست ولی یک مشکل حاشیه ای (نسبت به نهاد که اهدافش مهم تر وحیاتی تره) و بزرگ برای خانم ها وجود داره و البته توی ایران :هیچ کدام از مسافرخانه ها وهتلهای ایران به خانمهای مجرد اتاق نمی دهند مگر همراه پدر، یا همسر یا یک گروه کاری باشند.و این خیلی بده و حق شرکت توی چنین نشستهای مفید را از خانمها میگیره و خیلی از خانمها دوست دارند شرکت کنند ولی مسائلی این چنینی مانع می شود و نمی توانند شرکت کنند....:متفکر:
این میشه که 2باره فقط میشوند آقایان ......
من این موضوع را مطرح نکردم که از بحث نهاد و اهداف حیاتی اون توی این تاپیک فاصله بگیریم یا فاصله ایجاد کنم .نه ولی دلیل کم رنگ بودن حضور خانم ها یکی از دلایلش همین هست .من چندتا از دوستانمان را دعوت کردم تا بامن شرکت کنند و عضو نهاد بشوندتا من هم بتونم این دور توی نشست شرکت کنم و باهم باشیم ولی همه همین پاسخ را به من دادند .ما سعی کردیم برای خودمان جا رزرو کنیم ولی تنها جوابی که از هتل دارها شنیدیم همین بود اتاق برای خانم ها بدون حضور پدر یا همسر نداریم.:متفکر::افسرده:
والا بنده که در این مورد چیزی نمیتونم بگم ... ولی شما به آقا مهرداد و آقای شهرکی موضوع رو بگید .. شاید اونا تونستند یه جا براتون فراهم کنن...

ravand
سه شنبه 08 مرداد 1392, 12:23 عصر
:هیچ کدام از مسافرخانه ها وهتلهای ایران به خانمهای مجرد اتاق نمی دهند مگر همراه پدر، یا همسر یا یک گروه کاری باشند نه این صحت نداره من از هر کی هم پرسیدم این حرف رو قبول نکرد. مگه اینجا عربستانه؟ :لبخند:

engmmrj
سه شنبه 08 مرداد 1392, 12:54 عصر
اگه تهران بود شده تو پارک بخوابن همه می آمدند !
بابل الان گرمه ، جهنمه الان !

سه شنبه 08 مرداد 1392, 14:24 عصر
دوست عزيز كسي كه بخواد بياد و هدف كارشو مشخص كرده باشه اگه جنوب هم بگن مياد ربطي به گرماي هوا و دوري راه و اين طور چيزا نداره يه طوري ميگيد انگار يه 10-20 روزي قراره اونجا باشيم 2 روزه ديگه چيزي نيست كه.
در ضمن جناب شهركي گفتن نشست بعدي فكر كنم تهران باشه.

MMSHFE
سه شنبه 08 مرداد 1392, 17:20 عصر
مطمئن باشین توی تهران هم خیلیها باز بهانه میارن. اشکالی نداره. نهاد کار خودش رو پیش میبره، حتی اگه 1 نفر فقط توی نشست شرکت کنه. ولی قطعاً کسانی که شرکت نمیکنن و بحثهایی مثل جای خواب و گرمای هوا (فوقش 5 درجه) رو بهانه میکنن، در آینده نزدیک حسرت این یکی دو روز سختیها روی دلشون میمونه. برنامه هایی برای نهاد دارم که به زودی اعلام میشه و اونوقت فرق امتیازات اعضای فعال و کسانی که همیشه توی سایه بودن رو به چشم خواهید دید. قصد تهدید ندارم ولی بالأخره یه فرقی بین کسانی که به قول شما توی این جهنمها مشارکت فعال داشتن و کسانی که توی خونه از جلوی کولر تکون نخوردن و منتظر بودن نهاد، نشستهاش رو کنار خونه شون برگزار کنه، باید باشه دیگه نه؟ یکی از مهمترین اهداف نهاد و خود من شخصاً اینه که تهران رو از قطبیت و محور همه فعالیتها بودن خارج کنیم. حقیقتاً خسته شدیم از بس هر کاری میخواد انجام بشه، باید برای موفقیت یک سرش به تهران وصل باشه. درسته بهرحال پایتخته و نشستهایی هم در تهران خواهیم داشت و به احتمال زیاد، نشست بعدی هم تهرانه ولی مطمئناً مرکز نهاد، تهران نخواهد بود. اصلاً نهاد مرکز نداره و همه چیز توی کل کشور بصورت توزیع شده قرار خواهد گرفت و هیچ فرقی بین برنامه نویسی که توی روستاهای حاشیه اهواز یا سرخس و... فعالیت میکنه و کسی که توی تهران داره کار میکنه، وجود نخواهد داشت.

***BiDaK***
سه شنبه 08 مرداد 1392, 17:31 عصر
فقط یه نکته واسه خانم ها یکم آسونتر بگیرید.چون سختیهای زیادی واسشون داره.

Dead Space
سه شنبه 08 مرداد 1392, 17:40 عصر
برای خانم ها فکر کنم خوابگاه باشه که بتونن اسکان داشته باشن.حداقل تو قزوین که من دانشگاه میرم کلی خوابگاه مخصوص دختر ها هست که هم کلاسیای من بعضی شبا که میخواستن بمونن اونجا میرفتن.(البته نمیدونم ترم تابستان بازن یا نه)
من خودم راستش برای اسکان پیش دوستم میخوام برم که خونش ساری هستش.

Veteran
سه شنبه 08 مرداد 1392, 20:33 عصر

خب آره ولي ما از اينجا چطوري به فكر مكان تو بابل باشيم؟
مگر اين كه همه اونجا كه رسيديم با هم يه فكري بكنيم.

دوستان مسئله ی اسکان رو هم مد نظر قرار بدید ... خودمون باید به فکرش باشیما ...این موضوع از چه نظر مهمه که اینقدر فکرتون رو مشغول کرده ؟
بگین ماهم بدونیم !
بابا بابل هم ی شهره هتل داره مسافر خونه داره و ...
تا حالا 10 نفر ثبت نام کردن,یعنی به نظر شما این 10 نفرو شبو چجوری میخوان بگذرونن ؟! توی خیابون که نمیخوابن ! ی هتلی ی مسافر خونه ایی چیزی
ی کاریش میکنیم دیگه...
اینقدر جوش این مسئله رو نزنین و پاشین بیاین !

MMSHFE
سه شنبه 08 مرداد 1392, 20:50 عصر
من خودم با خانواده دارم میام. یعنی دیدم سخته یکی دو روزه پاشم بیام و برگردم، از محل کارم مرخصی گرفتم و خانواده رو هم با خودم دارم میارم. اینطوری تبدیلش کردم به یه فرصت که تفریح و استراحت هم چاشنیش کنم. باور کنید دردسرهای شما مجردها خیلی کمتر از ماهاست. من اونجا باید به فکر اسکان همسر و بچه ام هم باشم. برنامه ریزی برای نشست و کارگاه آموزشی و... هم در کنارش باید انجام بشه. واقعاً بعضی از دوستان خیلی کم لطفی میکنن.

Jarvis
سه شنبه 08 مرداد 1392, 20:54 عصر
این موضوع از چه نظر مهمه که اینقدر فکرتون رو مشغول کرده ؟
بگین ماهم بدونیم !
بابا بابل هم ی شهره هتل داره مسافر خونه داره و ...
تا حالا 10 نفر ثبت نام کردن,یعنی به نظر شما این 10 نفرو شبو چجوری میخوان بگذرونن ؟! توی خیابون که نمیخوابن ! ی هتلی ی مسافر خونه ایی چیزی
ی کاریش میکنیم دیگه...
اینقدر جوش این مسئله رو نزنین و پاشین بیاین !
من که اسمم توی لیست هست و ثبت نام کردم ( البته چون نام کاربری قبلی من Mohammad Salehi بود فکر کنم سؤ تفاهم شده )
قرض از این که بنده عرض کردم به فکر اسکان هم باشید به خاطر این بود که گفتم شاید اگه تعدادمون مشخص بشه ، شاید آقا مهرداد بتونه یه جایی رو گیر بیاره که تخفیف بهمون بده...
جدای از اون هر کسی باید بدونه چقدر با خودش پول بیاره ... الان اگه بخوایم همینجوری وقتی رسیدیم تازه فکر مسافرخونه بکنیم ... ممکنه بعضی افراد پول کم بیارن
قیمت هر مسافرخونه هم که فرق میکنه... هتل که دیگه هیچی!

Veteran
سه شنبه 08 مرداد 1392, 21:25 عصر
جدای از اون هر کسی باید بدونه چقدر با خودش پول بیاره ... الان اگه بخوایم همینجوری وقتی رسیدیم تازه فکر مسافرخونه بکنیم ... ممکنه بعضی افراد پول کم بیارن
صحیح
بلاخره باید یک پولی هم با خودتون برای مسافر خونه به همراه داشته باشین.
ی شب بیشتر نیست.نهایتش بشه 50 تومن ! که نمیشه.
اما اینکه ما همش بگیم که کجا بخوابیم :متعجب: چیکار کنیم چیکار نکنیم فعلا درست نیست.
در هر صورت باید بریم مسافر خونه :لبخند:
==========
من خودم اگر تنها شدم میرم مسافر خونه.
اگر هم دوستان پایه هستند ی چند نفری باهم ی شب ی سوئیت بگیریم.هزینه زیادی هم نمیشه !
اگه هم میدونین به مهرداد بگین که بره ی جای مناسب پیدا کنه.

colors
سه شنبه 08 مرداد 1392, 21:37 عصر
من خودم با خانواده دارم میام. یعنی دیدم سخته یکی دو روزه پاشم بیام و برگردم، از محل کارم مرخصی گرفتم و خانواده رو هم با خودم دارم میارم. اینطوری تبدیلش کردم به یه فرصت که تفریح و استراحت هم چاشنیش کنم. باور کنید دردسرهای شما مجردها خیلی کمتر از ماهاست. من اونجا باید به فکر اسکان همسر و بچه ام هم باشم. برنامه ریزی برای نشست و کارگاه آموزشی و... هم در کنارش باید انجام بشه. واقعاً بعضی از دوستان خیلی کم لطفی میکنن.

ایشالا با خانواده بهتون خوش بگذره ولی گفتم دوستان جمع شیم شب هنگام با هم یه کاپ داخلی PES 2013 بزنیم!
در هر صورت از دوستان اگه کسی پایه هست (واسه PES) بگه که شبشم یه تفریحی داشته باشیم.

Veteran
سه شنبه 08 مرداد 1392, 23:07 عصر
خب الآن شما چطوري بايد بفهميد واسه سوئيت دوستان پاين يا نه مثلا من پايم بايد چطوري اعلام كنم بالاخره يه جايي بايد اين هماهنگي ها يا توسط يه كسي صورت بگيره ديگه خب مثلا الآن من كه گفتم پايم بعد اومدم اونجا سرگردون موندم و شما رو كه نميتونم پيدا كنم يا بقيه بعد ميرم يه مسافرخونه مثل شما ميگيرم و يه شب سردو خشكو خالي ميشه هم واسه من هم شما و هم بقيه ي دوستان همه ي كارا كه نبايد دقيقه ي نودي باشه همين الان هماهنگ بشه بره پي كارش.
من واسه 16 مرداد بلیط دارم ! 17 مرداد تهرانم.یک پروژه دارم که باید تحویل بدم.تا ظهری درگیرم.
بعدش میرم ترمینال که برم(طبقه گفته مهرداد 4/5 ساعت راه هست)
اگر شما تهرانی ی تماس با بنده بگیر باهم بریم.خیلی هم خوشحال میشم.
======
اما اینکه چجور بفهمیم دوستان پایه هستند که زیاد سخت نیست.
اقایون هر کسی میخواد باهم باشیم اعلام کنه.هر چند نفر که شدیم به مهرداد میگیم که بره ی مسافر خونه ایی یا بهتر سوئیت بگیره.بعدش ادرس سوئیت رو میگیریم.بعد از اون هرکس هرموقه ایی رسید بابل میره سمته سوئیت
حالا من به شخصه شاید شب برسم بابل.خب اگه این کارایی که میگم اوکی بشه دیگه خیالم راحته چون میدونم از قبل یک جایی رو رزور کردیم و مستقیم میرم اونجا تا زمانی که نشست برگذار بشه
دوستان کسی هست که تمایل داشته باشه باهم باشیم ؟

Veteran
سه شنبه 08 مرداد 1392, 23:47 عصر
خوب شدیم 2 نفر :لبخند:
بیشتر بشه میگیم مهرداد ی جایی رو رزرو کنه.
======
2 روز نشست هست 18و19 مرداد.که 2 تا کارگاه اموزشی هم داره.روز 19 مرداد کارگاه برنامه نویسی یک سیستم شبکه اجتماعی هست با استاد شهرکی.
اما نشست اصلی که در مورد نهاد قراره بحث بشه 18 مرداد هست.حالا میتونی برای یک روز و یا هر 2 روز شرکت کنین.

Veteran
چهارشنبه 09 مرداد 1392, 00:02 صبح
هرطور که راحتین.نشست روز 18 مرداد برگذار میشه.
من خودم که شب میرسم.
حالا اگه دوستان بیان و باهم باشیم که قبلش یک جایی رو رزرو کنیم که دیگه خیالم راحته و وقتی رسیدم مستقیم میرم سوئیت.
اما اگه نشه.مجبورم تا صبح توی همون ترمینال بابل ی چرت بزنم که صبح شه و پاشم بیام نشست و بعدش برم دنبال مسافر خونه.

$ M 3 H R D A D $
چهارشنبه 09 مرداد 1392, 01:10 صبح
تعداد خانم ا مشخث بشه تا یک فکری برای خانم ها کنم
چه یک نفر چه چند نفر
اما سعی کنن با خانواده یا دوستی کسی بیان

MMSHFE
چهارشنبه 09 مرداد 1392, 08:19 صبح
دوستان عزیز، بجز بحث خانمها که باید هماهنگی لازم بعمل بیاد تا جا برای اسکان داشته باشن، اسکان بقیه دوستان که دیگه بعهده آقا مهرداد یا کلاً هر فرد دیگری که میزبانی نشست رو بعهده میگیره نباید باشه. الآن آقا مهرداد باید دنبال هماهنگی مکان برگزاری نشست باید باشه یا محل اسکان دوستان؟ خدا رو شکر چیزی که زیاده سایتهای رزرو اینترنتی هتل. حالا بابل نشد، آمل. نشد، ساری. نشد، بابلسر. کلاً نیم ساعت راهه از همه این شهرها بهم. خودتون جا رو رزرو کنید و با هم هماهنگ بشین. اگه لازم بود شماره همدیگه رو داشته باشین، با پیام خصوصی از هم بخواین. باور کنید اینطوری پیش بره دیگه هیچکس جرأت نمیکنه میزبانی نشستهای بعدی رو بعهده بگیره. هماهنگی مکان برگزاری نشست با دردسرهای خاص خودش (ویدئو پروژکتور و دوربین و...) برای جمع کردن چند نفر دور هم و هزینه ها و... یکطرف، باید دوره بیفته برای تک تک افراد، مکان اسکان و غذا و لابد بعدش هم نقشه جاهای تفریحی و دیدنی و... هم تهیه کنه. فکر کنید میخواستین مسافرت تشریف ببرین و یک نفر گفته من یه جا تهیه میکنم که وقتی همه اومدن، دور هم باشیم. بهش میگین پس جای خواب ما هم با شما؟! باور کنید وجهه جالبی نداره. ناسلامتی یه عده برنامه نویس داریم دور هم جمع میشیم. اینطوری پیش بره، وقتی نهاد هم پا گرفت، لابد تمام مسئولیتها میفته روی دوش چند نفر خاص و بقیه هیچ کاری نمیکنن (قضیه معروف «همه چی با کاروانه»)
موفق باشید.

Jarvis
چهارشنبه 09 مرداد 1392, 15:31 عصر
در مورد اسکان خب منم نظرم با دوستان یکی هست ... منم با دوستان آقای WOLF_MEHRDAD و vira1368 قراره که ساعت 20:00 1392/5/17 حرکت کنیم به سمت بابل و ایشالا صبح برسیم اونجا ...
حالا ظاهرا دوستان میخوان جایی رو رزرو کنن .. خب بنده و دوستانم هم اگه اونجا بشه میایم ...
اینم شماره بنده است و از اصفهان هر کس بود هماهنک کنه با هم بریم : 09137195200 محمد صالحی

یا علی

lordofphp
چهارشنبه 09 مرداد 1392, 15:59 عصر
سلام
برای جلسه کارگاه آموزشی داشتن لپتاپ ضروریه؟؟

Veteran
چهارشنبه 09 مرداد 1392, 16:11 عصر
از اینجا http://hotelshooka.ir ارزونتر بنده هرچی گشتم ندیدم.4 تخته 80 تومن.نفری 20 تومن.
اگر دوستان موافق هستند اعلام کنن.
من خودم که اگه دوستان پایه باشن میگیرم
اقای H:Shojaei هم مثل اینکه میخوان باشن.
تا حالا شدیم 2 نفر.

منم با دوستان آقای WOLF_MEHRDAD و vira1368
شما هم 3 نفر
شدیم 5 نفر.
اگر با مکانش مشکلی ندارین اعلام کنین که اگه شد و به 8 نفر رسیدیم و 100% میرسیم 2 تا اتاق رزرو کنیم/
اگر هم جای مناسبتری هست بگین.

Jarvis
چهارشنبه 09 مرداد 1392, 16:34 عصر
از اینجا http://hotelshooka.ir ارزونتر بنده هرچی گشتم ندیدم.4 تخته 80 تومن.نفری 20 تومن.
اگر دوستان موافق هستند اعلام کنن.
من خودم که اگه دوستان پایه باشن میگیرم
اقای H:Shojaei هم مثل اینکه میخوان باشن.
تا حالا شدیم 2 نفر.
شما هم 3 نفر
شدیم 5 نفر.
اگر با مکانش مشکلی ندارین اعلام کنین که اگه شد و به 8 نفر رسیدیم و 100% میرسیم 2 تا اتاق رزرو کنیم/
اگر هم جای مناسبتری هست بگین.
حالا نمیشه مهمانسرا باشه ؟؟ توی بابل هم باشه...

Jarvis
چهارشنبه 09 مرداد 1392, 16:50 عصر
اینو ببینید... می تونیم زنگ بزنیم حدود قیمت رو بپرسیم
http://ehamrah.com/fa/ads/detail/?tabid=13900114124119

Veteran
چهارشنبه 09 مرداد 1392, 18:39 عصر
فرق نمیکنه.هرچی میخواد باشه.
حالا شما هم ی قیمت بگیر.

Veteran
چهارشنبه 09 مرداد 1392, 19:22 عصر
خوبه خوبه.شدیم 6 نفر.
variant جان ی قیمت بگیر.

Jarvis
چهارشنبه 09 مرداد 1392, 19:28 عصر
تماس گرفتم گفت که اگه 8 نفر بشید 2 تا اتاق میدیم نفری 10 تومن در میاد یعنی سر جمع 80 تومن میدیم بهش.
روزی هم که ما اونجا هستیم مهمانپذیرشون بازه.
به نظر من که می صرفه ...
بقیه ی دوستان هم همکاری کنن تا برسونیم به 10 نفر که دیگه یه تخفیف خوب بگیریم.
تا اینجا :
Variant
Veteran
vira1368
WOLF_MEHRDAD

Veteran
چهارشنبه 09 مرداد 1392, 19:36 عصر
واسه 18 مرداد؟
یعنی من که 17 مرداد عصری حرکت میکنم و شب میرسم باید توی ترمینال شبو بگذرونم ؟

Jarvis
چهارشنبه 09 مرداد 1392, 20:28 عصر
واسه 18 مرداد؟
یعنی من که 17 مرداد عصری حرکت میکنم و شب میرسم باید توی ترمینال شبو بگذرونم ؟
خب بنده که بلیتم رو برای 17 مرداد ( شب ) گرفتم و اون موقع که میخوام راه بیوفتم شما اونجائید!
بقیه ی بچه ها هم فکر نمیکنم زودتر بیان ! خودتون یه فکری بکنید... اگه بعضی از دوستان بتونن با شما هماهنگ بشن که خوبه ... وگرنه باید یه فکری بکنید...
نمیشه برای برگشتن برید تهران بابت اون کارتون ؟

Dead Space
چهارشنبه 09 مرداد 1392, 20:33 عصر
خوب چون بچه ها برنامه نویس هستن و از خودمونن منم ترجیح میدم با شما باشم دوستمم فوقش بعد میرم میبینم.
مارم حساب کنید فقط من از کرج میخوام بیام و روز پنجشنبه هم راه میوفتم البته ساعتش هنوز معلوم نیست چون هنوز بلیط نگرفتم.

Jarvis
چهارشنبه 09 مرداد 1392, 20:38 عصر
مارم حساب کنید
نمیشه که ! هر کسی خودش خودشو حساب میکنه :بامزه:
ولی خب خوشحالم شما هم به ما بپیوندید :)
پس لیست تا اینجا میشه :
Variant
Veteran
vira1368
WOLF_MEHRDAD
Dead Space

Veteran
چهارشنبه 09 مرداد 1392, 21:17 عصر
خب شدیم 6 نفر.این color هم با من کل منچ انداخته.پس اونم هست.اره رنگارنگ ؟ هستی ؟

colors
چهارشنبه 09 مرداد 1392, 21:42 عصر
خب شدیم 6 نفر.این color هم با من کل منچ انداخته.پس اونم هست.اره رنگارنگ ؟ هستی ؟

بله 100% درصد هستم. هر چند که هنوز ثبت نام نکردم.
ضمنا 90% رضا آنلاین هم هست. اگه بشه یه اتاق 10-15 نفری گرفت که بهتره و همه دورهمیم

Jarvis
چهارشنبه 09 مرداد 1392, 22:13 عصر
دوستان اینجور که آقای شهرکی می گفت ، انگار مهلت ثبت نام تا 1 هفته قبل از نشست هستش ... پس یعنی تا فردا وقت دارید ... دست بجنبونید ببینم تا فردا به 10 نفر می رسیم یا نه...
هر کس هم خواست بگه تا اسمش رو به لیستمون اضافه کنم.

diaoko89
چهارشنبه 09 مرداد 1392, 22:35 عصر
سلام دوستان عزیز

آقا منم هستم رو منم حساب کنید :لبخندساده:
به امید دیدار :لبخند:

Jarvis
چهارشنبه 09 مرداد 1392, 22:51 عصر
سلام دوستان عزیز

آقا منم هستم رو منم حساب کنید :لبخندساده:
به امید دیدار :لبخند:
منظورتون اسکان هستش ؟

Veteran
چهارشنبه 09 مرداد 1392, 23:23 عصر
بله 100% درصد هستم. هر چند که هنوز ثبت نام نکردم.
ضمنا 90% رضا آنلاین هم هست. اگه بشه یه اتاق 10-15 نفری گرفت که بهتره و همه دورهمیم
خوب رضا هم بیاد مشیم 8 نفر.
============
اون چیزی که شما میگی دیگه اتاق نیست ! 10/15 نفر.ولی به هرحال شبو دوره هم هستیم.تا موقعه ایی که خوابمون بیاد.بعدش نخود نخود هرکه رود اتاق خود :قهقهه:

diaoko89
چهارشنبه 09 مرداد 1392, 23:28 عصر
بله منظورم اسکان هست دوست گرامی

Jarvis
چهارشنبه 09 مرداد 1392, 23:50 عصر
آپدیت لیست مربوط به اسکان :
Variant
Veteran
vira1368
WOLF_MEHRDAD
Dead Space
diaoko89

7 نفر شدیم .. اگه یه نفر دیگه بهمون اضافه بشه میشه نفری 10 تومن .. اگه 10 نفر بشیم میشه نفری 8 تومن.

colors
پنج شنبه 10 مرداد 1392, 00:09 صبح
بنده روهم بنویس بردار

Jarvis
پنج شنبه 10 مرداد 1392, 00:18 صبح
آپدیت لیست مربوط به اسکان :
Variant
Veteran
vira1368
WOLF_MEHRDAD
Dead Space
diaoko89
colors

8 نفر ( به شرطی که کسی انصراف نده :| )

Veteran
پنج شنبه 10 مرداد 1392, 00:23 صبح
ی شماره حساب و شماره کارت بزار که نفری 10 تومن رو واریز کنیم.یا اینکه خودم بزارم ؟ دسترسی به اینترنت بانک داری که حسابو چک کنی ؟

Jarvis
پنج شنبه 10 مرداد 1392, 00:39 صبح
نه کارای مالی رو دیگه خودتون انجام بدید ... من هماهنگی رو انجام دادم .. از طرفی یه سری مشکلاتی دارم که ممکنه واسم دردسر ساز بشه ...
یه نفر شماره کارت بزاره ... ترجیحاً بانک ملی ... نفری 10 تومن واریز می کنیم.

Veteran
پنج شنبه 10 مرداد 1392, 00:49 صبح
دوستان این شماره کارت من
بانک ملت:
شماره کارت : 3198-5052-3370-6104
شماره حساب : 035-041-298
به نام سبحان محمدی
مبلغ : 10 هزار تومن
واریز کردید اطلاعات رو یا پیغام خصوصی بدید
و
یا
اینکه اس ام اس بدید(نام کاربری فراموش نشه)
شماره تماس : 09367287143

MMSHFE
پنج شنبه 10 مرداد 1392, 08:00 صبح
سلام
برای جلسه کارگاه آموزشی داشتن لپتاپ ضروریه؟؟
خیر ضروری نیست.

MMSHFE
پنج شنبه 10 مرداد 1392, 08:06 صبح
دوستان عزیز چه خبره؟ تاپیک مربوط به نهاده یا رزرواسیون هتل؟ بخواین اینجوری هماهنگ کنین، دو تا نشست دیگه برگزار کنیم آمار پستهای تاپیک از 2000 تا رد میشه. بین خودتون یکی دو نفر رو که زودتر میان، ازطریق پیام خصوصی یا تلفن و... بعنوان مسئول هماهنگی اتاقها انتخاب کنید و ازطریق تلفن یا همون پیام خصوصی با هم هماهنگیهای لازم رو بعمل بیارین. نشد، قرار چت آنلاین بگذارین. یکی الآن از راه برسه و بخواد با روند کاری نهاد آشنا بشه، این تاپیکو بخونه چی میگه؟

iranweb91
پنج شنبه 10 مرداد 1392, 17:20 عصر
یا سلام و ارزوی توفیق

ارزوی نهاد خوبی برای شما دارم خوش بگذره
با تشکر از دوست خوبم colors

رضا قربانی
جمعه 11 مرداد 1392, 13:22 عصر
بچه ها من تازه تاپیک رو دیدم . درگیر کارها بودم و اصلا حواسم به این تاپیک نبود .
یه سه چهار نفری هم روی ما حساب کنید . بذارید یه آمار بگیرم و عملیات ثبت نام رو انجام بدم.
بابل می بینمتون :چشمک:

MMSHFE
شنبه 12 مرداد 1392, 08:09 صبح
خب شما درست ميگيد ولي شما فكر كنيد اگه قرار بود جاي ديگه اي اين هماهنگي ها بشه كي خبر دار ميشد؟ به نظر من بايد يه تاپيك جديد درباره ي اين مسائل حاشيه اي ايجاد بشه.
باز هم هر طور خودتون صلاح بدونيد.
از اونجایی که تاپیکی که میخواین ایجاد کنید، موضوع علمی و تخصصی نداره، طبق قوانین ایجاد کردنش خلافه. بهتره ازطریق پیام خصوصی و با نرم افزارهایی مثل YahooMessenger و... یک قرار گفتگوی آنلاین بگذارین و سر ساعت مشخصی همه حاضر بشن و هماهنگیهای لازم رو بعمل بیارین.

MMSHFE
شنبه 12 مرداد 1392, 16:29 عصر
یه سه چهار نفری هم روی ما حساب کنید . بذارید یه آمار بگیرم و عملیات ثبت نام رو انجام بدم.
آقا رضا بیزحمت یکم سریعتر. مهلت ثبت نام تمام شده ولی چون شما پیشکسوت ما هستین، بخاطر شما صبر میکنیم. فقط یخورده دست بجنبون عزیز.

Veteran
شنبه 12 مرداد 1392, 16:31 عصر
دوستان عزیز چه خبره؟ تاپیک مربوط به نهاده یا رزرواسیون هتل؟حالا خوبه هماهنگ کردم :لبخند:
از طرف تمامی دوسان مجرم از دوستان معذرت خواهی میکنم.
{دوستان همش الکی بود :متفکر: اگه نمیاید خب بگید حداقل ما خودمون ی جایی رو رزرو کنیم}

colors
شنبه 12 مرداد 1392, 18:40 عصر
جناب شهرکی یا آقا مهرداد لطفا سریعتر محل دقیق برگزاری نشست رو مشخص و اعلام کنید که نزدیکترین هتل به محل رو رزرو کنیم. ممنون

$ M 3 H R D A D $
یک شنبه 13 مرداد 1392, 14:10 عصر
google map (https://maps.google.com/maps?q=36.556774,52.679676&num=1&t=m&z=16)

MMSHFE
یک شنبه 13 مرداد 1392, 14:32 عصر
این هم از عکس محل برگزاری نشست:
108470

Veteran
یک شنبه 13 مرداد 1392, 22:27 عصر
دوستان هرکسی واسه خودش ی جایی رو جور کنه.
قضیه اسکان کنسله.به دلیل اینکه هیچکسی اقدام به واریز 10 تومن جهت رزرو نکرد/
منم کار دارم دیگه نمیتونم بیام هماهنگ کنم.
تا روز نشست :قلب:

Jarvis
یک شنبه 13 مرداد 1392, 22:34 عصر
خب برای اسکان هر کس خواست با من در ارتباط باشه تا با هم یه فکری بکنیم. ( توی پیغام خصوصی )

$ M 3 H R D A D $
دوشنبه 14 مرداد 1392, 01:40 صبح
دوستان من درگیر کارای برگزاری استارت آپ شمال کشور هستم با تیممون تو شمال
و من و ببخشید این روزا هم از نظر جسمی روحی شرایط مسائدی ندارم
اینکه زیاد درگیر نمیشم واسه همین
که کارای شرکت و پروژ] های باقی مونده من هم بد و بدترش کرده

///////////////////////////////////////////////
آدرس : بابل - میدان اوقاف - ساختمان مهدی موعود ( عج ) - طبقه پنجم ( موسسه کارآفرینی فرصت پژوهان )

از تهران که میاین اکثر ماشین هاش تهران - بابلسر هست ( 1 )
یا اینکه تهران به رگان و ساری ( 2 )

خوب برای اولی که می خواد بره بابلسر شما میدان حمزه کلاه پیاده بشید.
اونجا میاید پایین تر تاکسی میگیرید میاید میدان اوقاف
تاکسی 300 تومان

برای مسیر دو هم بگیر میدان شیر خورشید پیاده میشید
اونجا هم تاکشی داره برای اوقاف ( 400 تومان )

آژانس شهری هم 2500 یا 3000 تومان هست

بابل شهر کوچیکیه به نسبت
سردرگمی خاصی نداره

09389883540
شماره من اینه
برای هماهنگی حتما بهم زنگ بزنید تو هر گونه سوالی بود برای رزرو یا چیزا دیگه

اگه هم وقت دارید یک روز زودتر بیاید که برید مثلا بابلسر دریا آب تنی :دی یا استخر متل عسل یا جنگلی
یا اینکه یک روز اضافه تر بمونید یک ماشینی پیزی بگیریم ببرمتون سد شیاده یا سد سازی
یا جنگل یا آبشار یا یا

به دوستاتو اطلاع بدید که بچه های بیشتری شرکت کنند
یکی از مهمترین اهداف خودم از پیشنهاد نهاد این بود که بتونیم مدیریت زمان کنیم !

که تو اون تفریخ خیلی مهم هست

$ M 3 H R D A D $
دوشنبه 14 مرداد 1392, 09:33 صبح
دوستان پیشنهاد من اینه که برای رزو هتل و اسکان کلا برید بابلسر
چون نهایتا شما میخواید برید دریا و بگردید وقت های ازادتون
و بین بابل و بابلسر هم یک ماشین 20 دقیقه نهایتا راه هست

$ M 3 H R D A D $
دوشنبه 14 مرداد 1392, 10:43 صبح
بنا به گفته آقا شهرکی ساعت روز اول از 10 الی 18 هست
و روز دوم هم 8 الی 20
مصلا بابل هم نزدیکه به مکان برگزاری
دوستان میخوان برای نماز عید فطر تشریف ببرند هم میتونند

iranme
سه شنبه 15 مرداد 1392, 02:38 صبح
من تازه این تاپیک رو دیدم!!!
و تنها چیزی هم که تو این تاپیک دستگیرم شد این بود که اعضا کجا و چطوری میتونن تو بابل مکانشون رو رزرو کنن!

دو تا سوال داشتم که اگه لطف کنید جواب بدید ممنون میشم:
1- آیا این نهاد به درد کسانی که مبتدی یا نیمه مبتدی هم هستند میخوره؟ یا به درد افراد حرفه ای و کسانی که دنبال پروژه های بزرگ هستند؟ آموزش هایی برای افراد مبتدی هست یا خیر؟
2- آیا با این تاخیری که من از این جلسه اطلاع پیدا کردم و فقط چند روز باقیمانده، میتونم ثبت نام و شرکت کنم یا خیر؟

با تشکر

Tarragon
سه شنبه 15 مرداد 1392, 04:23 صبح
سلام
1- بله کسانی که مبتدی هستند هم تشریف میارند و طی مراحل اموزشی که نهاد براشون در نظر داره این اشخاص هم تبدیل به فردی حرفه ای خواهند شد
2- فکر می کنم اخرین مهلت ثبتنام 1هفته قبل از جلسه بود با این حال یک نامه خصوصی به اقای شهرکی بزنید شاید هنوز بتونید ثبت نام کنید.

WOLF_MEHRDAD
چهارشنبه 16 مرداد 1392, 08:51 صبح
یعنی همین 11 نفر شدیم !!
پس باقی دوستان کجان!

MMSHFE
چهارشنبه 16 مرداد 1392, 09:03 صبح
11 نفر هم بد نیست. نشست اول هم 15 نفر بودیم که البته 7-8 نفر کاملاً تازه کار بودن.

WOLF_MEHRDAD
چهارشنبه 16 مرداد 1392, 12:04 عصر
11 نفر هم بد نیست. نشست اول هم 15 نفر بودیم که البته 7-8 نفر کاملاً تازه کار بودن.

دوستانی مثله رضاآنلاین ، رفیعی ، سامان آرسنال و ... کجان پس !

MMSHFE
چهارشنبه 16 مرداد 1392, 14:11 عصر
آقای شیخله که گفتن نمیتونن تشریف بیارن. بقیه دوستان هم حتماً مشکلی داشتن که اعلام حضور نکردن. حضور هیچکس اجباری نیست. اما قطعاً برحسب میزان حضور و فعالیت، نقشها در نهاد هم متفاوت خواهد بود.

colors
چهارشنبه 16 مرداد 1392, 15:05 عصر
اما قطعاً برحسب میزان حضور و فعالیت، نقشها در نهاد هم متفاوت خواهد بود.
البته توانایی ها در اولویت هستند!

$ M 3 H R D A D $
جمعه 18 مرداد 1392, 23:58 عصر
یک روز گذشت و خیلی به نظرم خوب و مفید بود
الانم بچه ها حتما یا تو آی هستند و اب تنی یا کنار دریا :دی
منم که اومدم ازمراسم عروسی
کلا بد نمیگذره :دی
جای همه دوستان غایب خالی

MMSHFE
شنبه 19 مرداد 1392, 07:53 صبح
این هم یک عکس از روز اول (دوستان بخاطر صرف ناهار یکم سنگین شدن و حال تکون خوردن ندارن :چشمک:)
108828

amin7x
شنبه 19 مرداد 1392, 20:26 عصر
خوش به حالتون...
:گریه: :گریه:

(چه اسپم گنده ای :لبخند:)

$ M 3 H R D A D $
یک شنبه 20 مرداد 1392, 18:10 عصر
دوستان جدا جدا دارند تو پیغام خصوص و پیامک از من تشکر میکنند بابت برگزاری نشست دوم تو بابل

با تموم سختی هاش اما به صراحت میگم وظیفم و به عنوان یک عضو از این خانواده بزرگ انجام دادم
و تشکر و باید از شما دوستان کرد که قبول دعوت کردید و حضور شما دوستان بوده از راه های دور با همه اون سختی ها که به این جمع رنگ و بو داده بود
کم و کسری و ببخشید دیگه...
ایشالا انرژی همتون مثل خودم بیشتر شده باشه
چون واقعا رضایت بخش بود
هم صحبت و تصمیمات و آشنایی هممون با یک سری مفاهیم جدید
و هم آموزش در روز دوم که جا داره از اون همه رغبت استاد شهرکی که ساعت ها رو پاهاشون ایستادند و داشتند تجربیات خودشوون و انقال میدادند تشکر کرد

نشست بعدی یقینا پربارتر و کارهای جدی تری انجام میشه
بعد از این مرحله وظیفه همه ما انتشار این جریان به سایر دوستان هست
تا بتونیم این مجمع و بزرگتر کنیم تا از خودمون و از دورن خودمون نه یک ادم نا آشنا با دنیای برنامه نویسی یک پشتبانی قوی برای خودمون بسازیم
یا حق و لطفتون کم نشه ممنون

SONITAJ
یک شنبه 20 مرداد 1392, 18:34 عصر
خسته نباشید امیدوارم نتایج رضایت بخش و بهتری نسبت به دفعه قبل بدست آمده باشد و به هدف نزدیکتر بشوید.
لطفا .................جلسه سوم نشست را توی فارس بذارید؟2تا از نشستها را از دست دادم.:گریه::افسرده:

rezaonline.net
دوشنبه 21 مرداد 1392, 00:45 صبح
جای ما جدا خالی .
انشاالله نشست پر باری بوده باشه .

Dead Space
دوشنبه 21 مرداد 1392, 08:38 صبح
سلام
من هم از طرف خودم تشکر می کنم از تمامی دوستانی که زحمت کشیدن (مخصوصا آقا مهرداد) تا این نشست به خوبی و به بهترین شکل برگزار بشه.
از آقای شهرکی هم تشکر می کنم بابت انرژی که گذاشتن. این رو بدون هیچ تعارفی میگم روز دوم آقای شهرکی واقعا برای آموزش اینقدر حوصله به خرج دادن که خوده من به شخصه واقعا لذت بردم با اینکه شاید قسمت هایی از مباحث برام تکراری بود.قبلا همه ی ما کلاس آموزشی رفتیم ولی خوده من کسی رو ندیده بودم اینقدر با حوصله وقت بذاره و یه مبحث رو توضیح بده.
نتایجی که به دست اومد امیدوار کننده بود حالا نمیدونم گزارش نشست رو کدوم یک از دوستان زحمتش رو میکشن تا بقیه دوستان که نتونستن بیان در جریان قرار بگیرن.
فقط بگم نشست بعدی قطعا تهران هستش :D

Jarvis
دوشنبه 21 مرداد 1392, 08:50 صبح
قرار شد کم کم دست از سر این تاپیک برداریم و بریم سراغ سایت خودمون ... سایت نهاد!
البته این تاپیک هنوز برای بعضی کارها بد نیست ..

اینم بگم که اصفهانیا 4 نفر بودن که با آقای شهرکی میشد 5 نفر ... پرچممون بالاست ها!! :لبخند:

Veteran
دوشنبه 21 مرداد 1392, 09:23 صبح
من که هنوز توی راه اهنم هنوز رفتم خونه ! ساعت 7 بلیط دارم :قهقهه:
ولی خب دیگه ما 1 شب بیشتر موندیم,از سفرمون لذت بردیم.
===
ولی خب منم جا داره از اقای شهرکی تشکر کنم به خاطر وقتی که گذاشتن برای این 2 روز ! مخصوصا بخش اموزش که کاملا مبحث شی گرایی و یک شبکه اجتمایی(+اموزش bootstrap) رو با حوصله توضیح دادن بدون هیچگونه ابهامی :قلب:
انشاالله که با حضور پررنگ در نشست ها و کمک در راه اندازی نهاد بتونیم جبران کنیم :کف:

دوشنبه 21 مرداد 1392, 09:33 صبح
سلام به همه ي دوستان
نميخواستم اسپم بدم ولي خب گفتم كه واقعا جا داره از آقاي شهركي و آقا مهرداد تشكر ويژه اي واسه مكان نشست كه واقعا بدون هيچ كمو كسري تدارك ديده شده بود و بحث هاي در مورد نهاد و مخصوصا جلسه ي آموزشي كه واقعا پر بار و كامل و خوب بود داشته باشم.
و همچنين از آقاي Lsass.CRC32 (http://barnamenevis.org/member.php?u=35756) مدير بخش Nosql (http://barnamenevis.org/forumdisplay.php?203-NoSQL) كه استارت يادگيري مطالب مفيدي رو واسه ي ما داشتن.
و اميدوارم انشاالله هر چه زودتر كارهاي ثبت نهاد انجام بشه و نشست بعدي هم مشخص بشه كي و كجاست.
از دوستاني هم كه اومده بودن و با هم جداي از بحث هاي نهاد ساعات تفرحي رو گذرونديم تشكر ميكنم و عاميانه ميگم دم همتون گرم ;)
راستي يه درخواست هم از دوستان داشتم ميگم بهتر نيست پستهايي كه نامربوط به نهاد بوده رو خودمون حذف كنيم كه اگر كسي خواست لااقل چيزي بخونه چيزي دستگيرش بشه.
و يا كلا يه تاپيك جديد زده بشه.

amin7x
دوشنبه 21 مرداد 1392, 10:02 صبح
دوستان بگید توی نهاد درمورد چی چیزهایی بحث شد؟

colors
دوشنبه 21 مرداد 1392, 10:52 صبح
دارم گزارش نشست دوم رو تکمیل میکنم.
نهایتا تا عصر همینجا در خدمت دوستان میزارمش

مبین رنجبر
دوشنبه 21 مرداد 1392, 11:58 صبح
دوستان عزیز من هم از مهرداد و جناب شهرکی عزیز و همچنین همه شما برای حضورتون سپاسگزارم.و همینطور امیدوارم صحبت هایی که من باهاتون مطرح کردم مفید فایده بوده باشه و بتونید در تفکر و کارتان یک قدم به جلو بردارید.
مبین رنجبر

A.ardalan far
دوشنبه 21 مرداد 1392, 12:08 عصر
سلام به همه دوستان.
حیف که یکم از نظر مسافت مشکل داشتم. وگرنه حتما شرکت میکردم. بچه ها لطفا سعی کنیم نشسته ها یه جوری وسط ایران باشه ما جنوبیا هم بتونیم بیایم . :ي
یه خسته نباشید به اقا مهرداد و اقا شهرکی که دارن بدون چشم داشته مالی وقت و انرزی میزارن

saeid_eiv
دوشنبه 21 مرداد 1392, 13:36 عصر
از نشست ها فیلم برداری کنین بزارین ما هم استفاده کنیم.

colors
دوشنبه 21 مرداد 1392, 14:55 عصر
گزارش نشست دوم اعضای نهاد حمایت از برنامه نویسان ایران. (http://barnamenevis.org/showthread.php?413675-%DA%AF%D8%B2%D8%A7%D8%B1%D8%B4-%D9%86%D8%B4%D8%B3%D8%AA-%D8%AF%D9%88%D9%85-%D8%A7%D8%B9%D8%B6%D8%A7%DB%8C-%D9%86%D9%87%D8%A7%D8%AF-%D8%AD%D9%85%D8%A7%DB%8C%D8%AA-%D8%A7%D8%B2-%D8%A8%D8%B1%D9%86%D8%A7%D9%85%D9%87-%D9%86%D9%88%DB%8C%D8%B3%D8%A7%D9%86-%D8%A7%DB%8C%D8%B1%D8%A7%D9%86)

sh.n.n786
دوشنبه 21 مرداد 1392, 15:39 عصر
دوستان یه عکسی دیگه
108962

MRmoon
دوشنبه 21 مرداد 1392, 15:47 عصر
لطفا اسم افراد يا نام كاربريشون رو تو فروم هم روي سر افراد بنويسيد

omidabedi
دوشنبه 21 مرداد 1392, 17:37 عصر
خسته نباشید امیدوارم نتایج رضایت بخش و بهتری نسبت به دفعه قبل بدست آمده باشد و به هدف نزدیکتر بشوید.
لطفا .................جلسه سوم نشست را توی فارس بذارید؟2تا از نشستها را از دست دادم.:گریه::افسرده:

نشست شیراز با من اقا
هروقت نوبت ما شد بگیدد

omidabedi
دوشنبه 21 مرداد 1392, 17:42 عصر
درضمن اگر امکان داره فیلم یا صدای ضبط شدهی توی نشست هارو که قولشو داده بودید بزارید تا بقیه ی اعضا هم بهرمند بشن و ترقیب(طرقیب -ترغیب-طرغیب LOL) بشن برای شرکت توی نشستها

Jarvis
دوشنبه 21 مرداد 1392, 18:30 عصر
درضمن اگر امکان داره فیلم یا صدای ضبط شدهی توی نشست هارو که قولشو داده بودید بزارید تا بقیه ی اعضا هم بهرمند بشن و ترقیب(طرقیب -ترغیب-طرغیب LOL) بشن برای شرکت توی نشستها
فایل ویدئویی فیلم های ضبط شده خیلی زیاده ... شما فرض کنید یه فایل 2 گیگابایتی رو ایشون چجوری آپلود کنه ... کجا آپلود کنه .. تازه بعدا یه سری شاکی میشن که چرا این همه حجمش بالاست!

omidabedi
دوشنبه 21 مرداد 1392, 18:59 عصر
فایل ویدئویی فیلم های ضبط شده خیلی زیاده ... شما فرض کنید یه فایل 2 گیگابایتی رو ایشون چجوری آپلود کنه ... کجا آپلود کنه .. تازه بعدا یه سری شاکی میشن که چرا این همه حجمش بالاست!

اره حق با شماست اما بنظرم ارزش داره ادم بخواد 2 گیگ از ترافیکشو بزاره برای این که اگر بخوایم از لحاظ مادی بهش نگاه کنیم با بهترین کیفیت 2 گیگ ترافیک میشه 6 الی 8 تومن

برای اپلودشم هم من میزارم رو هاست خودم که مشکلی واسه دانلود نباشه
:)

WOLF_MEHRDAD
دوشنبه 21 مرداد 1392, 20:07 عصر
بیشتر فیلم ها موضوعات نهاد هست و بنده مخالفم انتشار داده بشه ، بنده هم ندارم فیلم هارو :لبخندساده:

$ M 3 H R D A D $
دوشنبه 21 مرداد 1392, 21:21 عصر
فیلم آموزشی میتونه منتشر بشه از دید من
باقی فیلم ها گفتگو صمیمانه دوستان و نقطه نظرات دوستان هست
نهایتا فک میکنم برای اعضا کافیه نتایج لیست بشه
و این فیلم ها آرشیو بشه

SONITAJ
دوشنبه 21 مرداد 1392, 22:04 عصر
لطفا اگر امکانش هست فیلم آموزشی روز دوم را به ما هم بدهید و هزینه انتشار اون را بگیرید.لطفا

دوشنبه 21 مرداد 1392, 23:21 عصر
دوستان شركت كننده در نهاد با اجازه شما نام كاربريتون رو به درخواست دوستان نوشتم اگر كسي مايل نبود نامش باشه و ريا نشه :چشمک: :بامزه: بگه بردارم.
در ضمن مديونيد فكر كنيد فتو شاپ هم كار كردم باهاش :لبخند: جناب شهركي اصلا از اول تو عكس بودن. :لبخند:
109066

***BiDaK***
سه شنبه 22 مرداد 1392, 01:34 صبح
دوستان شركت كننده در نهاد با اجازه شما نام كاربريتون رو به درخواست دوستان نوشتم اگر كسي مايل نبود نامش باشه و ريا نشه :چشمک: :بامزه: بگه بردارم.
در ضمن مديونيد فكر كنيد فتو شاپ هم كار كردم باهاش :لبخند: جناب شهركي اصلا از اول تو عكس بودن. :لبخند:
108993
من فتوشاپو که به شهریار ناطقی گفتم شوخی کردم تو چرا جدی گرفتی:گیج::قهقهه:

سه شنبه 22 مرداد 1392, 09:36 صبح
من فتوشاپو که به شهریار ناطقی گفتم شوخی کردم تو چرا جدی گرفتی:گیج::قهقهه:
محسن جان من كه در جريان اين چيزي كه گفتي نبودم ولي گفتم همه يه جا باشيم تو يه عكس بهتره ديگه اين كارو كردم. :متفکر: از آقاي شهركي هم معظرت ميخوام اگر خراب شده اگه كسي بگه بردارمش، برميدارم. :لبخند:

MRmoon
سه شنبه 22 مرداد 1392, 10:40 صبح
محسن جان من كه در جريان اين چيزي كه گفتي نبودم ولي گفتم همه يه جا باشيم تو يه عكس بهتره ديگه اين كارو كردم. :متفکر: از آقاي شهركي هم معظرت ميخوام اگر خراب شده اگه كسي بگه بردارمش، برميدارم. :لبخند:
همچين قشنگ گذاشتي كسي عكساي قبلي رو نديده باشه ميگه از اول بوده.

منم اول نفهميدم آقاي شهركي رو با فتوشاپ اوردي.

SONITAJ
سه شنبه 22 مرداد 1392, 11:29 صبح
مثلا اگر کسی فروشگاه داره و با پست کار میکنه برای اعضا بفرسته و هزینشو درب منزل دریافت کنه :)
من هم موافق هستم ولی اگر دوست ندارید هزینه را قبل از ارسال فیلم آموزشی دریافت کنید لطفا هزینه ارسال پستی و هزینه انتشار را محاسبه و اینجا بگذارید به همراه یک شماره حساب اول هزینه را واریز بعد شما فیلم را پست کنید. اینجوری نه سیخ میسوزه و نه کباب هزینه ایی هم برای نهاد جمع میشود که می تونه برای نشست های بعدی یا هر مورد مربوط به نهاد استفاده بشود.یا موردی که آقای شهرکی مناسب میدونند.:تشویق:
موافقید؟:متفکر::متفکر:

amin7x
سه شنبه 22 مرداد 1392, 11:51 صبح
به نظر من توی یک پکیج DVD 8 گیگی ، اسکریپت جامعه مجازی و فیلم های نهاد رو به فروش بزارید.

vira1368
سه شنبه 22 مرداد 1392, 12:48 عصر
با سلام خدمت بزرگان ببخشید دخالت میکنم;
ولی اول ببینید اجازه انتشار برنامه ها هست یا نه، بعد در رابطه با تحویل گرفتنش صحبت کنید. چون یادمه یکسری از این کارها که در نشست انجام شد(نظیر :آموزشات و DVD های هدیه) در کنار صحبت های اصلی بگفته مهندس شهرکی برای این بود که افراد بهتر جذب بشن، و اگر قرار بود فقط آموزش باشه همه توی خونه هاشون میشستن و کسی دیگر هم سی دی هاش رو میفروخت.
هدف اصلی یادتون نره که قراره این نهاد ایجاد بشه و پابرجا بمونه
و یک نکته دیگه اینکه هم نیان و حرف های هم رو تایید کنن، این صفحه آخر همش شده راه برای دریافت آموزشات، لطف با پیام خصوصی بپرسید تا جواب داده بشه، قطعا اگر قرار باشه آموزشات نزد عموم قرار بگیره حتما توی سایت نهاد گذاشته میشه.

با تشکر از همه!

Veteran
سه شنبه 22 مرداد 1392, 13:02 عصر
اصلا دوست ندارم که مثل نشست اول دست روی دست بزاریم تا نشست بعدی !
بین نشست دوم بعد بیش از 4/5 ماه بعد از نشست اول برگذار شد.
اما چه کارایی بین این زمان انجام شد ؟ جز اینکه بیایم اینجا بکوبیم توی سره همدیگه ؟!

امیدوارم که بعد از اینکه جناب شهرکی از سفر برگشتند بتونیم کار رو شروع کنیم !
موارد 11 تا 13 اهداف نهاد رو میتونیم از همین الان شروع کنیم !

میتونیم برای برنامه نویسی وب سایت های مورد نیاز برای نهاد هم یک تیم تشکیل بدیم !
از اعضای نهاد
طراح که (color و Variant) رو داریم + دوستان دیگر در صورت اعلام.

برنامه نویس هم (جناب شهرکی,مهرداد,رضا شیخله,خودم)

پس منتظر چی هستم ؟!!

تولید فیلم های اموزشی رو هم میشه شروع کرد ! سرفصل تعیین بشه کارو میشه شروع کرد

نباید بشینیم تا نهاد ثبت بشه ! میتونیم از همین الان شروع کنیم
کارهای اداری ثبت نهاد و این دسته از کارها هم تا هفته اینده شروع میشه.

WOLF_MEHRDAD
سه شنبه 22 مرداد 1392, 14:26 عصر
دوستان چرا بحث الکی میکنید ؟
اگه قراره فیلم آموزشی روز دوم نشست انتشار پیدا کنه ، بنده خودم فشرده سازی رو انجام میدم و اپلود میکنم
البته باید با اجازه جناب شهرکی و مهرداد عزیز باشه این موضوع.

درمورد کسانی که هم موقیت حضور رو پیدا نکردن ، حالا به هر دلیلی قرار نیست یه سری پاشن راه رو درست کنن باقی با 120 تا ویراژ بدن.
شما که شرکت نکردی توی این نشست به صورت نسبی باید از امکانات کمتری برخوردار بشی .

موضوع این تاپیک هم دیگه بسته بشه به نظرم بهتره ، ( طبق صحبت های انجام شده مراحل پیگیری نهاد دیگه توی فروم نیست یا حداقل میشه)

$ M 3 H R D A D $
سه شنبه 22 مرداد 1392, 15:20 عصر
بحث نکنید دوستان!
ما خیلی جلوتر رفتیم از نشست اول ! تو آموزش تو اعتماد به هم تو شناختمون تو تصمیماتمون
اینکه فیلمی منتشر بشه یا نه الان بحث ما نیست
فیلم ها ارشیو میشند بعد اینکه به بک تعدادی رسید ( یا تولید شد ) تصمصمی گرفته میشه
من خیلی نمی خوام بکوبم کسایی که نتونستند بیان یا نیامدند چون میدونم مشکلات زیادی وجود داره اما همیشه با برنامه ریزی میشه به همه پیز رسید
هدف ما پول گرفتن از فروش 1 دیویدی و پست و اینا نبوده دوستان ! اینجوری میشه سرکیسه کردن خیلی ها
افکارمون و رشد بدیم
ما اهداف نهاد و جلو میبریم
عضو گیری میکنیم و سرویس میدیم | سرویس میگیریم
اموزش
دی وی دی ها ماهانه
ایمیل ها روزانه
پشتیبانی ها روزانه
ارسال پروژه و و همه تو قالب حق عضویت که همه پرداخت میکنیم انجام میشه
من نظرم اینه که با اجازه آقا مصطفی فیلم نشست اول و هرکسی خواست براش با هزینه خودش پست کنیم ( نه برای کسب درآمد - برای اینکه به خواستش برسه و اینجا هزینه دی ویدی + پست گرفته میشه و زحمت اینهمه کار ( رایت و ارسال ) هم هدیه به همه دوستان از طرف نهاد )
و پروژه انجام شده بره رو یک سایت به عنوان دمو + فیلم اون هم آپلود بشه
تا قدرت بچه های نهاد و قدرت اینجور کلاس ها که غیر از خودم جمع شده از اساتید این حرفه هستند به رخ خیلی ها کشیده بشه تا محم تر از همیشه بتونیم بگیم ما میتونیم ! تا خیلی ها بتونند تشویق بشند و بدونند همه کارای ما در حد حرف نیست!

Veteran
سه شنبه 22 مرداد 1392, 15:33 عصر
اقایون این بحث هارو فعلا بیخیال بشید !
بیاید کارهارو عملی کنیم !
اینکه بیایم بگین فیلم رو بزاریم یا نزاریم رو فعلا ول کنید !
شما دست به کار بشید من خودم ی سیستم بهتر از سیستمی که جناب شهرکی رو نوشت مینویسم واستون (:لبخند::لبخند::لبخند::لبخند:: لبخند::لبخند::لبخند:)
ما توی نشست بحث اموزش هم داشتیم.نگران اینجور مسائل نباشید ! یکم کمک کنید اگر نهاد شروع بشه برنامه اموزشی هم داریم
====
اینجا نمیشه صحبت کرد !
باید ی سیستمی بنویسیم اختصاصی که اونجا صحبت کنیم ! اینجا هرکسی از راه میرسه ی نظر میده بحث رو عوض میکنه !